Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

v10, 11, 12 ... Czyli jak sobie wyobrażamy kolejną wersję NE

Re: v10, 11, 12 ... Czyli jak sobie wyobrażamy kolejną wersj

Postprzez lchmiel » poniedziałek, 2 paź 2017, 23:13

Prawidłowe parsowanie adresów nie tylko najbardziej typowych i adresy na skrzyżowaniu dwóch ulic.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez sobies » wtorek, 10 paź 2017, 19:27

yogimis napisał(a):Funkcjonalność, której mi bardzo brakuje to komunikaty nawigacji i ostrzeżenia przez protokół HFP zamiast A2DP.
Czyli innymi słowy: w momencie kiedy słuchacie radia w samochodzie i telefon jest połączony z radiem, radio przestaje grać i pojawia się komunikat (tak jak połączeniami telefonicznymi)

popieram
i moimi słowami dodam:Zmieńcie NaviExper tak by był telefonem a nie odtwarzaczem multimedialnym. Wyłączenie multimediów w ustawieniach bluetooth samochodu lub telefonu przerywa połączenie.
To NaviExpert powinien wymuszać na telefonie Headset Profile (HPF)
sobies

Telefon: Huawei P9 Lite 2017

Postprzez GanjaFighter » środa, 11 paź 2017, 07:10

Jestem jak najbardziej za
Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI
Obrazek
GanjaFighter
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Postprzez 2451 » czwartek, 12 paź 2017, 15:34

Mi brakuje wersji interfejsu na tablet. Na dużym ekranie ikony są zbyt małe.

Wysłane z mojego SM-T819 przy użyciu Tapatalka
2451

Postprzez Michal1983 » wtorek, 24 paź 2017, 05:46

Powinno się zmodyfikować kwestię przenoszenia usług między urządzeniami tak aby nie wiązała się ona z czasochłonną ponowną konfiguracją programu. Wszystko powinno działać tak jak w Mapach Google i Waze. Tam uruchamiam program i nie muszę niczego importować.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Qbek » piątek, 3 lis 2017, 22:18

Michal1983 napisał(a):Powinno się zmodyfikować kwestię przenoszenia usług między urządzeniami tak aby nie wiązała się ona z czasochłonną ponowną konfiguracją programu. Wszystko powinno działać tak jak w Mapach Google i Waze. Tam uruchamiam program i nie muszę niczego importować.
Pełna zgoda.

Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez pawelll » sobota, 2 gru 2017, 15:19

mehau napisał(a):Wyobrażam sobie, że kolejna wersja NE będzie miała Android Auto. Teraz praktycznie każdy nowy samochód z infotainmentem jest dostosowany do tej funkcjonalności.

Wysłane z mojego LG-H840 przy użyciu Tapatalka

wallenrod napisał(a):Nie wyobrażam sobie kolejnej wersji NaviExperta bez certyfikacji MirrorLink lub AndroidAuto. Samochodów z tymi systemami przybywa i będzie przybywać, Google Maps działa tam dobrze. O ile z certyfikacją na Android Auto może być problem, to na MirrorLink powinna być możliwa, a robi ją nasz poslki Comarch, Szkoda mi się zegnać z "Geraltem"....

Sam też pisałem już o tym ale niestety nie ma żadnych pozytywnych informacji. Co z tego, że NE lepiej wyznacza trasy i ma więcej lepszych opcji jeśli GM uruchamiam na ekranie w samochodzie (AA) a NE nie. Zróbcie coś. W AA pojawił się Waze (ale działa słabo, okroili dość znacznie). Jeżdżę dużo i ostatnio tylko na GM. W tym roku uruchomiłem NE chyba 2 razy - w jakiejś krytycznej sytuacji gdy GM zgłupiał. Będę miał duży dylemat w lutym gdy skończy mi się abonament.
pawelll

Postprzez qba82222 » poniedziałek, 25 gru 2017, 13:55

intimo napisał(a):Mam inny pomysł oczywiście po za zbędnymi komunikatami. Niech będzie zaznaczony wyraźnie pas na APR którym jechać. Gdy komunikat jest trzymaj się lewej stronie trzeba prosto to niech miga jakaś obwódka na strzalce na APR że trzeba jechać pasem środkowym lub dwoma środkowymi ale nie lewym skrajnym

Dokładnie, jak mamy duży węzeł, np. w 3mieście jest chyba 6 pasów, to się robi klapa.
qba82222

Postprzez kopek00 » piątek, 29 gru 2017, 06:10

Numery budynków na mapie
kopek00

Telefon: Samsung Galaxy 3

Postprzez DiscoLED » czwartek, 4 sty 2018, 11:32

Popieram poprzednika. Numery budynków na mapie byłyby super. Są pomocne w czasach zamkniętych osiedli gdy do konkretnego budynku trzeba dojść i nie da się dojechać. Dodatkowo znakomicie ułatwiają orientację w "lesie budynków".
DiscoLED

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert