Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] NaviExpert 10.4.112 beta

Re: [Google Play] NaviExpert 10.4.112 beta

Postprzez Qbek » wtorek, 25 lip 2017, 13:04

Jacek_J napisał(a):Da się jakoś wyłączyć pokazywanie znaków ograniczenia prędkości na mapie?
Wystarczają mi informacje o ograniczeniu prędkości pokazywane na górnej belce(?) aplikacji, a dodatkowe ikonki znaków ograniczeń na mapie tylko wprowadzają chaos i zasłaniają inne informacje jak nazwy ulic czy ikonki fotoradarów.

Pozdr.
Popieram.

Wysłane z mojego GT-N5100 przy użyciu Tapatalka
Qbek
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez sorier » wtorek, 25 lip 2017, 14:44

A przy okazji może ktoś wyjaśni dlaczego znaki ostrzegawcze na mapie (roboty drogowe, przejazd kolejowy itp) mają białe kwadratowe tło? Przecież to też niepotrzebnie zasłania mape.
sorier

Postprzez mciesi » wtorek, 8 sie 2017, 08:47

Jakiś czas mnie nie było na forum, ale muszę to napisać: trasy alternatywne są SUPER! :D
Na to czekałem i dziękuję! :)
Zmiany w przyciskach na zakończenie trasy oraz poprawki zachowania po uruchomieniu ze skrótu też mi się podobają. :)
Pozdrawiam
mciesi

Telefon: Samsung S7 7.0

Postprzez Michal1983 » środa, 16 sie 2017, 04:40

Nawet na telefonie z większą ilością pamięci RAM animacja przesuwania mapy działa niestabilnie przy prędkościach pewnie już powyżej 50 km/h. Strzałka położenia ucieka do przodu (w górę ekranu).
Cała mapa potrafi zniknąć wygląda zupełnie jakbym jechał po pustyni. Tylko komunikaty dalej są podawane.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez fazzi » piątek, 18 sie 2017, 10:31

Witam,
Jestem bardzo zadowolony z opcji tras alternatywnych. Moim zdaniem jedna rzecz wymaga poprawy. Mianowicie żeby zorientować się, że jest trasa alternatywna trzeba śledzić ekran. Przydałby się jakiś dźwięk który poinformowałby o możliwości skorzystania z trasy alternatywnej. Forma komunikatu czy 'bip'nięcia do rozważenia.
Pozdrawiam.
fazzi

Telefon: SG Ace

Postprzez Michal1983 » sobota, 19 sie 2017, 04:21

Próbowałem jechać na alternatywnej metodzie wyświetlania mapy, ale cały czas widziałem klepsydrę niż drogę.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez lchmiel » wtorek, 22 sie 2017, 19:18

Nie mogę nawigować z NE z aplikacji Vitay

Nie wiem, w którym miejscu jest problem. Jest aplikacja Vitay (Orlenu), gdzie mogę wybrać "nawiguj" dla konkretnej stacji paliw. I tam mam do wyboru inne aplikacje nawigacyjne, a NE nie ma na liście. Jest tak pomimo, że z kontaktów nawiguje od razu i wyłącznie za pomocą NE, zgodnie z moim wyborem "rób tak zawsze". Te nawigacje możliwe w Vitay to HERE WeGo, Mapy Google i Firefox, który od razu otwiera mapę Google. Nie ma na liście innych nawigacji, które mam zainstalowane: NE, Y, Locus Map. Telefon Samsung Galaxy S8 SM-G950F, Android 7.0.

Kto robi błąd: NE, Vitay, Android czy Samsung?
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert