Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Jak można zapłacić za dostęp do systemu NaviExpert?

Re: Jak można zapłacić za dostęp do systemu NaviExpert?

Postprzez algi » wtorek, 2 lis 2010, 18:38

Z Twojej wypowiedzi wynika że masz nawigację zakupioną z telefonem - stąd masz 12 miesięcy na użytkowanie.
Abonament jak będzie potrzeba będzie można po 12stu miesiącach przedłużyć.

Twoje obecne koszty to będzie transfer danych bo to nawigacja on-line. Sprawdź w cenniku ile to Cię będzie kosztować - a może z nawigacją dostałaś pakiet danych dla NE? Teraz to bardzo popularne. Ewentualnie istnieje możliwość że dla potrzeb NE dane są "bezpłatne" (tak jest np. w sieci Orange gdy używasz NE pod ich marką czyli Nawigacja Orange)

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x - SAMSUNG GALAXY S
NE v7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4

NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4
algi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 2 N7100

Postprzez Peearly » środa, 3 lis 2010, 15:37

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.
Teraz jestem przekonana, że Wasza nawigacja jest bardzo dobra i tania. ;)
Peearly

Telefon: Samsung Avila GPS

Postprzez KasiaD » poniedziałek, 15 lis 2010, 16:09

Podobnie jest w sieci Play - użytkownicy korzystający z WAP nie płacą za przesył danych.

Jeśli posiadacie wykupiony u operatora pakiet na przesył danych internetowych, NE jak najbardziej z takiego pakietu korzysta nie generując wówczas dodatkowych kosztów.

Peearly, oprócz abonamentu razem z zakupem telefonu otrzymałaś PP partnerskie - jest to rabat, który można wykorzystać na zakup następnego abonamentu.

PS. algi, ukłony za udzielenie info ;)
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Postprzez j63 » sobota, 18 gru 2010, 13:55

Witam wszystkich. Pierwszy raz na forum, proszę o wyrozumiałość ;). Jestem przyszłym użytkownikiem NE, więc moja wiedza jest znikoma i czysto teoretyczna. Czy niemożność płacenia sms-em za 24h to przypadek, czy jest w tym jakiś ukryty sens ?
j63

Telefon: Wave 8600

Postprzez navibober » sobota, 18 gru 2010, 14:11

O zmianach w abonamencie, w tym o tym dlaczego nie ma już 24h pakietów przeczytasz w poniższym wątku:

topic468.html
navibober

Postprzez j63 » sobota, 18 gru 2010, 17:36

Nie siedzę zbyt głęboko w temacie i jestem w lekkim szoku, skakałem po wielu stronach i parę razy zwróciłem uwagę na abonament za 3,66/24h ale to chyba chodziło o coś takiego: http://www.naviexpert.pl/play/cennik.html, telefon mam w erze, pewnie ma jakieś znaczenie. Domyślam się, że jeśli zakupię NE poza moim operatorem, to będzie mnie obowiązywał cennik ze strony NE, czyli najkrótszy abonament na 4 dni? Sorry jeśli przynudzam i proszę o wyrozumiałość ;) .
j63

Postprzez Sonek » sobota, 18 gru 2010, 18:25

j63 napisał(a):obowiązywał cennik ze strony NE, czyli najkrótszy abonament na 4 dni? Sorry jeśli przynudzam i proszę o wyrozumiałość ;) .

Właśnie tak dogodzili, że jest nie fair. Jeszcze niedawno wyskakiwało się na dzień - płaciłem przelewem 3 zł na dzień, aktywowało się od czasu włączenia NE i było ok. Teraz to tylko 4 dni/10,98 zł - nie w porządku, mi to nie pasuje i na pewno większości użytkowników NE. Więc apeluję do osób, którzy to zmienili o ponowną zmianę, z której każdy będzie z niej zadowolony. Prosimy o ponowną opcję - doba za 3 zł. Dziękujemy z góry.
Sonek

Telefon: Nokia Lumia 610

Postprzez j63 » niedziela, 19 gru 2010, 00:59

Czarny scenariusz. Na początek zależało mi tylko na 24h, czyli: wyjazd i powrót z wakacji. Myślę, że większość tak zaczynała, ale skoro NE wie lepiej ;) .
Troszkę NE przestaje mi się opłacać. Gdybym chciał skorzystać z nawigacji 2 razy w roku, to koszty wyglądałyby następująco: (najtańsza wersja w sieci Era) 6 razy 9 zł = abonament za transfer danych w sieci Era, plus 2 razy abonament CZTERODNIOWY dla NE...Czy to ma sens? Chyba pójdę do Biedronki....a chciałem być grzeczny :twisted:
j63

Postprzez HaniaK » poniedziałek, 20 gru 2010, 10:00

W Erze możesz skorzystać z oferty NE Era Edition za 9 PLN na miesiąc.
http://www.naviexpert.pl/era
HaniaK

Postprzez Sonek » poniedziałek, 20 gru 2010, 13:49

hkoziarek napisał(a):W Erze możesz skorzystać z oferty NE Era Edition za 9 PLN na miesiąc.
http://www.naviexpert.pl/era

Mam właśnie NE w erze i mam swoje ID. Fajnie było na początku - wyjeżdżało się na dzień czy na dwa, płaciło się 3 zł/24 h i ok. Komu tak mocno zależało na usunięciu tej opcji. Rzadko się poruszam, więc wykupienie na 1 lub 2 razy na miesiąc za 9 zł mija mi się z celem.
Sonek

Telefon: Nokia Lumia 610

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płatności i dostęp