Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Błędy Asystenta Pasa Ruchu

Re: Błędy Asystenta Pasa Ruchu

Postprzez Qbek » poniedziałek, 24 paź 2016, 21:49

Zapomniałem dodać, że jeszcze po apr zielonego paska postępu...

from TT
Qbek
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Michal1983 » wtorek, 25 paź 2016, 05:15

Wilk108 napisał(a):
Michal1983 napisał(a):Tutaj jest zrozumiałe. Układ pasów ruchu dotyczy tego co dzieje się na rondzie a nie przed nim.

Układ pasów tak. Ale kolor paska postępu jest biały a powinien być ZIELONY. Po czym mam rozpoznać, że jest pokazany aktualny stan a nie przyszły? Mając tak działający program to wolałbym wyłączyć pokazywanie układów, które niby mają być w przyszłości.

Po przeanalizowaniu sytuacji pasek powinien mieć zielony kolor, ale widać punkt jego obowiązywania jest błędnie umieszczony na rondzie za pierwszym skrzyżowaniem, na którym obowiązuje taki układ pasów.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 17 lip 2017, 09:53

Przejazd ze wschodu na północ
Obrazek
Zbyt duże chyba wyprzedzenie manewru.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia strona

Powrót do Zgłoszenia