Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

v 6.1 - zgłaszamy poprawki i drobne uwagi

Re: v 6.1 - zgłaszamy poprawki i drobne uwagi

Postprzez keisy » środa, 15 gru 2010, 01:02

Mam chyba nieco inne rozmieszczenie klawiszy w telefonie (właściwie to nie mam nawet czerwonej słuchawki ;)).
keisy

Postprzez Hunter-sw » środa, 15 gru 2010, 08:14

.....
Ostatnio edytowano środa, 11 kwi 2012, 23:04 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez Hunter-sw » środa, 15 gru 2010, 17:08

.....
Ostatnio edytowano środa, 11 kwi 2012, 23:04 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez potworny » środa, 15 gru 2010, 23:58

Wystarczy, że się bateria w telefonie rozładuje i NE traci ustawienia. Wystarczy, że aplikacja się zawiesi i trzeba ją ubić. A czasami wystarczy wychodzić prawidłowo, a i tak ustawienia potrafią się wysypać.
Na miejscu programistów, Braci i prezesów paliłbym się ze wstydu, wiedząc, że moja aplikacja obarczona jest taką ułomnością.

Gdyby kiedyś na Ziemię przyleciały obce istoty, naprowadzone Voyagerem, który niedługo opuszcza nasz Układ Słoneczny, to pierwsza rzecz, o jakiej by usłyszały, to legendarna amatorszczyzna z utratą ustawień w NE.
potworny

Postprzez mentos11 » czwartek, 16 gru 2010, 09:40

Ostatnio miałem problem z odpaleniem NE chyba dlatego że źle została aplikacja zamknięta.
Otwierała się z jakieś 2 minuty a na koniec zobaczyłem komunikat że dane są błędne i albo pochodzą ze starszej wersji NE albo źle została aplikacja zamknięta :?
Z tym zamykaniem to też jest taki problem że musi być komunikacja z siecią bo jak nie ma to nie chce sie wyłączyć.
A jak się ubije to jest problem więc lepiej nie ubijać.
W Andku nie ma problemu przechodzę na pulpit a aplikacja działa w tle :roll:
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez marcin1982 » czwartek, 16 gru 2010, 21:45

kolejny dzien testu nawigacji komunikacja miejska : czekalem na ratajach chcialem jechac na os rusa oba adresy oczywiscie w poznaniu a komunikat navi usluga niedostepna usluga dziala tylko w obrebie jednego miasta nie wiem o co chodzi
marcin1982
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: se xperia X1

Postprzez sputnix » sobota, 18 gru 2010, 22:24

Witam!
Dzisiaj zostałem poinformowany o aktualizacji programu do wersji 6.1. Po pobraniu .apk i zainstalowaniu aplikacji zmienil sie wyglad - konkretnie chodzi o ikony i inne grafiki, ktore zrobily sie wieksze/powiekszone. Ponizej przedstawiam zdjecia:

Obrazek

Przed dokonaniem aktualizacji problem nie wystepowal. Moge prosic o podpowiedz od czego zaczac?
telefon: HTC Legend, Android 2.2

Pozdrawiam!
sputnix
sputnix

Telefon: HTC Legend

Postprzez marcin1982 » sobota, 18 gru 2010, 23:00

Kolejny dzień podróży z Naviexpert: jadąc ul. Hetmańską w Poznaniu nagle zobaczyłem komunikat "roaming gprs niedostępny, aby zmienić wejdź w ustawienia". Pytanie - po co włączać roaming gprs, skoro nie jadę nawet w pobliże granicy, a jechałem tylko do Skorzewa??
Ostatnio edytowano niedziela, 19 gru 2010, 09:04 przez vtec_z, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawki stylistyczne, ortograficzne i i interpunkcyjne w celu poprawienia cztelności tekstu ;)
marcin1982

Telefon: se xperia X1

Postprzez Hunter-sw » niedziela, 19 gru 2010, 11:33

.....
Ostatnio edytowano środa, 11 kwi 2012, 23:05 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez sputnix » niedziela, 19 gru 2010, 15:21

Faktycznie, przy pobieraniu .apk nie zauwazylem opcji wyboru modelu - wykrywal mi HTC Desire. Myslalem ze to jakis inny problem zwiazany z rozdzielczoscia. Przepraszam moja wina, ale i tak dziekuje bardzo za pomoc :)

Pozdrawiam!
sputnix
sputnix

Telefon: HTC Legend

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert