Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 1.0 edycja Windows Phone

Re: NaviExpert 1.0 edycja Windows Phone

Postprzez StormChaser » sobota, 16 cze 2012, 22:14

Tak i po połowie okresu testowego i nadal nie wiadomo czy wersja stabilna pozwoli na korzystanie w zakresie choćby zbliżonym do 8... :cry:
StormChaser
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LGE Nexus 5X

Postprzez Jaremi » niedziela, 17 cze 2012, 08:55

Czy wiadomo kiedy pojawi się kolejna wersja? Za tydzień kończy się trial a informacji zero ( co będzie dodane, kiedy). Skończyła mi się wersja na Androida (abonament) a w związku z brakiem możliwości przeniesienia licencji na WP7 czekam...
Jaremi

Telefon: LG L9, Nokia Lumia 925

Postprzez ivan » wtorek, 19 cze 2012, 06:58

KasiaD napisał(a):@ivan... będą będą... praca pali się w rękach ;)

Może wybuchł pożar i dlatego nie ma żadnych informacji :)
...
ivan

Telefon: HTC One S

Postprzez KasiaD » wtorek, 19 cze 2012, 11:59

Jakbyś zgadł... już niedługo pojawi się w markecie aktualizacja i info o możliwości przedłużenia abonamentów.

Docelowo, będziemy zbliżać wersję do andoridowej, pod względem funkcjonalności. Jednak nie chcielibyśmy utracić jej prostoty. Mamy bardzo dużo komentarzy o użytkowników, którzy chwalą właśnie brak ustawień.... "nic nie trzeba robić, tylko klikam raz i jadę"
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Postprzez Qbek » wtorek, 19 cze 2012, 12:04

KasiaD napisał(a):[...] Mamy bardzo dużo komentarzy o użytkowników, którzy chwalą właśnie brak ustawień.... "nic nie trzeba robić, tylko klikam raz i jadę"

Zróbcie jak konkurencja. Domyślne "Menu proste" dla tych co chcą jeździć na zasadzie "plug & play" oraz "Menu zaawansowane" dla bardziej wymagających.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez KasiaD » wtorek, 19 cze 2012, 12:26

Docelowo mogłoby to tak właśnie wyglądać... Obecnie priorytetem jest dodanie najważniejszych funkcji.
KasiaD

Postprzez Jaremi » poniedziałek, 25 cze 2012, 12:24

Priorytety priorytetami, ale właśnie skończyła się u mnie wersja trial i jedyne co mogę zrobić to kupić sms'em za ponad 30 zł/miesiąc . A miało być tak pięknie... a póki co brak nowej wersji czy też możliwości kupienia abonamentu dłuższego niż 1 miesiąc (a interesował mnie roczny). Trochę to niepoważne podejście ze strony firmy Naviexpert. (nawet nie pytam czy coś się pojawi w najbliższym czasie - bo to zapewne tajne przez poufne) :evil:
Jaremi

Postprzez tomusr » poniedziałek, 25 cze 2012, 12:29

Jaremi napisał(a):Priorytety priorytetami, ale właśnie skończyła się u mnie wersja trial i jedyne co mogę zrobić to kupić sms'em za ponad 30 zł/miesiąc . A miało być tak pięknie... a póki co brak nowej wersji czy też możliwości kupienia abonamentu dłuższego niż 1 miesiąc (a interesował mnie roczny). Trochę to niepoważne podejście ze strony firmy Naviexpert. (nawet nie pytam czy coś się pojawi w najbliższym czasie - bo to zapewne tajne przez poufne) :evil:

http://www.naviexpert.pl/przedluz tutaj masz możliwość przedłużenia o rok. Sprawdziłem i działa :)
Informacja o tej stronie znajduję się w aplikacji w ustawieniach -> Moje usługi -> kup on-line

pozdrwiam
tomusr

Telefon: Nokia Lumia 920

Postprzez Jaremi » poniedziałek, 25 cze 2012, 12:47

Fakt, można kupić online wersję roczną... ale, że jestem maruda to mam kolejne pytanie do autorów programu:

dlaczego nie mogę wykorzystać punktów partnerskich z wersji Androidowej na WP7 (wiem, że zmieniło się ID)?
Jaremi

Postprzez KasiaD » poniedziałek, 25 cze 2012, 13:08

Z powodu regulaminu Windows Marketplace - na obecną chwilę nie możemy umożliwić przeniesienia konta, ponieważ oznaczałoby to złamanie regulaminu marketu.
KasiaD

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert