Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Problem z wygaszaniem ekranu.

Problem z wygaszaniem ekranu.

Postprzez Miro0412PL » środa, 28 cze 2017, 09:20

Witam.
Mam włączoną opcję oszczędzania batrii poprzez wyłączanie ekranu gdy następny manewr jest daleko ale niestety mi to nie działa.
Posiadam tablet Lenovo Tab 3, 8 cali. Wyłączyłem w ustawieniach tabletu automatyczne ściemnianie ekranu ale nic to nie dało.
Dziwne, bo na telefonie Samsung Galaxy A5 2016 działa to normalnie, jak rozwiązać ten problem?
Miro0412PL
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Problem z wygaszaniem ekranu.

Postprzez ekspert89 » wtorek, 11 lip 2017, 09:58

Niestety nie wiem jak Ci pomóc, ale zawsze aby zmniejszyć użycie baterii
powyłączaj Bluetooth, WiFi, GPS . Odinstaluj Skype bo zajmuje duzo miejsca.
Można spróbować kalibracji wskaźnika poziomu naładowania baterii.
Człowiek miewa w życiu takie chwile, że lubi otaczać się przedmiotami, które przypominają smutek.
ekspert89

Re: Problem z wygaszaniem ekranu.

Postprzez Borg » czwartek, 20 lip 2017, 00:16

Z pewnością jak wyłączy GPS to będzie działał NaviExpert ;) . Miałem przez moment Tab3 od Lenovo i go teściowi dałem bo strasznie niedopracowany soft miał.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/HTC U11
Borg
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: S7

Powrót do Strefa początkujących