Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

v 6.0 - zgłaszamy poprawki i drobne uwagi

Re: v 6.0 - zgłaszamy poprawki i drobne uwagi

Postprzez lchmiel » piątek, 10 wrz 2010, 10:54

Qbek napisał(a):Nie wiem czy to wina tej wersji, czy mojego fona i tej wersji, ale dziś opóźnienia we wskazywaniu położenia były nie do przyjęcia.

Mam to samo w Nokii E51. Wprawdzie E51 jest starsza i słabsza od N95, ale w Becie nie było aż tak źle.
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez tdk » piątek, 10 wrz 2010, 11:08

lchmiel napisał(a):
Qbek napisał(a):Nie wiem czy to wina tej wersji, czy mojego fona i tej wersji, ale dziś opóźnienia we wskazywaniu położenia były nie do przyjęcia.

Mam to samo w Nokii E51. Wprawdzie E51 jest starsza i słabsza od N95, ale w Becie nie było aż tak źle.

U mnie to samo: SE W995
tdk

Telefon: Sony Xperia Z5

Postprzez perun3 » piątek, 10 wrz 2010, 12:15

tdk napisał(a):
lchmiel napisał(a):

Krąg telefonów na, których działa ten wyrób nawigacjopodobny zawęża się - prawie mi przykro :twisted:
Użytkownik zde-naviexpertowany :-)))
perun3

Telefon: AM 6.6 Final

Postprzez GanjaFighter » piątek, 10 wrz 2010, 12:36

tdk napisał(a):
lchmiel napisał(a):

U mnie jest tak samo Samsung S7350. W przypadku kiedy trasa prowadzi np. w prawo potem w lewo itd. i każdy kolejny manewr jest co jakieś 50-100 m wogóle niewiadomu gdzie się znajdujemy.
Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI
Obrazek
GanjaFighter
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Postprzez roman_tp » piątek, 10 wrz 2010, 13:47

kiedyś ktoś rzucił pomysł na hasło na podkładki do tablic rejestracyjnych. rzuciłem wtedy "jestem przed tobą, bo używam NE".
czytając teraz uwagi na temat opóźnień w pokazywaniu aktualnej pozycji myślę, że "z NE cofasz się w czasie" będzie bardziej na miejscu :?

ps.
uwagi, bo nie mam co testować
roman_tp
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: CAT B15

Postprzez sztaba » piątek, 10 wrz 2010, 15:43

roman_tp napisał(a):kiedyś ktoś rzucił pomysł na hasło na podkładki do tablic rejestracyjnych. rzuciłem wtedy "jestem przed tobą, bo używam NE".
czytając teraz uwagi na temat opóźnień w pokazywaniu aktualnej pozycji myślę, że "z NE cofasz się w czasie" będzie bardziej na miejscu :?

albo "prowadzi mnie NaviExpert - jestem szybszy od sygnału GPS"
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez boniu78 » piątek, 10 wrz 2010, 17:56

W SE C702 podczas nawigacji nie można zadzwonić, po prostu wybiorę sobie numer tel z książki i gdy wciskam połącz wo gule nie reaguje a drugie nadal aplikacja nie podtrzymuje pozycji gps .
boniu78

Telefon: Sony Xperia Z

Postprzez ulmus102 » niedziela, 12 wrz 2010, 09:38

pewnie to już było wielokrotnie sygnalizowane - czy nie można zrobić tak, aby nazwa ulicy była wyświetlana na tejże ulicy, a nie fruwała debilnie, że nie sposób zorientować się w nieznanym mieście jak dana ulica się nazywa?
Nie wiem od czego zależy łapanie fiksa (mam Samsunga Wave S8500), raz łapie mi go w ciągu kilku sekund, a czasem to i pół godziny jest mało. Pomoże ktoś rozkminić jak sobie z fixem radzić?
ulmus102

Postprzez domel » niedziela, 12 wrz 2010, 13:33

Tak na szybko po pierwszej jeżdzie wersją 6, pomijając że nadal mam jeden przycisk w połowie niewidoczny o czym pisałem w temacie wersji BETA ale to w sumie miało ważne.. nie wiem czemu ale jadąc parę razy ekran robił się czarny, pojawiała się klepsydra i za chwilę kontynuował nawigację(ale mimo niewidocznej mapy głos był). A drugie to ustawienie spalania to jakaś masakra, żeby zedytować te pola musiałem 2 przecinki wstawić dopiero mi wszystko znikało i dało się edytować i przeskakiwać między trasą miastem itp., w żaden normalny sposób nie szło tego zrobić.
domel

Telefon: Samsung S5 Neo/Dell Venue 7

Postprzez Radut » niedziela, 12 wrz 2010, 19:35

Właśnie zainstalowałem pełną 6.0. I jakaś paranoja - nie da się przeglądać mapy!! Cały czas wali komunikatem "błąd połączenia GPS" i wraca do pozycji ustalonej po GSM. Nawet jak się wyszuka jakieś miejsce to nie można go zobaczyć bo wraca do aktualnej pozycji, i cały czas błąd GPS. W becie nie było takiej bzdury, przecież to jest totalna niedoróba... nie chcę włączać GPS jak siedzę w pokoju gdzie ani nie jest mi potrzebny ani nie złapie fixa, mam wychodzić na dwór żeby tylko przeglądać mapę? Porażka.
Radut

Telefon: LG G3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert