Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

8.0 - OFF Topic

Re: NaviExpert 8.0 - poprawki

Postprzez intimo » poniedziałek, 11 cze 2012, 21:45

potworny napisał(a):
Spychacz napisał(a):a pamiętasz jak NE pokazywało korki tam gdzie ich nie było? my pamiętamy, Ty pewnie nie bo jesteś "świeża" ;) ostatnio znów na to natrafiłem, jechałem katowicką a tu obok na uliczce 3 znaki korka (zero aut) :D ot takie dane niby online ;) to jeszcze poprawcie żeby aplikacja nie muliła, nie jąkała się przy komendach głosowych, dodajcie to co zabraliście czyli trasa demo itd. itp. :D

Wydaje mi się, kolego, że Twój post był wyjątkowo nieuprzejmy...

Może rzeczywiście post Spychacza był troszkę nieuprzejmy ale jest w nim trochę prawdy. Dziś widziałem korki widmo. Sporo ich było. Jak z Krakowa wyjeżdżałem, potem przed bramkami a skończywszy w Katowicach koło Trzech Stawów. Jechałem prze te niby korki bo siła prawdziwego CB jeszcze jednak jest.
No to zapytaj NE ile rzeczywiście jest danych online a ile historycznych. Niech rozwieją tą tajemnicę. Tak to tylko przypuszczenia, wyzywanie się i takie tam gadanie.
intimo
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Postprzez Qbek » poniedziałek, 11 cze 2012, 22:05

potworny napisał(a):Wydaje mi się, kolego, że Twój post był wyjątkowo nieuprzejmy...

Jak to się niegdyś zwykło mawiać... Przyganiał kocioł garnkowi... :lol:
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez ALEX » wtorek, 12 cze 2012, 13:23

Wersja ósma jest już przygotowana jak numer wskazuje na osiem rdzeni...
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX

Postprzez KasiaD » wtorek, 12 cze 2012, 13:45

Ależ ALEX.... na 16... wszystko mnożymy przez dwa... dla Was jest inna wersja, specjalna. Oczywiście monitorujemy Wasze telefony, dla Was przygotowujemy taką wersję, abyście mieli na co narzekać....

Proszę Cię Alex... wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale nie zgryźliwość. Za młody jesteś na to ;), a ja za młoda, żeby się denerwować.

pozdrawiam
kdz
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Postprzez potworny » wtorek, 12 cze 2012, 14:02

ALEX, uroczy komentarz ;) :) :D

Panowie. Sprawa jest prosta. Dochodzi mnóstwo nowych funkcji, dlatego potrzebny jest lepszy sprzęt.
Windows z wersji na wersję jest coraz bardziej zasobożerny i użytkownicy muszą zmieniać komputery na lepsze. Jakoś to nikogo nie dziwi.

Nie oczekujmy, że NE będzie stał w miejscu, nie dodając nowych rozwiązań, tylko dlatego, że ktoś ma jeszcze Blackberry albo Siemensa ME45. Masz stary telefon z Javą, używasz poprzedniej wersji NE - trudno. Kupisz porządną słuchawkę, używasz najnowszych rozwiązań i najbardziej wypasionych opcji.

Być może uda się zoptymalizować kod w kolejnych odsłonach. Na razie posiadacze gorszych słuchawek muszą się obejść smakiem i Windowsem XP ;)
potworny

Postprzez ALEX » wtorek, 12 cze 2012, 14:06

Kasiu, nie zapominaj, że nie działa mi w tej chwili nawigacja a starszej wersji nie chcesz udostępnić... programu używam do pracy i wcale ta sytuacja mnie nie śmieszy.
A co do wieku, to jestem znacznie starszy niż myślisz :)
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX

Postprzez GanjaFighter » wtorek, 12 cze 2012, 18:09

Qbek napisał(a):
potworny napisał(a):Wydaje mi się, kolego, że Twój post był wyjątkowo nieuprzejmy...

Jak to się niegdyś zwykło mawiać... Przyganiał kocioł garnkowi... :lol:

Zmiana postawy potwornego o 180 stopni jest przykładem na to, że człowiek jedna może się zmienić :D :D :D
Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI
Obrazek
GanjaFighter
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Postprzez Laputa » wtorek, 12 cze 2012, 21:15

kodens79 napisał(a):
Spychacz napisał(a):śmieszne ale w nowej wersji 8 zniknęła z mapy ulica Towarowa w Gądkach pod Poznaniem i teraz mój punkt z Ulubionych znajduje się w polu.... i navi świruje... cofamy się? :twisted:

Nie tylko u ciebie poznikały ulice ! U mnie dość że poznikały to jeszcze w połowie głównej ulicy nagle widnieje jako pole i NE mnie prowadzi innymi drogami i z tym największy problem ostatnio , szlak mnie trafia niby nowe mapy a dla mnie nie do końca dokładne sporo błędów .

Kolejna duża poprawka mapy będzie udostępniona w ciągu 2 tygodni. Będziemy bardzo wdzięczni za bardziej szczegółowe informacje. Samo określenie "zniknęła ulica" – to dla nas za mało. Starajcie się podawać miasto i nazwę ulicy. Wprowadzimy poprawki.
Laputa

Postprzez sztaba » niedziela, 17 cze 2012, 22:34

pamiętajcie, że wersja BETA (nawet jesli jest zwana wersją finalną) ma prawo działać niestabilnie
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

8.0 - OFF Topic

Postprzez KasiaD » poniedziałek, 18 cze 2012, 10:25

Poniższy temat zawiera OT z tematów dot. 8.0

kdz.
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Samsung S2