Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

v. 6.2 beta 3

Re: v. 6.2 beta 3

Postprzez lchmiel » poniedziałek, 25 kwi 2011, 20:17

gran napisał(a):(...) jak widziałem na forum że co chwila ktos wstawia opinie i ss to mi przez mysl nie przeszło ze zamkniete.

I mnie nie przeszło, gdy myszkując znalazłem betę 2 na serwerze. A jak już znalazłem, to niebacznie ogłosiłem to na forum. Wkrótce się okazało, że w ten sposób mimowolnie zostałem hakerem. Więc jeśli u kogoś akurat działa, to testuje, a jeśli nie, to trudno.

Skoro u mnie działa, z czego się bardzo cieszę, to podam kolejne uwagi. Omijam wielkie tematy globalne a zajmuję się drobiazgami.

• Czemu "Ustawienia prędkości" mają dwa kolejne ekrany, a "Zaawansowane" jeden długi ekran? Jeden długi ekran jest bardziej sensowny.
  • intimo napisał http://forum.naviexpert.pl/topic556.html#p14948 o pomarańczowych ikonkach. Zgadzam się, że podkreślenia ikon na pierwszym panelu programu są za słabe. Pierwszy panel ma duży wpływ na postrzeganie całego programu.
  • Skoro już są ikony w jednolitej kolorystyce w całym programie (brawo!), to technicznie nic nie stoi na przeszkodzie przygotować paletę tych ikon w kilku wersjach, np. pomarańczowa, zielona, czerwona/brązowa, niebieska/granatowa, biała/szara, fiolety itp. do wyboru, jak głosy. Bajer, ale nietrudny do zrobienia, a dla estetów może mieć znaczenie.
  • Edit W podmenu "Wybierz" i "Szukaj" (dostępnych z paneli "Nawiguj" i "Szukaj" pod ikonką jakby-strzałki - konwencjonalne szukanie) znikła opcja "Adres". Nie można więc szukać rogu dwóch ulic. To strata.
  • Edit Nigdzie nie widzę też w "Szukaniu" opcji "Wokół". To też strata.
Ostatnio edytowano wtorek, 26 kwi 2011, 20:08 przez lchmiel, łącznie edytowano 2 razy
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez ruphert » poniedziałek, 25 kwi 2011, 23:26

gran napisał(a):witam.chciałbym sie przyłaczyc do testów, ściągam aplikacje wszystko ładnie sie instaluje ale nie moge właczyć ani mapy ani navi. jak chce włączyc navi to jest napisane żebym wysłał sms " płatny jak za zboże " :D no i oczywiście wysylam i w odpowiedzi dostaje " przepraszamy treść wiadomości jest niepoprawna " dodam ze próbowałem tez zarejestrowac to fikcyjne konto do bety i tez nic z tego
z góry dzieki za odp

A mi się udało wysłać i nie wiem czy mam się cieszyć czy liczyć straty ;)

Kod: Zaznacz cały
8059
Dziekujemy za skorzystanie z promocji  EXPERT PLAY. Pobierz nawigacje z http://play.getne.pl/?sms=1 i ciesz sie najlepsza nawigacja w telefonie za darmo

Niby za darmo ale jak czytalem promocje Naviexperta w Play to oni koszą prawie 15zł co miesiąc za używanie, a ja mam już abonament :p http://www.playmobile.pl/pl/obsluga-kli ... rt-w-play/

Oczywiście na moim androidzie nawigacja dalej nie działa :(
ruphert

Telefon: HTC Magic

Postprzez lchmiel » wtorek, 26 kwi 2011, 19:15

ruphert, chyba nie czytałeś poprzedniego postu (mojego):
lchmiel napisał(a):(...) myszkując znalazłem betę 2 na serwerze. A jak już znalazłem, to niebacznie ogłosiłem to na forum. Wkrótce się okazało, że w ten sposób mimowolnie zostałem hakerem. Więc jeśli u kogoś akurat działa, to testuje, a jeśli nie, to trudno.

Ta beta nie była przeznaczona do testów zewnętrznych. To ja ją przypadkiem wyciągnąłem na światło dzienne. Nie u wszystkich będzie ona działać.

