Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] NaviExpert 10.4.112 beta

[Google Play] NaviExpert 10.4.112 beta

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 20 cze 2017, 15:50

Cześć!

Dziś w Google Play pojawiła się nowa beta oznaczona numerem 10.4.112. Co nowego?

- Poprawki w trasach alternatywnych: zlikwidowanie mrugania tras, pokazywanie alternatyw od razu po starcie nawigacji, ujednolicenie informacji na dymkach i poprawa formatowania.
- Poprawka działania aplikacji w roamingu - błąd informowania o wyłączonym roamingu danych.
- Poprawka pokazywania listy wyników po wykorzystaniu wyszukiwania głosowego.
- Ostrzeżenie o braku dostępu do GPS przy włączonym trybie oszczędzania energii.
- Poprawka błędu pojawiającego się pod koniec trasy.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: [Google Play] NaviExpert 10.4.112 beta

Postprzez Michal1983 » piątek, 30 cze 2017, 05:14

Kiedyś nie miałem okazji oglądać ekranu startowego. Teraz tak długo go oglądam, że znam już każdy jego detal. Tyle zajmuje uruchomienie aplikacji.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Wilk108 » sobota, 1 lip 2017, 21:38

A może dacie radę zwiększyć głośność komunikatów? W Here komunikaty są dużo głośniejsze niż NE. Mam głośność w telefonie na maksa a jadąc z otwartymi szybami ledwo słyszę komunikaty Urszuli.
Wilk108

Telefon: SG S4 Mini

Postprzez Wilk108 » czwartek, 6 lip 2017, 21:12

Dziś zrobiłem kolejne porównanie: Wiedźmin Geralt kontra Yanosik - głos Geralta niestety został zakrzyczany.
Problemem też jest obniżająca głośność tekstów Urszuli: słyszę "za 100 metrów skręć ..." - końcówka już niezrozumiała. Jutro przetestuję Sofie, wydaje mi się najgłośniejsza.
Wilk108

Postprzez Wilk108 » wtorek, 18 lip 2017, 17:41

Niestety Sofie też mało zrozumiała. Nie czepiałbym się ale inne nawigacje są głośniejsze. Nawigacja jest do używania w jadącym samochodzie więc powinna być głośna jak to tylko możliwe. Niestety nie mam żadnych zestawów dodatkowych.
Wilk108

Postprzez Michal1983 » środa, 19 lip 2017, 04:38

W niedziele błądziłem po Konstancinie. Nie wiem czy to ja miałem problem z nawigacją czy NE, ale odniosłem wrażenie, że kręcę się bez sensu próbując dojechać do Puławskiej.
Najpierw skręć za x metrów w lewo, przeliczam trasę, za x metrów w lewo, skręcam w lewo, przeliczam trasę, zawrócić na rondzie. To nie można było od razu w prawo?
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez Michal1983 » sobota, 22 lip 2017, 04:42

Tymczasem w 113. Wydawało mi się, że wybrałem z ostatnio używanych jako cel biuro. Po przejechaniu kilku kilometrów za daleko sprawdzam. Okazuje sie, że jadę do domu. Znów wybieram więc biuro. Jadę dalej i po czasie dojazdu znów zorientowałem się, że coś jest nie tak. Znów byłem nawigowany w inne miejsce. Nie wiem czy to możliwe aby pod palcem tak przeskakiwały te pozycje ostatnio używane żeby nie można było wybrać właściwej. W dodatku wysłałem dwa raporty.
Michal1983

Postprzez Qbek » sobota, 22 lip 2017, 12:36

Michal1983 napisał(a):Tymczasem w 113. Wydawało mi się, że wybrałem z ostatnio używanych jako cel biuro. Po przejechaniu kilku kilometrów za daleko sprawdzam. Okazuje sie, że jadę do domu. Znów wybieram więc biuro. Jadę dalej i po czasie dojazdu znów zorientowałem się, że coś jest nie tak. Znów byłem nawigowany w inne miejsce. Nie wiem czy to możliwe aby pod palcem tak przeskakiwały te pozycje ostatnio używane żeby nie można było wybrać właściwej. W dodatku wysłałem dwa raporty.
Też miałem podobnie ze dwa razy.

Wysłane z mojego GT-N5100 przy użyciu Tapatalka
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Jacek_J » wtorek, 25 lip 2017, 08:24

Da się jakoś wyłączyć pokazywanie znaków ograniczenia prędkości na mapie?
Wystarczają mi informacje o ograniczeniu prędkości pokazywane na górnej belce(?) aplikacji, a dodatkowe ikonki znaków ograniczeń na mapie tylko wprowadzają chaos i zasłaniają inne informacje jak nazwy ulic czy ikonki fotoradarów.

Pozdr.
Jacek_J

Postprzez Borg » wtorek, 25 lip 2017, 08:47

U mnie wczoraj jadąc do Łodzi około 14:52 na rondzie przy A2 w kilka sekund zwariowała nawigacja. Nie wiem czy to program czy nowy telefon ale wyglądało to jakby nagle sygnał GPS znikł - mapa zrobiła kilka obrotów a później mnie w polu z pozycjonowała. Auto przeliczanie zgłupiało, pojawiły się sprzeczne komunikaty o zawracaniu gdzie dalej jechałem prosto w stronę Łodzi. Teren odkryty, pełna widzialność nieba. Nigdy wcześniej nie widziałem takiego szalonego kręcioła w NE.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/HTC U11
Borg

Telefon: S7

Następna strona

Powrót do Wersje NaviExpert