Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Luźna gadka

Re: Luźna gadka

Postprzez MariuszHD » piątek, 16 gru 2016, 08:27

Przecież jest napisane które procesory będą wspierały Galileo. Trzeba tylko poczekać na aktualizacje ;)
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Microsoft Lumia 550

Postprzez Michal1983 » środa, 21 gru 2016, 14:20

Współwłasność pojazdu. Czy coś daje wymiernego bycie współwłaścicielem pojazdu? Czy warto o nią zabiegać? Podwyższy czy obniży cenę polisy.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Michal1983 » wtorek, 24 sty 2017, 05:44

Tylko czy będąc tym drugim właścicielem wpisanym gdzieś w adnotacja w dowodzie rejestracyjnym będę traktowany przez ubezpieczyciela tak samo poważne jakby bym był głównym właścicielem? Inaczej samochód zarejestrowany na rodzica wieloletniego kierowcę musiałbym kupić i oddać cześć tej sobie jako współwłasność. Trochę byłoby to zachodu i nie wiadomo przez to czy warto.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa