Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[KONKURS] Pyszny POIedynek

[KONKURS] Pyszny POIedynek

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 1 cze 2017, 11:25

Cześć!

Wzywamy POIsiłki! :) Twojej ulubionej knajpy nie ma jeszcze na naszej mapie? Nic straconego! Teraz dodając POI gastronomiczne masz szansę na zdobycie voucherów na pyszne jedzenie z Pizzaportal.pl oraz na paliwo o wartości nawet 1000 zł!

Jesteś zawsze na bieżąco z gastronomicznymi nowościami? Znasz miejsca, w których można świetnie zjeść, a o których mało kto słyszał? Dołącz do konkursu „Pyszny POIedynek” i dodawaj POI gastronomiczne w serwisie traffic.naviexpert.pl, a jedna z pysznych nagród może trafić właśnie do Ciebie!

Co zrobić, aby dołączyć do konkursu? Wystarczą 3 proste kroki:

1. Zarejestruj się w serwisie traffic.naviexpert.pl.
2. Podaj swój nick i zaznacz wymagane pola by dołączyć do konkursu.
3. Dodawaj nowe punkty gastronomiczne (restauracje, bary, fast foody, kawiarnie, winiarnie, puby, restauracje McDonald's lub McDonald's 24h) na stronie traffic.naviexpert.pl lub w aplikacji NaviExpert podłączonej do Twojego konta.

Za każde poprawne zgłoszenie zaakceptowane przez dział map NaviExpert możesz otrzymać maksymalnie 20 punktów. Im więcej punktów zdobędziesz, tym większa szansa na główną nagrodę!

Konkurs trwa do 30 czerwca 2017 r. Pełne zasady punktacji oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie www.naviexpert.pl/konkurspoi
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: [KONKURS] Pyszny POIedynek

Postprzez Wilk108 » poniedziałek, 12 cze 2017, 18:23

A jak dodać fotkę w aplikacji NaviExpert ? Nie widzę także pola na wpisanie kodu pocztowego.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Wilk108
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SG S4 Mini

Postprzez Michal1983 » środa, 14 cze 2017, 04:46

Ciekawe jak często są aktualizowane te aktualne wyniki?
Czy zawsze ktoś musi rozwalić system i zgarniać nagrody nie dając innym rywalizować?
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Lukasz NE » środa, 14 cze 2017, 13:19

Wilk108 napisał(a):A jak dodać fotkę w aplikacji NaviExpert ? Nie widzę także pola na wpisanie kodu pocztowego.

Dodawanie kodu pocztowego oraz zdjęcia na ten moment jest możliwe tylko w wersji webowej. Można dodawać POI z aaplikacji i uzupełniać je później na stronie traffic.naviexpert.pl. Za uzupełnienie również przyznamy punkty.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Lukasz NE » środa, 14 cze 2017, 13:21

Michal1983 napisał(a):Ciekawe jak często są aktualizowane te aktualne wyniki?
Czy zawsze ktoś musi rozwalić system i zgarniać nagrody nie dając innym rywalizować?

Wyniki są aktualizowane na bieżąco, tuż po tym, jak zgłoszenia są akceptowane przez naszą dział map.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Wilk108 » środa, 14 cze 2017, 14:35

Lukasz NE napisał(a):
Wilk108 napisał(a):A jak dodać fotkę w aplikacji NaviExpert ? Nie widzę także pola na wpisanie kodu pocztowego.

Dodawanie kodu pocztowego oraz zdjęcia na ten moment jest możliwe tylko w wersji webowej. Można dodawać POI z aaplikacji i uzupełniać je później na stronie traffic.naviexpert.pl. Za uzupełnienie również przyznamy punkty.

Szkoda bo jak jestem koło takiego PIO to od razu wpisuję jego dane w aplikacji mobilnej i dodałbym też fotkę. A tak to się rozwleka. Czy wpisując na raty dostanę premię za podanie wszystkich danych?
Wilk108

Postprzez Michal1983 » czwartek, 15 cze 2017, 04:42

Lukasz NE napisał(a):
Michal1983 napisał(a):Ciekawe jak często są aktualizowane te aktualne wyniki?

Wyniki są aktualizowane na bieżąco, tuż po tym, jak zgłoszenia są akceptowane przez naszą dział map.

Zgłoszenia były zatwierdzone i jakoś zmian w wynikach nie widzę ani mojego pseudonimu na liście.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Wilk108 » sobota, 17 cze 2017, 07:45

Ja też nie widzę moich wyników. Jeżeli otrzymuję potwierdzenie Super... to co to znaczy? W konkursie z parkingami od razu była informacja o liczbie przyznanych punktów. Brakuje teraz pełnej jasności. Może ktoś mnie wyprzedził, w takim przypadku powinna być informacja: niestety już ten punkt jest.

Wilk108

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 19 cze 2017, 14:57

@Michal1983 @Wilk108
a czy zaakceptowaliście regulamin konkursu? Tylko wtedy możemy punktować Twoje zgłoszenia i prezentować Twoją pozycję na liście wyników. Czynność tą można wykonać na https://traffic.naviexpert.pl/ Po zalogowaniu w prawym dolnym rogu należy kliknąć grafikę "Dodaj POI i wygraj nawet 1000 zł na paliwo i jedzenie", pojawi się wówczas okienko z prośbą o akceptację treści regulaminu konkursu.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Wilk108 » poniedziałek, 19 cze 2017, 15:02

Tego właśnie brakowało. Już jestem na liście.

Wilk108

Następna strona

Powrót do Konkursy i promocje