Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Android - problem z aktywacją po reinstalacji

Android - problem z aktywacją po reinstalacji

Postprzez langolier » sobota, 8 kwi 2017, 18:17

Żonie padł system w telefonie, musiałem od zera stawiać. Niestety, "przy okazji" wsiąkł abonament NE na właściwie cały rok.
Po reinstalacji próbowałem uruchomić przypominajkę ale żadne maile, których mogła użyć - nie działają.
Być może to ja dawno temu użyłem swojego maila do rejestracji ?
I w związku z tym trzy pytania:
- czy na ten sam adres email można zarejestrować NE w dwóch różnych telefonach, z różnym ID ?
- podaję jeden ze swoich emaili (na który mógłbym żony NE zarejestrować) , mam komunikat o wysłaniu przypomnienia, ale nie dostaję go... w spamie też go nie ma... co mogę zrobić jeszcze ?
- czy na podstawie faktury NE jest w stanie odtworzyć numer ID i hasło dla których abo był zakupiony ?

EDIT:
w innym wątku przeczytałem o możliwości odzysku ID i hasła na podstawie numeru IMEI telefonu na którym NE był ostatnio zainstalowany. Mógłbym prosić o taką pomoc ?
langolier
Użytkownik forum Użytkownik forum

Powrót do Strefa początkujących