Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Nowa wersja NE 6.2 już dostępna

Re: Nowa wersja NE 6.2 już dostępna

Postprzez maol » piątek, 5 sie 2011, 09:13

mentos11 napisał(a):Maol napisz jaka wersje romu wgrales na spice bo już nikt chyba nie ma orginalnego, ja mam np. mod romu 2.1 samdroid mod i tam NE dziala dobrze.
Z tego co widze to duzo osob ma problem z NE po przejściu na andka 2.3.

To może niech ktoś z NE napisze jakie wersje działają stabilnie? A mam obecnie (i nie zamierzam tego zmieniać) CM-6.1.1-SDpica -a8.4-NextGeneration_a2, kernel YONIP V.22B 16Bpp (czyli dla mniej wtajemniczonych Android 2.2)

... i NE jest moim JEDYNYM problemem. Nic innego się nie wywraca, nie zawiesza. Telefon jest zadziwiająco szybki (~700w Quadrancie) i energooszczędny. Problem leży nie po stronie softu telefonu - a po stronie aplikacji NE nie radzacej sobie z pracą w tle. Szczególnie przy poczcie łączącej się z serwerem Exchange w standardzie Push.
maol
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S II

Postprzez Hunter-sw » piątek, 5 sie 2011, 10:45

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 10:44 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez Hakari » piątek, 5 sie 2011, 11:07

mentos11 napisał(a):Koledzy takie rzeczy najlepiej zgłaszać przez stronę NE .
Maol napisz jaka wersje romu wgrales na spice bo już nikt chyba nie ma orginalnego, ja mam np. mod romu 2.1 samdroid mod i tam NE dziala dobrze.
Z tego co widze to duzo osob ma problem z NE po przejściu na andka 2.3.

Ekhm jeszcze ja zostałem :) oryginalny 2.1 nic nie zmieniane i telefon generalnie bez roota. Jeszcze sprawdzę jak z odbieraniem rozmów, ale sam z siebie NaviExpert 6.2 na trasach około 60km jeszcze mi się nie wyłączył. Oczywiście wszystkie problemy jak Mentos napisał dobrze wysyłać w zgłoszeniach.
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari

Telefon: i9001

Postprzez potworny » piątek, 5 sie 2011, 15:52

Hakari... Te problemy wysłaliśmy na forum. Podobno zieloni mieli być naszymi łącznikami?
potworny

Postprzez Hunter-sw » piątek, 5 sie 2011, 17:12

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 10:41 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez mentos11 » sobota, 27 sie 2011, 23:14

Uff przejechałem z NE nad morze i z powrotem i ogólnie jestem zadowolony ale...
Musiałem ze 30 razy klikać na widok 3D bo po utracie sygnału GPS nie chciał wrócić do widoku 3D, masakra!!!
Fotoradary ok choć kilku nie widział, niebezpieczne miejsca też się pojawiły ale żeby choć raz powiedział o miejscu częstej kontroli drogowej :? zapomnij!
System nie zdał egzaminu, moim zdanie powinien zostać zmieniony algorytm wstawiania takich punktów, po zgłoszeniu powinien utrzymywać się przez miesiąc a potem zostać wykasowany z automatu chyba że ktoś kliknie znowu że jest kontrola, usuwanie jest zbędne bo wiadomo że takich zgłoszeń bedzie więcej bo policja nie koczuje w jednym miejscu tygodniami!!!
Jeszcze wrócę do tematu czasu dojazdu, oczywiście prognozowany czas dojazdu jest zaniżony tak bardzo że nawet gdybym był piratem drogowym to nie wiem czy bym dojechał w takim czasie!!! Po przeliczeniu w połowie trasy czas wydłużył sie o pół godziny a dojechałem jeszcze później!!!
Jeszcze taki fajna ciekawostka, żona chciała wstąpić do sklepu który widziała po drodze ale nie wiedziałem gdzie dokładnie jest więc podczas jazdy klikam mikrofon mówię "prowadź do fashionhause" i znalazł i pokazał trasę :)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez Hunter-sw » niedziela, 28 sie 2011, 07:07

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 09:55 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez potworny » niedziela, 28 sie 2011, 07:44

Nie wiem, czy przypadkiem w najnowszej cichej aktualizacji nie usunięto problemu przełączania 3d po utracie sygnału gps. Ostatnio chciałem odruchowo przelaczyć widoki po wjchaniu z tunelu, a tu się samo się. Ale po co informować o tym użytkowników? Niechcący mogliby sobie zaktualizować aplikację i pomyśleć, że ne się stara poprawić poziom.
potworny

Postprzez mentos11 » niedziela, 28 sie 2011, 10:03

Ostatnia cicha aktualizacja chyba przywróciła problem przekazania widoku 2d na 3d bo po premierze nie miałem tego problemy ale w lipcu sobie zaktualizowałem aplikacje i to był błąd bo teraz mi nie działa przełączanie ani w trybie automatycznego zoomowania ani w trybie ręcznego zoomowania!
Dzisiaj ściągnąłem i zainstalowałem aplikacje i zobaczę przy najbliższej okazji czy działa :?

Co do zgłoszeń częstych kontroli to tak nie może być zaraz założę wątek z apelem do Naviexperta o zmianę algorytmu dodawania takich miejsc albo o usunięcie całkowite z aplikacji zgłaszania częstych kontroli!
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez Ja-NOS » niedziela, 28 sie 2011, 10:26

Ja mam inny problem z ta wersją, jak jest weekend to NE zaczyna mnie prowadzić wszelakimi objazdami tak aby ominąć korki które występują tylko w tygodniu w godzinach szczytu, za to w tygodniu pcha mnie w te standardowe korki, jest to irytujące strasznie.

Ogólnie wersja 5.x bez CTO była chyba bardziej przewidująca, powiadamiała o punktach częstej kontroli, pokazywała roboty drogowe których w naszym kraju jest mnóstwo. A teraz jest lipa straszna :(
Ja-NOS

Telefon: Galaxy S

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert