Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest czwartek, 21 mar 2019, 23:20

Najnowsze Najnowsze w Wersje NaviExpert

Mapa Wersje NaviExpert » Dział : Wersje NaviExpert

v 6.0 - zgłaszamy poprawki i drobne uwagi

Zacznę od tego, że jednak skusiłem na zainstalowanie. Jak będzie mnie zawodzić, wrócę do 5.2.0 :p
Na dzień dobry, nadal info o dostawcach map zasłania dwa żółte autka. Może to nieistotne, ale zaburza odbiór i pewnie pierwotne założenia.
Z pewnością ekipa NE nie chce rezygnować z graficznego informowania o tym, że to navi dla kierowców ;)
Obrazek

1. Nie można zupdateować 5.2 do 6.0. Wyświetla się komunikat ...
Czytaj dalej : v 6.0 - zgłaszamy poprawki i drobne uwagi | Wyświetlone : 17476 | Odpowiedzi : 131

Oficjalna premiera wersji 6.0

Drodzy Forumowicze,
bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie. Wersja NaviExpert 6.0 gotowa. Wasze cenne uwagi bardzo nam pomogły.
Już rozpoczynamy pracę nad kolejną wersją zgodnie z opublikowanym tu planem rozwoju.
Informujemy, że słabsze telefony nadal będę wspierane wersją 5.2, a wersja na telefony WM jest w przygotowaniu.
Pozdrawiamy
Zespół NaviExpert
Czytaj dalej : Oficjalna premiera wersji 6.0 | Wyświetlone : 13031 | Odpowiedzi : 96

Intuicyjność interfejsu wersji NE 6.0

Właśnie wydajemy wersje beta -2 . Jest jeszcze sporo błędów, które utrudniają ocenę intuicyjności, ale jesteśmy przekonani o korzyściach wynikających z wprowadzanych przez nas zmian. Nasze rozwiązania interfejsu opieramy np. na badaniach usability, banchmarkach różnych aplikacji mobilnych oraz badaniach focusowych. Badania usability polegają na tym, że użytkownikom (najczęściej nowym) daje się do wykonania pewne zadania, np. Zaplanuj trasę…, Znajdź hotel w… Okazuje się w poprzednich wersjach pewne funkcje sprawiały większości użytkowników ogromne kłopoty. Z drugiej ...
Czytaj dalej : Intuicyjność interfejsu wersji NE 6.0 | Wyświetlone : 3625 | Odpowiedzi : 19

Niestabilna wersja 5.2 [Nokia E72]

No to mam problem.

Zmieniłem swoją wysłużoną E51 na E72 i zaczęły się kłopoty z nawigacją.
NE potrafi się zwiesić. Objawia się to "zamrożeniem" mapy, przy czym samo wskazanie mojej pozycji "przesuwa się, do momentu wyjechania po za ekran". Jeszcze przez kilka kilometrów słyszę komunikaty głosowe (skręć w lewo, za 50 metrów fotoradar, etc.), później zupełnie cisza. Nawigacja umiera.
Zdarzyło się kilka razy, że NE zamknął się całkowicie i telefon wyszedł do trybu gotowości.

Niepokoi ...
Czytaj dalej : Niestabilna wersja 5.2 [Nokia E72] | Wyświetlone : 16900 | Odpowiedzi : 49

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 38417 • Liczba wątków: 935 • Liczba użytkowników: 3676

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert