Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 11.0 z trasami alternatywnymi LIVE na Androidzie

NaviExpert 11.0 z trasami alternatywnymi LIVE na Androidzie

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 28 lis 2017, 13:56

Cześć!

Większość z Was już od dawna korzysta z tej funkcji jako beta testerzy, ale dziś dzielimy się wiadomością, że oto trasy alternatywne LIVE trafiły właśnie do wszystkich użytkowników Androida :) Odpowiadając zawczasu na pytania, na iOS funkcja ta pojawi się w pierwszym kwartale 2018 roku. Więcej szczegółów znajdziecie jak zwykle na naszym blogu >>> http://bit.ly/NE_trasy_alternatywne_LIVE
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: NaviExpert 11.0 z trasami alternatywnymi LIVE na Android

Postprzez Michal1983 » sobota, 2 gru 2017, 06:12

Śmiesznie to działa. Jadąc z miejscowości za Piasecznem na Ursynów najpierw trasa ekonomiczna wiodła przez Puławską do ul. Płaskowickiej, ale pojechałem dalej prosto Puławską. Została wyznaczona chyba jakaś trasa naokoło przez Dolinę Służewiecką, bo miałem stracić ze trzy kilometry i ze trzy minuty. Kiedy dojechałem do ulicy Romera prowadziła w nią trasa alternatywna o te parę minut i parę kilometrów krótsza. W rezultacie wyszedłem może na nie wielki minus niż przewidziane to zostało przy skrzyżowaniu Puławskiej z Płaskowickiej.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Powrót do Aktualności