Wersja beta jest zasadniczo darmowa w tym sensie, że nie wymaga rejestracji. Ale za transfer się normalnie płaci. Jeśli nawet któraś sieć daje NE z darmowym pakietem transferu do nawigacji, to nie ma to nic wspólnego z testowaniem bety.

Jeśli Ci to nie odpowiada, to sorry - nie testuj. Za zamieszanie trudno winić kogokolwiek poza mną.
LChmiel
lchmiel

Postprzez ruphert » wtorek, 26 kwi 2011, 21:50

lchmiel napisał(a):ruphert, chyba nie czytałeś poprzedniego postu (mojego):

Nie czytałem, ale nie ma on znaczenia. Nie wnikam w to czy działa ta beta czy nie działa. Chodzi o to że wcisnąłem TAK i aplikacja wysłała jakiegoś tam SMSa, niewiadomo do kogo i co to oznacza. W wyniku czego wziąłem udział w jakieś promocji co potwierdził inny SMS. Niestety nie znam regulaminu tej promocji i nie chciałbym z tego tytułu ponosić kosztów...
ruphert

Telefon: HTC Magic

Postprzez ALEX » wtorek, 26 kwi 2011, 21:56

Do odważnych świat należy... :)
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX

Postprzez lchmiel » środa, 27 kwi 2011, 06:18

ruphert napisał(a):Chodzi o to że wcisnąłem TAK i aplikacja wysłała jakiegoś tam SMSa, niewiadomo do kogo i co to oznacza.

W najgorszym razie trzeba wysłać SMS za standardową cenę, a 14.76 zł straciłeś. W najlepszym razie też trzeba wysłać SMS za standardową cenę, a usługa w pierwszym tygodniu jest za darmo. Z regulaminu usługi (z adresu http://www.playmobile.pl/pl/obsluga-klienta/uslugi/naviexpert-w-play/, który sam podałeś):

14. Użytkownik ma możliwość dezaktywacji wszystkich Prenumerat, które uruchomił wysyłając wiadomość SMS o treści KONIEC pod numer 6000. Zwrotnie użytkownik otrzyma bezpłatną wiadomość SMS z potwierdzeniem wyłączenia wszystkich Prenumerat.

15. Użytkownik ma możliwość sprawdzenia, jakie Prenumeraty ma uruchomione, wysyłając wiadomość o treści LISTA na numer 6000.

16. Opłata za wysłanie SMS-a pod numer 6000 jest równa opłacie za SMS standardowy wewnątrz Sieci Telekomunikacyjnej P4 i zgodna z cennikiem oferty, z której korzysta Użytkownik.

PS. UWAGA na ceny zboża ;) : jeśli się kupuje od razu całą tonę, to może wyjść więcej, niż głupie 15 zł: http://forum.naviexpert.pl/topic556-20.html#p15004.
LChmiel
lchmiel

Postprzez toszym » środa, 27 kwi 2011, 12:27

No, muszę przyznać, że nie załapałem się na wersję beta do testowania, i stąd moje pytanie:
Kiedy pełna wersja do pobrania? Jakaś konkretna data, czy pozostaje uzbroić się w cierpliwość?
toszym

Telefon: LG GT505

Postprzez Wojtex16 » środa, 27 kwi 2011, 12:33

Jest to prawdopodobnie ostatnia wersja beta. Więc wkrótce ukaże się najnowsza wersja aplikacji dla wszystkich korzystających z NE.
//DOWN:
No właśnie sam nie wiem dokładnie, kiedy będzie finalna wersja ;) Ale myśle, że na początku maja :)
Ostatnio edytowano środa, 27 kwi 2011, 13:48 przez Wojtex16, łącznie edytowano 1 raz
Wojtex16

Telefon: Nokia Lumia 930

Postprzez mentos11 » środa, 27 kwi 2011, 13:16

Hym z twojej wypowiedzi tak naprawdę nic nie wynika Wojtex16 :roll:
Równie dobrze można napisać że testy potrwają jeszcze miesiąc lub dwa więc wkrótce ukaże się najnowsza wersja aplikacji dla wszystkich korzystających z NE :lol:
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez Scorpio » środa, 27 kwi 2011, 14:21

Hehe, napięcie rośnie :D A może ktoś z NE uchyliłby nam rąbka tajemnicy? :)
Scorpio

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert