Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wersja NaviExpert 6.1

Re: Wersja NaviExpert 6.1

Postprzez potworny » piątek, 10 gru 2010, 16:52

Dżoana jest BOSKA :)))
potworny

Postprzez mindzik » piątek, 10 gru 2010, 17:07

To ja mam taką propozycję jeśli chodzi o trasę EKO, wrzucić do niej spalanie auta, gdy auto stoi w takim korku, jaki zwykle jest w Raszynie w stronę Warszawy.
mindzik
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia N8

Postprzez Marian » piątek, 10 gru 2010, 19:38

hkoziarek napisał(a): Macie swoje typy? czekam na propozycje i rozwijamy temat głosów .
Pozdr. HK
Oczywiście. W związku z obranym przez NE kierunkiem rozwoju już kiedyś proponowałem: boska Doda Elektroda. :)
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Postprzez sztaba » piątek, 10 gru 2010, 20:14

chyba wszyscy pobierają, bo nie mogę połączyć się ze stroną...
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez HaniaK » piątek, 10 gru 2010, 20:26

Marian napisał(a):W związku z obranym przez NE kierunkiem rozwoju już kiedyś proponowałem: boska Doda Elektroda. :)

Marianie wyluzuj :)
Czy płatny ziomuś lub gej w navigadce wskazuje na kierunek rozwoju Twojego ulubionego systemu? ;) No nie Marianie. Nigdy bym w ten sposób nie pomyślała.
Jest to alternatywa- jedna z wielu, a jak widać po dzisiejszym dniu już wielu oczarowała. Więcej poczucia humoru Panowie.
Doda - niezły pomysł ;)
HaniaK

Postprzez marcin1982 » piątek, 10 gru 2010, 22:00

wersja 6.1 problemy z głosami po włączeniu wszystko ok po zmianie głosu na np dżoana brak możliwości odsłuchu brak dzwieku w demo nie wiem jak w normalnej nawigacji sprawdze - napisze znalazłem rozwiąznie -po usunięciu i ponownej instalacji aplikacji problem sie rozwiązał może występuje tylko podczas aktualizacji z 5.2na 6.1
marcin1982

Telefon: se xperia X1

Postprzez mentos11 » piątek, 10 gru 2010, 22:46

No to z Dżoana dzisiaj doświatczyłem ekspirjens :lol:
A jak mnie zrugała jak zjechałem z trasy ;)

Proponuję dodać głos agenta Tomka, :shock:
NE zdobedzie rzesze fanek :lol:
Albo głos pilota rajdowego :?:

A i jeszcze zauważyłem że lokalizacja po nadajnikach działa precyzyjniej, już mieszczę się w zielonym kółku :D
A druga sprawa to już NE nie wylicza nowej trasy podczas jazdy z opcją "jedź prosto i zawróć" Super :)
Takie mam wrażenie że menu działa szybciej tzn błyskawicznie.

To teraz czekam aż w lutym pojawi się wersja z możliwością zgłasznia fotoradarów, wypadków, korków online i automatycznym aktualizowaniem trasy 8-)

PS jeszcze dodam do rzeczy jakich bardzo mi brakuje w NE to, wyszukiwanie POI na trasie i zapisywania tras na karcie.
Zapisywanie tras wydaje się że nie ma sensu bo NE wyznacza trasy za każdym razem inne ale jak nie mamy zasięgu z jakiegoś powodu to możliwość nawigowania z nieaktualną trasą i tak jest wielką zaletą w stosunku do braku nawigacji :)
Ostatnio edytowano sobota, 11 gru 2010, 10:19 przez mentos11, łącznie edytowano 1 raz
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez Tygrys55 » piątek, 10 gru 2010, 22:48

Kiedy można się spodziewać aktualizacji wersji dla NAVIFONA w ORANGE?
SAMSUNG GALAXY A5
NAVIEXPERT
10.2.70;9.3.36;9.1(141218)9.1(141218);9.0(141118);8.6(140724);8.5(140319);8.3(130709);8.2(130211);8.2(121204);8.0;7.2.1(120428);6.2.1(110723);6.0(100909);5.2.1(100825)
Tygrys55

Telefon: SAMSUNG GALAXY ACE

Postprzez sztaba » sobota, 11 gru 2010, 07:39

Z Nokii E52 nie mogę połączyć się ze stroną getne.pl, a co za tym idzie nie mogę pobrać nowej (ani jakiejkolwiek) wersji. Próbowałem nawet przez smsa, wywaliłem 2,44zł, dostałem link do strony get.naviexpert.pl i też nie można się połączyć.
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez jotde » sobota, 11 gru 2010, 08:38

Na Noki N95-2 jest poprawa w działaniu menu - wyraźnie szybciej, przyjemnie się teraz obsługuje. Co do szybkości działania w trybie nawigacji to trudno powiedzieć, na pewno nie jest gorzej :) Samo włączanie i potem przejście do nawigacji chyba też jest ciut szybciej (na chwilę obecną circa 45 s). Co do fixa to u mnie zawsze mam natychmiast po włączeniu nawigacji więc trudno mi powiedzieć o jakieś poprawie (zresztą mam włączone łączenie z GPS'em przy uruchamianiu aplikacji).

Przy pierwszej jeździe zdarzyło się coś dziwnego. Po uruchomieniu nawigacji ze zdziwieniem stwierdziłem, że nie działa przycisk Menu Aplikacji (taki z dziwnym niebieskim znaczkiem) oraz d-joy w górę i dół - w lewo,prawo działał ok. Co więcej jak zamknąłem NE to te przyciski dalej nie działały :shock: Pomogło dopiero wyłączenie telefonu i ponowne włączanie. Nie ma takiej ikonki który by mogła wyrazić moje odczucia w tym momencie. I nie było to przypadkowe bo drugie włączanie NE dało dokładnie taki sam efekt! ... Tyle że na drugi dzień, czyli dzisiaj, już się to nie dzieje - nie mam pojęcia co to było, ale na wszelki wypadek opisuję, może komuś to da do myślenia.

Głos Dżoany zostawiam sobie na wyjazd na narty, dzieciaki nie będą chciały słuchać bajek :)
jotde

Telefon: Samsung GT-i8160

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert