Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Sony Xperia S

Sony Xperia S

Postprzez Jarossa » wtorek, 29 maja 2012, 11:05

Zastanawiam się nad zakupem tego modelu głownie pod kątem nawigacji, ale nie jestem pewien czy jest on poprawnie obsługiwany przez NaviExperta? Na liście referencyjnej umieszczonej na stronie są tylko telefony Sony Ericsson. Z góry dziękuję za konstruktywną odpowiedź.
Jarossa
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia N73

HTC ONE V

Postprzez gudzo » wtorek, 29 maja 2012, 19:51

Witam, mam pytanie czy będzie wersja na telefon HTC ONE V?
gudzo

Telefon: SE K750i

Re: Sony Xperia S

Postprzez mentos11 » wtorek, 29 maja 2012, 20:33

Odpowiem od razu na dwa pytania, NE stawia na androida więc wszystkie telefony a nawet tablety z androidem obsługują NE i na pewno będzie na nich działać aplikacja z NE :)
Dodam od siebie ze ostatnio uruchomiłem z powodzeniem NE na tak egzotycznym tablecie jak ainol aurora ;)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez tdk » środa, 30 maja 2012, 13:20

Brak Xperii S na liście referencyjnej to tylko kolejny dowód niechlujstwa ekipy NE (podobnie jak np. ciągły brak aktualnych instrukcji do aplikacji). Wersja na ten telefon jest od dawna do pobrania na http://getne.pl.
Używam NE na tym sprzęcie i działa on tak samo jak na pozostałych (czyli średnio dobrze :? ).
Kupując Xperię S należy pamiętać o dwóch sprawach:
- W pierwszej wersji softu na ten telefon (jest już dostępna nowa) GPS działa tylko kilkanaście, kilkadziesiąt minut, po czym gubi sygnał i tylko restart pomaga w przywróceniu go do normalności
- W większości tych telefonów występuje fabryczna wada: żółte odbarwienie pojawiające się na wyświetlaczu po rozgrzaniu telefonu do ponad ok. 37'C (np. po długotrwałym obciążeniu procesora albo/i używanie go w wysokiej temp., na słońcu itp.) - na ten temat można znaleźć masę informacji w internecie. W PL jest tylko jeden autoryzowany serwis telefonów Sony (Regenersis) i wymienia on wyświetlacze z tą wadą w ramach gwarancji (o ile aktualnie ma dostępne części zamienne). Mi udało się odebrać telefon z serwisu po kilku dniach, ale nie wiem czy dalej idzie to tak sprawnie. W niektórych krajach podobno spodziewają się części zamiennych dopiero w lipcu, w innych twierdzą, że taka plama na wyświetlaczu nie przeszkadza w użytkowaniu i na swoich klientów się po prostu wypięli, a w jeszcze innych przypadkach okazało się, że po wymianie wyświetlacza problem nadal występuje (wymieniono na nowy z tą samą wadą).
tdk

Telefon: Sony Xperia Z5

Postprzez Laputa » piątek, 1 cze 2012, 15:05

TDK, wypadek przy pracy - do naprawienia. Pracujemy nad tym.
Laputa

Powrót do Telefony