Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

v10, 11, 12 ... Czyli jak sobie wyobrażamy kolejną wersję NE

Re: v10, 11, 12 ... Czyli jak sobie wyobrażamy kolejną wersj

Postprzez lchmiel » poniedziałek, 2 paź 2017, 23:13

Prawidłowe parsowanie adresów nie tylko najbardziej typowych i adresy na skrzyżowaniu dwóch ulic.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez sobies » wtorek, 10 paź 2017, 19:27

yogimis napisał(a):Funkcjonalność, której mi bardzo brakuje to komunikaty nawigacji i ostrzeżenia przez protokół HFP zamiast A2DP.
Czyli innymi słowy: w momencie kiedy słuchacie radia w samochodzie i telefon jest połączony z radiem, radio przestaje grać i pojawia się komunikat (tak jak połączeniami telefonicznymi)

popieram
i moimi słowami dodam:Zmieńcie NaviExper tak by był telefonem a nie odtwarzaczem multimedialnym. Wyłączenie multimediów w ustawieniach bluetooth samochodu lub telefonu przerywa połączenie.
To NaviExpert powinien wymuszać na telefonie Headset Profile (HPF)
sobies

Telefon: Huawei P9 Lite 2017

Postprzez GanjaFighter » środa, 11 paź 2017, 07:10

Jestem jak najbardziej za
Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI
Obrazek
GanjaFighter
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Postprzez 2451 » czwartek, 12 paź 2017, 15:34

Mi brakuje wersji interfejsu na tablet. Na dużym ekranie ikony są zbyt małe.

Wysłane z mojego SM-T819 przy użyciu Tapatalka
2451

Postprzez Michal1983 » wtorek, 24 paź 2017, 05:46

Powinno się zmodyfikować kwestię przenoszenia usług między urządzeniami tak aby nie wiązała się ona z czasochłonną ponowną konfiguracją programu. Wszystko powinno działać tak jak w Mapach Google i Waze. Tam uruchamiam program i nie muszę niczego importować.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Qbek » piątek, 3 lis 2017, 22:18

Michal1983 napisał(a):Powinno się zmodyfikować kwestię przenoszenia usług między urządzeniami tak aby nie wiązała się ona z czasochłonną ponowną konfiguracją programu. Wszystko powinno działać tak jak w Mapach Google i Waze. Tam uruchamiam program i nie muszę niczego importować.
Pełna zgoda.

Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez pawelll » sobota, 2 gru 2017, 15:19

mehau napisał(a):Wyobrażam sobie, że kolejna wersja NE będzie miała Android Auto. Teraz praktycznie każdy nowy samochód z infotainmentem jest dostosowany do tej funkcjonalności.

Wysłane z mojego LG-H840 przy użyciu Tapatalka

wallenrod napisał(a):Nie wyobrażam sobie kolejnej wersji NaviExperta bez certyfikacji MirrorLink lub AndroidAuto. Samochodów z tymi systemami przybywa i będzie przybywać, Google Maps działa tam dobrze. O ile z certyfikacją na Android Auto może być problem, to na MirrorLink powinna być możliwa, a robi ją nasz poslki Comarch, Szkoda mi się zegnać z "Geraltem"....

Sam też pisałem już o tym ale niestety nie ma żadnych pozytywnych informacji. Co z tego, że NE lepiej wyznacza trasy i ma więcej lepszych opcji jeśli GM uruchamiam na ekranie w samochodzie (AA) a NE nie. Zróbcie coś. W AA pojawił się Waze (ale działa słabo, okroili dość znacznie). Jeżdżę dużo i ostatnio tylko na GM. W tym roku uruchomiłem NE chyba 2 razy - w jakiejś krytycznej sytuacji gdy GM zgłupiał. Będę miał duży dylemat w lutym gdy skończy mi się abonament.
pawelll

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert