Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest poniedziałek, 16 lip 2018, 07:56

Najnowsze Najnowsze w Ogólne

Mapa Ogólne » Dział : Ogólne

Propozycja nowej funkcjonalności: sterowanie głosem

Właśnie bawiłem się wyszukiwaniem głosowym po polsku w Androidzie i działa to rewelacyjnie. Tak sobie pomyślałem, że pewnie Google udostępnia jakieś API i dałoby się w oparciu o to zrobić wprowadzanie adresów do programu. To byłby hicior! :)
Czytaj dalej : Propozycja nowej funkcjonalności: sterowanie głosem | Wyświetlone : 7852 | Odpowiedzi : 40

Organizacja ruchu w okolicach cmentarzy

Tymczasowa organizacja ruchu w okolicach cmentarzy około 1 listopada to temat wielce pilny, ale i krótkotrwały. Dlatego, zamiast pisać w Zgłaszamy remonty i błędy na mapach, zakładam osobny wątek i od razu zgłaszam stronę łódzkiego ZDiT opisującą planowane zmiany organizacji ruchu w Łodzi:
http://www.zdit.uml.lodz.pl/?str=46&id=921
Czytaj dalej : Organizacja ruchu w okolicach cmentarzy | Wyświetlone : 6417 | Odpowiedzi : 12

Rozwój NE

Drodzy Użytkownicy,
Kierunek rozwoju nawigacji NaviExpert pod kątem funkcji ważnych dla kierowców jest oczywisty. Po pierwsze przypominamy, że niedawno wprowadziliśmy wersję on-line Community Traffic, dającą NaviExpert przewagę nad wszystkimi konkurentami w Polsce. Dotyczy to także AM, która pod tym względem najbardziej „depcze nam po piętach”. Tegoroczny test AutoŚwiata i AntyRadia potwierdził, że Community Traffic jest nadal najlepszą, sprawdzającą się w realnych warunkach drogowych technologią. Także nasze wewnętrzne testy pokazują, że AM nie uporała się jeszcze ...
Czytaj dalej : Rozwój NE | Wyświetlone : 10916 | Odpowiedzi : 98

W którą stronę ruszyć?

Często jest opisywany problem, że patrząc na ekran nawigacji nie mamy pojęcia w którą stronę należy pojechać.
Proponuję zebrać rozwiązania tego problemu, może ktoś z NE z nich skorzysta...

Moje propozycje:
- komunikat głosowy mówiący o kierunku jazdy (na północ, południowy zachód, itp...). Nie twierdzę, że zawsze łatwo będzie określić kierunek geograficzny, niemniej w słoneczny dzień będzie łatwiej. Oczywiście idealne by było zintegrowanie programu z kompasem wbudowanym w niektóre telefony. Można również kupić sobie kompas ...
Czytaj dalej : W którą stronę ruszyć? | Wyświetlone : 3212 | Odpowiedzi : 28

A może pochwalimy NE za coś?

Ciągle się czepiamy. Może pochwalimy Panów i Panią NE za coś?

Zacznę pierwszy. Chwalę za:
1) hkoziarek
2) Ładne mapy i nawigacja zawsze pod ręką

Ktoś chętny? Pochwały zawsze motywują. Może to przyspieszy prace nad kolejnymi niespodziankami od NE? ;)
Czytaj dalej : A może pochwalimy NE za coś? | Wyświetlone : 101079 | Odpowiedzi : 469

ANKIETA: Co nowego chciałbyś w NaviExpercie? [EDYTOWANO!]

Która z tych funkcjonalności powinna być jak najszybciej wdrożona w NaviExpercie?
Wybierz 2 opcje na których najbardziej Ci zależy.

Jeśli są inne propozycje które popiera większa liczba osób to dopiszę.

EDIT na prośbę innych:
NOWE OPCJE I MOŻLIWOŚĆ WYBRANIA 4 ODPOWIEDZI!
GŁOSUJEMY PONOWNIE!
Czytaj dalej : ANKIETA: Co nowego chciałbyś w NaviExpercie? [EDYTOWANO!] | Wyświetlone : 38395 | Odpowiedzi : 309

Re: Konkurencja nie śpi

Porównując docelowe dwa narzędzia - Targo Traffic i NE_CT On-line to wydaje mi się, iż NE będzie miał niezaprzeczalną przewagę, bo będzie miał właśnie dane z "tu i teraz", a nie jakąś średnią jak teraz. Tyle, że przy małej ilości danych (np. kilkaset aut w całej Wawie, jakość danych nie do końca będzie wiarygodna) Dajmy na to, jeden z wyjeżdżających Al. Krakowską zatrzyma się najpierw na stacji paliw, następnie w cukierni, czy spożywczym i od ...
Czytaj dalej : Re: Konkurencja nie śpi | Wyświetlone : 202585 | Odpowiedzi : 1183

Propozycje zmian

Moje propozycje zmian w NaviExpercie:

1) Wynagradzanie użytkowników punktami partnerskimi za zgłoszenia obiektów, remontów, etc.
2) System łatek do map (nowe ronda, ulice), żeby nie trzeba bylo czekać, aż się producent łaskawie obudzi i wprowadzi zmiany
3) Własne komunikaty głosowe :)
4) Obrysy budynków
5) Adresy z literkami
6) Mapy innych krajów!

Moja opinia na osłodę:
Uwielbiam NaviExperta i naprawdę nie chciałbym kupować nawigacji stacjonarnej. Ze względu ...
Czytaj dalej : Propozycje zmian | Wyświetlone : 118852 | Odpowiedzi : 740

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 38204 • Liczba wątków: 928 • Liczba użytkowników: 3553

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert