Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

v 6.1 - zgłaszamy poprawki i drobne uwagi

Re: v 6.1 - zgłaszamy poprawki i drobne uwagi

Postprzez vtec_z » poniedziałek, 28 mar 2011, 15:50

ALEX napisał(a):Czy ktoś mógłby spróbować odtworzyć poniższy błąd (Android)?
Chodzi o wyznaczenie trasy do punktu z moich punktów zanim GPS zdąży ustalić pozycję. U mnie taka sytuacja kończy się błędem, że "punkt znajduje się poza dostępnymi mapami" (chodzi o punkt startowy). Po ustaleniu prawidłowej pozycji przeliczam trasę jednak NE wyznacza ją do poprzednio użytego punktu. Najśmieszniejsze jest to, że po wybraniu opcji ostatnio używane, punkt do którego została wyznaczona trasa nie będzie jako ostatni (znaczy pierwszy).

No i po każdym przeliczeniu trasy pojawia się komunikat "pozycja nieustalona".

Próbowałem. Niestety w Galaxy S sytuacja jest nie do odtworzenia, bo nawet przy wyłączeniu GPS mam błyskawicznie ustaloną pozycję z sieci telefonicznej.
Pamiętam jednak, że taki komunikat ("punkt znajduje się poza dostępnymi mapami") już miałem okazję widzieć, jednak okoliczności tego zdarzenia też są nie do odtworzenia (tym razem ze względu na moją pamięć ;) )
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Lumia 640XL LTE

Postprzez tdk » wtorek, 17 maja 2011, 08:42

NE nie wspiera w całości klawiatury qwerty w SE Xperia mini pro - nie można wpisywać cyfr ani kasować klawiszem 'backspace'. Bardzo niewygodne - trzeba do cyfr, kasowania używać klawiatury ekranowej. Ten telefon ma mały wyświetlacz i właśnie dla wygody pisania mam wersję z klawiaturą fizyczną...
tdk
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Sony Xperia Z5

Postprzez silvah » wtorek, 17 maja 2011, 16:33

xperia x10 mini pro - ikona naviexperta znika z menu i skrotow po kazdym restarcie telefonu i trzeba naviexperta przeinstalowywac od nowa. Nie jest to wina telefonu poniewaz wszystkie inne doinstalowane aplikacje sa na swoim miejscu.
silvah

Telefon: xperia x10 mini pro

Postprzez Hakari » środa, 18 maja 2011, 09:43

Nie wiem czy przy wersji 6.1 teraz będą wprowadzane poprawki jak na ukończeniu jest już 6.2 ;) Android ma dostać trochę inna wersję niż inne platformy więc jest spora szansa, że problem przestanie występować.
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari

Telefon: i9001

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert