Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

8.0 - OFF Topic

Re: 8.0 - OFF Topic

Postprzez Michal1983 » środa, 20 cze 2012, 19:46

Szkoda, że nie wszyscy mogą się tak cieszyć z nowej wersji. :(
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez pawelosinski83 » czwartek, 21 cze 2012, 07:17

Kasiu, polecam się na przyszłość ;)

Wrażenia z jazdy OK, zgadza się wszystko co inni już napisali - napiszę też coś w temacie o poprawkach niestety... :roll:
pawelosinski83

Telefon: SGS2

Postprzez Spychacz » sobota, 14 lip 2012, 16:27

a kiedy dodacie obwodnicę Murowanej??? od klikunastu dni już działa a w NE cisza... kiedyś chwaliliście się, że już godziny po otwarciu jest na mapie a teraz... :?:
Spychacz

Telefon: Nokia Lumia 720

Postprzez beata4321 » niedziela, 22 lip 2012, 20:12

- wersją 8 jestem zachwycona, śmiga mi szybko, wygodniejsza w obsłudze, potrzebne rzeczy bardziej "pod ręką", asystent pasa ruchu bardzo mnie ucieszył
- co do mapy czekam cierpliwie aż się poprawi (też oczywiście zgłaszam do emapy błędy i braki)
- tylko jeden drobiazg - na moim lg swift gt540 bardzo słabo jest widoczna ikonka CB
co prawda w sumie wiem, że tam jest, więc w razie czego w czasie jazdy jakoś w nią trafię :)
beata4321

Telefon: galaxy advance

Postprzez Michal1983 » środa, 25 lip 2012, 15:32

Minął gorący, dosłownie i w przenośni, okres jeździecki. Może w tym tygodniu byłaby kolejna szansa, żeby zobaczyć jak NE 8 wygląda w mojej Nokii 5230 jak wygląda i działa ASP. No ale niestety przez to wkrótce chyba znów się nie doczekam tego. Szkoda, że NE zamiast pracować nad jednym szuka to coraz nowszych zajęć aby odwlec to wszystko w czasie. Nie ma ani poprawek ani wersji na starsze telefony. Kompletny marazm.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 10.2.74 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez lchmiel » środa, 25 lip 2012, 22:27

W sobotę wyjeżdżamy na urlop. Trasę znamy na pamięć, ale fajnie byłoby ją zrobić z NE 8.1. Dla ułatwienia dodam, że mnie akurat chodzi o wersję dla Androida. Co nie umniejsza znaczenia pytań o inne systemy.

A jeśli do tej soboty nic nowego nie będzie, to może przynajmniej do soboty za dwa tygodnie :? ? Wtedy będziemy wracać.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez GanjaFighter » czwartek, 26 lip 2012, 06:07

Też się zgadzam, że fajnie by było w czasie urlopu pojeździć z wersja 8.0 (APR przydał by się najbardziej). Pierwszy wyjazd już w piątek, więc się raczej niedoczekam :( :( :(
Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI
Obrazek
GanjaFighter
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Postprzez pawel_rsl » piątek, 3 sie 2012, 10:36

Witam
Mam mały problem. Mam zainstalowanego najnowszego NE i miałem ikonkę do uruchamiania aplikacji. Wyłączyłem wczoraj telefon, dzisiaj włączam i ikonki do uruchamiania aplikacji brak (w jej miejscu pojawił się Wisepilot). Zainstalowany NE jest bo widzę go w zainstalowanych aplikacjach natomiast nie potrafię go uruchomić... Czy ktoś ma jakiś pomysł jak wyciągnąć ikonkę z aplikacji na główny ekran lub w menu? Dodam że zdążyłem już odinstalować NE, zainstalować na nowo, wyłączyć telefon, włączyć ponownie i dalej to samo. Ikonki brak, aplikacja zainstalowana. Mój telefon to SE Xperia X8, android 2.1 (oryginalny, nic nie zmieniane).

pozdrawiam
pawel_rsl

Telefon: SE Xperia X8

Postprzez Michal1983 » czwartek, 9 sie 2012, 08:47

We dwa kolejne wtorki znów miałbym możliwość przetestowania wersji 8 NE na Nokii gdyby tylko się ona pojawiła.
Michal1983

Postprzez Michal1983 » piątek, 7 wrz 2012, 15:24

No i niestety rozwarstwienie NE sprawiło, że gdy jedni testują dopiero wersje 8 na swoich telefonach, użytkownicy systemu Android cały czas czekają na poprawki do stabilnej wersji. Gdyby wszystko szło równocześnie wszyscy byliby zadowoleni a tak tworzy się sztuczny i niepotrzebny podział.
Michal1983

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert