Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wersja NaviExpert 7.0 Beta1 - luźne gadki

Re: Wersja NaviExpert 7.0 Beta 1

Postprzez potworny » środa, 7 wrz 2011, 17:50

Po pierwsze... Czy ja już dzisiaj wspominałem, jak bardzo cenię i szanuję Waszego admina od serwerów? Potężna wiedza, żeby tak wszystko zawieszać :)
O programie zaraz się wypowiem, tylko sobie coś do jedzenia kupię na dole. 8-)
potworny

Re: Wersja NaviExpert 7.0 Beta1

Postprzez potworny » środa, 7 wrz 2011, 21:32

Uuuuuuuuuuu... Nie poznaję Kasi... Czyżby Cię zwolnili z pracy i dlatego odpowiadasz BŁYSKAWICZNIE na nasze uwagi?
potworny

Postprzez KasiaD » środa, 7 wrz 2011, 21:39

Kochany potworny... wręcz przeciwnie... pozwolili mi na dobranie się Wam do... skóry :D... także ja Cię proszę trzymaj się tematu, bo ostrzeżonko będzie :twisted: :lol:
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Postprzez potworny » czwartek, 8 wrz 2011, 06:27

Marian... Wesele trwa, a Ty tu z potwornościami. Goście się zaraz po chałupach rozejdą. W wielkim żalu. :-)
potworny

Postprzez Marian » czwartek, 8 wrz 2011, 07:35

potworny napisał(a):Marian... Wesele trwa, a Ty tu z potwornościami. Goście się zaraz po chałupach rozejdą. W wielkim żalu. :-)
Niby dlaczego? Są powody do dumy i radości:
Hunter-sw napisał(a):Pierwszy duży plus ode mnie... za powrót własnych ustawień (w metrach) komunikatów do manewru !!!.
Wreszcie są (wreszcie je oddaliście)... osobiście cieszę się jak dziecko :lol: ... prawie tak bardzo, że już zasługuje ta wersja na miano v7.0 w moich oczach ;)
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy A3

Re: Wersja NaviExpert 7.0 Beta 1

Postprzez Hunter-sw » czwartek, 8 wrz 2011, 07:38

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 09:50 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez Marian » czwartek, 8 wrz 2011, 08:34

Ależ dokładnie tak. Pozwoliłem sobie na powtórzenie rozszerzonego cytatu, bo obawiam się, że nie złapano delikatnej ironii, iż krok wstecz (przywrócenie ustawień komunikatów) zaowocowało podniesieniem numeru wersji. Ale cóż, takie czasy - ironia to już kategoria historyczna. Teraz aby być zrozumianym trzeba walić 1:1 używając nie więcej niż 10 słów.

P.S. Te uwagi oczywiście nie dotyczą Ciebie ;)
Marian

Postprzez potworny » piątek, 9 wrz 2011, 17:24

Właśnie jechałem z siódemką. Nie zauważyłem ani jednego powodu, dla którego powinna być siódemka, a nie szóstka ileś tam?
potworny

Postprzez Marian » piątek, 9 wrz 2011, 17:45

A przywrócenie ręcznego ustawiania odległości komunikatów słownych to niby nic? :D
Marian

Postprzez potworny » piątek, 9 wrz 2011, 18:11

Marian, robisz się POTWORNY :D
Żeby nie było offtopa - może należałoby zmniejszyć cyfrę w wersji, droga ekipo NE? :D
potworny

Następna strona

Powrót do Wersje NaviExpert