Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Motorola defry - co robić ?

Motorola defry - co robić ?

Postprzez katana1978 » czwartek, 13 wrz 2012, 17:58

Witajcie

Mam motorole defy i najnowsza wersję - do tej pory chodziło wszystko w porządku.
3 dni temu wgrany został nowy android 4.1.1 i od tamtej pory głos w nawigacji nie działa prawidłowo - działa z takim hm skrzeczącym pogłosem :( wypróbowałam wszystkie dostępne. Głos Piotra najmniej skrzeczy (ale skrzeczy)
Nie wiem co robić :(
Wróciłam do starszej wersji i wszystko działa znów prawidłowo - głos działa ok ....Jednak chciałabym używać tej najnowszej wersji.

Wpadłam jeszcze na pomysł żeby wgrać NE aplikację przeznaczoną do innego modelu - ale albo skrzeczy albo nie ma głosu :( (nie wypróbowałam wszystkich modeli)
katana1978
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Motorola

Re: Motorola defry - co robić ?

Postprzez Edek Łomiarz » czwartek, 13 wrz 2012, 18:11

Jest to znany i często ostatnio opisywany problem braku kompatybilności najnowszego Androida (4.1) z NE 8, więc prawdopodobnie nie znajdziesz na to lekarstwa. Twój problem może zostanie rozwiązany w NE 8.1 (nie wiadomo jeszcze kiedy wyjdzie) - NE zapowiedział poprawki dla oficjalnych ROMów opartych na Andku 4.1 i jest duża szansa że na nieoficjalnych też będzie działać poprawnie.
Edek Łomiarz

Re: Motorola defry - co robić ?

Postprzez katana1978 » czwartek, 13 wrz 2012, 18:19

acha - dziekuję za odpowiedź :)
katana1978
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Motorola

Powrót do Telefony