Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 8.0 Beta - OFF TOPIC

Re: NaviExpert 8.0 Beta

Postprzez GanjaFighter » czwartek, 10 maja 2012, 06:06

Kiedy będzie wersja na inne systemy operacyjne?
I powtórzę pytanie bo chyba zaginęło w natłoku postów: Czy jest szansa na dedykowana wersję na platformę bada??
Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI
Obrazek
GanjaFighter
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Postprzez barabasz » czwartek, 10 maja 2012, 07:25

kdzwonek napisał(a):Kochani... pod zwyczajowym adresem beta.getne.pl oddajemy w Wasze rączki wersję beta NaviExpert 8.0

Nie ma nic o tym, że NE 8.0 beta będzie tylko dla smartfonów
barabasz
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: SE Xperia X10 mini

Postprzez Michal1983 » czwartek, 10 maja 2012, 07:27

Niestety nie wykrywa mojej Nokii 5230 również na liście nie ma telefonów tej marki. Czuję się zawiedziony, nie mogę przecież iść do sklepu i kupować za grube pieniądze telefon, bo jeden program mi nie działa. :( Mam nadzieję, że naviexpert będzie jednak robił coś w tym kierunku.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez kodens79 » czwartek, 10 maja 2012, 13:53

Mapy nawet pokazują kładki dla pieszych :( w Katowicach nad DTŚ po co sam nie wiem ?
I W mojej okolicy sporo dróg jest do poprawki i po co mi jakieś drogi polne !
Ford Focus Kombi 1,8 TDCI
kodens79

Telefon: Sony Xperia Z3

Postprzez KasiaD » czwartek, 10 maja 2012, 15:17

Wersja na Symbiana będzie później. Udostępnimy tu jak najwięcej rzeczy, które możemy przenieść z Androida, ale nie wszystko jest możliwe. Oczywiście podstawowych funkcjonalności jak APR, czy CB nie odpuścimy.

Wersja dedykowana na Badę... nie wykluczamy jej. Nic więcej na razie nie jestem w tanie powiedzieć.
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Samsung S2

Postprzez ko777 » czwartek, 10 maja 2012, 15:26

Mam telefon bez andka (SE Hazel), mam konkretne pytanie, czy będzie wersja 8 na ten telefon (i inne bez andka), a jeśli tak to w jakiej perspektywie czasowej, rzędu dni, tygodni...? Oczywista jest póki co frustracja abonentów bez adroida.

Dodam jeszcze, że na pierwszy rzut oka nowe mapy to bardzo kłopotliwa porażka, widzę mnóstwo błędów w mojej okolicy, absolutnie jest to krok wstecz. Wygrane testy nawigacji to dla NE przeszłość w takich okolicznościach. Mam nadzieje, że wiecie co robicie w NE, bo nie jestem pewien, czy APR jest wart zejścia na "pieskie mapy", gdy dotychczasowe były najlepsze i dopracowane.
ko777

Telefon: Sony Xperia M2

Postprzez ko777 » czwartek, 10 maja 2012, 15:27

kdzwonek napisał(a):Wersja na Symbiana będzie później. Udostępnimy tu jak najwięcej rzeczy, które możemy przenieść z Androida, ale nie wszystko jest możliwe. Oczywiście podstawowych funkcjonalności jak APR, czy CB nie odpuścimy.

Wersja dedykowana na Badę... nie wykluczamy jej. Nic więcej na razie nie jestem w tanie powiedzieć.

Ok, a co z telefonami bez systemów operacyjnych?
ko777

Telefon: Sony Xperia M2

Postprzez SoLar » czwartek, 10 maja 2012, 15:29

A kiedy wreszcie zmienicie dostawcę POI do mapy ? Najlepiej na ... nas, użytkowników - coś a'la miplo.

Muszę powiedzieć, że to o czym pisałem, czyli Real ( coś z założenia o powierzchni min ćwierć hektara pod dachem ) na Mszczonowskiej w Warszawie to bambol nadający się do Teleexpresu.

No, i wyobraźcie sobie teraz test nawigacji, w którym jako punkt wybrano coś niby bezpiecznego: hipermarket.
NE jedzie, jedzie, kombinuje z traffikiem i trafia do celu z uchybem z 10 km :lol: - trasa zaliczona ?
SoLar

Telefon: SE W 200 i

Postprzez SoLar » czwartek, 10 maja 2012, 15:32

ko777 napisał(a):(...)
Ok, a co z telefonami bez systemów operacyjnych?

No pasowałoby coś wydać nowszego niż 6.2.1. Przynajmniej z systemem zgłoszeń - co by sieć naszych antypatroli była gęstrza.

Bo APR na 2,5" to czarno widzę.
SoLar

Telefon: SE W 200 i

Postprzez GanjaFighter » czwartek, 10 maja 2012, 15:40

Wszyscy płaca takie same abonamenty czy mają telefon z Androidem czy nie, ale tylko androidowcy mogą liczyć na coś co ma niby zrekompensować mapy prowadzące po nieistniejących drogach, lasach, brukach na, których samochód ledwo mieści się na szerokość czy po schodach. Zadeklarujcie, że robicie tylko nawigację na Androida jakoś przepękam prawie półtora roku, który mi został z wersją 7.1.3 z kiepskimi mapami, a w między czasie zacznę się rozglądać za czymś innym. Zrobię to niechętnie, ale chyba nie będę miał wyboru.
Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI
Obrazek
GanjaFighter
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Następna strona

Powrót do Wersje NaviExpert