Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Oficjalna premiera wersji NaviExpert 8.0 Android

Re: Oficjalna premiera wersji NaviExpert 8.0 Android

Postprzez Sebastian » piątek, 1 cze 2012, 14:55

Pytanie mam o CB - gdzie można znaleźć informację, ile osób z tego korzysta?
Na Yanosiku widzę ilości zgłoszeń - chciałbym "mieć pewność", że tutaj jest ich więcej :)
Sebastian
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: HTC Desire HD

Postprzez pwlsrs » piątek, 1 cze 2012, 17:25

WoofeR senkju :D
Szkoda tylko że oficjalnie ekipa NE nie daje możliwości powrotu. W moim odczuciu wersja 8 to nic innego jak okrojona z kilku użytecznych ustawień wersja 7. Takie działanie nazywa się chyba regres...
pwlsrs

Telefon: LG G2

Postprzez krokodyl » piątek, 1 cze 2012, 20:06

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wy czytacie czasem, to co piszecie? Czy wasze palce po prostu bezmyślnie prześlizgują się po klawiaturze? Okrojona 7? Niedorobiona wersja? Regres? Ryczę ze śmiechu :lol:, poważnie. Towarzysze moderatorzy postuluję o dodanie w regulaminie zapisu - ban za sianie fałszywych zeznań! :lol:

Wrzucili asystenta, ostrzeżenia pojawiają się na mapie zaraz po zgłoszeniu, są obrysy budynków. W końcu! A @!#@!@#@#! Niech mnie nazwą piewcą i lizusem, większym niż potworny, sorry stary :twisted:.

Ekipo NE - DZIĘKUJĘ!

Jest 8.0, wiem, że niedoskonała, jak wszystko. To tylko aplikacja, ale lepszej nawigacji jeszcze nie znalazłem. Jak następne wersje będą szły w tym kierunku, to lepszej nie znajdę.

A badę i symbiana będziecie mogli jeszcze trochę i użyć jako papieru toaletowego. Samsung dostaje zamówienie na 200 tys. S3 jeszcze przed premierą, a wavy wsadził do szuflady. Nokia zmienia symbiana na wp7. Litości! Jakby prezes NE podjął decyzję o wydaniu kasy na wyżej wymienione wersje, to bym go zwolnił, bo to dopiero by była... Zaraz, jak to napisaliście? Bezmyślna odwaga? Nie. :lol: irracjonalna głupota.

PS. Policzcie na palcach (powinno ich wystarczyć) ile osób aktywnie pisze o "wadach". Kółko różańcowe wzajemnej adoracji. Za mnie się nie wypowiadacie! Szacun NE za cierpliwość.
krokodyl

Telefon: HTC Sensation

Postprzez potworny » piątek, 1 cze 2012, 20:15

Odzywam się, bo stołu drżenie poczułem. Cieszę się, że krokodyl się wreszcie wypowiedział (czekałem na to, stary :) ), bo wreszcie mam wrażenie, że tutejsi forumowicze to nie tylko państwo czepialscy i Perła Mądrości, ale też normalni ludzie :)
potworny

Postprzez pwlsrs » piątek, 1 cze 2012, 21:02

a nie wydaje Wam się iż wersja 8 jest niczym innym jak 7 betą? której pobieranie zablokowano?
Jakkolwiek, widzę że aplikacja się rozwija i już w innych postach dawałem wyraz zadowolenia z tego powodu, jednakże podtrzymuję SWOJĄ opinię iż "stabilna" wersja została wydana zbyt wcześnie i nijako na siłę. Fajnie że dodano nowe funkcjonalności, tylko dlaczego kosztem ograniczenia możliwości personalizacji ustawień?
bajdełej... Kolego krokodylu rycz nadal ze śmiechu ale personalne uwagi to załatwiaj na priv.
pwlsrs

Telefon: LG G2

Postprzez mentos11 » piątek, 1 cze 2012, 22:02

Hym krokodyl nas rozgryzł :lol: musimy zmienić chlopaki kółko na stowarzyszenie uzależnionych od nawigacji ;) wtedy już legalnie nasze wypowiedzi można będzie zaliczyć jako cześć terapii :D
Taki mały żarcik pozwoliłem sobie naskrobać w ten piątkowy wieczór.
Jeszcze mam jedną anegdotke, dzisiaj kolega z pracy wcześniej wyszedł bo jako rodowity Warszawiak jedzie do rodziny 150 km za Wawe ;) Więc mówię mu chodź sprawdzimy na korkosferze jak najszybciej dojdziesz, sprawdziliśmy i NE proponuje trase oplotkami i trochę na okrągło, gdy to zobaczył to stwierdził ze pojedzie standardowo bo wyjdzie na to samo.
Po godzinie dzwoni do mnie i mówi "wiesz stoję w korku na wisłostradzie, chyba będę musiał zainwestować w NE bo tu się jechać nie da" jedyne co mogłem mu odpowiedzieć to powodzenia i cierpliwości :)
Późno już więc kończę moje opowieści ;)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez potworny » sobota, 2 cze 2012, 08:32

pwlsrs napisał(a):a nie wydaje Wam się iż wersja 8 jest niczym innym jak 7 betą?

Nie, nie wydaje nam się. Patrz post krokodyla.
Twoją wypowiedź traktuję jako próbę zniechęcenia potencjalnych użytkowników do NaviExperta.
potworny

Postprzez krokodyl » sobota, 2 cze 2012, 08:52

potworny, jeżeli Cię uraziłem, kajam się skruszony.

A tak poważnie, ograniczone możliwości ustawień, to nie jest błąd wstrzymujący wydanie wersji oficjalnej.
Same intenty adnroidowe sugerują, że pisali od początku, na androida. Czy dodadzą te ustawienia później? Osobiście mi to wisi. W życiu z nich nie korzystałem, nie odczuwam ich braku. Mam dziwne podejrzenia, że 70 proc. użytkowników NE ma podobnie, ale się nie wypowiada. Wsiadam do auta i jadę, zwyczajnie nie chce mi się nic ustawiać. Powinienem napisać - nie mam czasu - nie sugerowałoby to tak mojego lenistwa ;)

Błędy? Autozoom mi dziwnie działa, liczę na poprawkę :) i jadę dalej z 8.0 :)
krokodyl

Telefon: HTC Sensation

Postprzez Qbek » sobota, 2 cze 2012, 10:23

Masz rację krokodyl, bo swojego czasu nawet niejaka HK określała nas (głównych piszących na forum) jako HARD USERS (poza kilkoma spamerami nie wnoszącymi nic nowego do samej idei nawigowania...). I jak łatwo się domyśleć, w żaden sposób nie reprezentujemy większości, tylko zdecydowaną mniejszość.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez bodogo2 » sobota, 2 cze 2012, 10:32

potworny napisał(a):
pwlsrs napisał(a):a nie wydaje Wam się iż wersja 8 jest niczym innym jak 7 betą?

Nie, nie wydaje nam się. Patrz post krokodyla.
Twoją wypowiedź traktuję jako próbę zniechęcenia potencjalnych użytkowników do NaviExperta.

Z tego co zrozumiałem to pwlsrs miał na myśli że oficjalna wersja NE 8 jest niczym innym jak NE 8 beta 7 . Ja również odnoszę takie wrażenie, ponieważ nie zauważyłem różnic między tymi wersjami. Drobne błędy z NE 8 beta 7 zostały w pełnej NE 8. Co nie zmienia faktu, że korzystam NE 8 i jestem z niej zadowolony.
bodogo2

Telefon: Samsung i9001

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert