Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Fotoradar na światłach

Fotoradar na światłach

Postprzez jazgo » piątek, 24 lis 2017, 19:20

Czy ja mam coś źle ustawione, czy NE w ogóle nie informuje o fotoradarach na światłach ?
Konkretnie, to milczał na obwodnicach Nakła i Kowala.
jazgo
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: sony xperia j

Re: Fotoradar na światłach

Postprzez Qbek » piątek, 24 lis 2017, 21:04

To "normalne" od kilku lat...
Qbek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez jazgo » piątek, 24 lis 2017, 23:25

I to ma być normalne ? !!!
W nawigacji, która zbiera laury jako (niby) najlepsza? !!!
Nawet w ,,black friday," za 50% ceny nie kupię kolejnej subskrypcji, jeśli to i np. skuteczność ostrzegania- w porównaniu z Yanosikiem- radykalnie się nie poprawią. :idea:
jazgo

Postprzez Michal1983 » niedziela, 26 lis 2017, 06:24

Pewnie NaviExpert jest aplikacją dla ludzi rozsądnych, którzy co jak co, ale na czerwonym świetle nie przejeżdżają. Dlatego nie mam sensu ostrzegania o takich fotoradarach.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez jazgo » niedziela, 26 lis 2017, 19:46

Spoko !
Rozsądny jestem, co do zasady dopuszczalnych prędkości nie przekraczam a na czerwonym, tym bardziej, nie przejeżdżam.
Nieomylny, niestety, jednak nie jestem.
Przyznasz, że ograniczenia prędkości bywają nieraz ustawione kuriozalnie a sytuacje drogowe bywają nieprzewidywalne.
Nie wiem ile rocznie jeździsz, ale nigdy nie nagiąłeś przepisów ruchu ratując własną lub cudzą d***-tj. sytuację ?
Nigdy jako kierowca się nie pomyliłeś, nie zagapiłeś? Nie spotkałeś dziwacznie ustawionych świateł, szczególnie krótko świecącego "żółtego"?
Rozumiem, że NE używasz wyłącznie jako nawigacji a z ostrzeżeń nie korzystasz w ogóle ? O Yanosiku to, jestem pewien , nawet nie pomyślisz 8-).
Jeśli tak, to ...jesteś moim idolem !
Muszę Cię jednak zmartwić : Jesteś sam !!!
jazgo

Postprzez nocnyMarek » poniedziałek, 27 lis 2017, 00:46

jazgo napisał(a):Muszę Cię jednak zmartwić : Jesteś sam !!!

Nie nie jest sam, ale to fakt że idiotów za kierownicą jest znacznie więcej.
nocnyMarek

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 27 lis 2017, 06:06

Co do ograniczeń prędkości uważam, że jest wiele więcej czynników decydujących o wartości danego ograniczenia niż jest w stanie wymienić przeciętny kierowca. Często to nie tylko szerokość pasa, jezdni, natężenie ruchu, jakość nawierzchni.
Jak trzeba było przyjąć mandat to go przyjmowałem i płaciłem od razu po powrocie do domu. Nie próbowałem się jednak głupio tłumaczyć i iść ze wszystkim do sądu.
Fakt, ze kierowca rajdowy zginął na przejeździe kolejowym pokazuje, że nie ma idealnych kierowców. Tylko niedzielni kierowcy kursujący po tej samej drodze są nieomylni i bez mandatów. Im więcej się jeździ im więcej decyzji się podejmuje tym więcej błędów się popełnia.
W ciagu prawie 9 lat jeżdżenia zapłaciłem 450 zł za mandaty i zdobyłem 8 pkt karnych. W tym roku miałem dodatkowo kolizję (najechałem na stojący na światłach samochód).
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Powrót do Strefa początkujących