Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest sobota, 23 mar 2019, 17:59

Najnowsze Najnowsze w Strefa początkujących

Mapa Strefa początkujących » Dział : Strefa początkujących

Abonament Ery czy Tak Tak?

Może to pytanie, z serii czy śnieg jest biały ale muszę mieć pewność :D Jeśli z NE zamierzam korzystać sporadycznie to powinienem skorzystać z nawigacji za pośrednictwem operatora. Z drugiej strony NE bezpośrednio oferuje pakiety np. 10 jednodniówek. To dla mnie ciekawsza propozycja bo nie jestem w stanie przewidzieć jak często będę z niej korzystał ale raczej bardzo rzadko, w sposób nieskoordynowany. A więc chyba wybiorę ...
Czytaj dalej : Abonament Ery czy Tak Tak? | Wyświetlone : 1903 | Odpowiedzi : 4

Dział forum dla początkujących - informacje

By zakładać tematy w tym dziale, wystarczy zarejestrować się na forum.

Dział "Strefa początkujących" został wyodrębniony z myślą o osobach, które zastanawiają się nad wyborem nawigacji NaviExpert i mają wątpliwości czy pytania dotyczące działania, zalet i płatności w tej nawigacji. W dziale tym mogą zadawać pytania także osoby, które od niedawna są użytkownikami NaviExpert i potrzebują wsparcia czy chcą dowiedzieć się o funkcjach, z których do tej pory nie korzystali, a jedynie o nich słyszeli. ...
Czytaj dalej : Dział forum dla początkujących - informacje | Wyświetlone : 70678 | Odpowiedzi : 74

Czy NE przyda mi sie, jak pojde na grzyby do lasu?

Dreczy mnie jeszcze jedna rzecz - czy NE przyda mi sie, jak pojde na grzyby do lasu, tam przeciez nie ma drog, co nie!?
Czy bede chociaz mogl jakos zapamietac punkt wyjscia i nawigacja pokaze mi, jak do niego z powrotem dotrzec?
Albo wycieczki rowerowe po lesie - NE do tego sie nadaje? Czy tylko autem po drogach?
Wiem, ze to glupie pytania, ale to moja pierwsza nawigacja, co przyszla z telefonem, ...
Czytaj dalej : Czy NE przyda mi sie, jak pojde na grzyby do lasu? | Wyświetlone : 6986 | Odpowiedzi : 27

Problemy nowego użytkownika

Witam! Przepraszam od razu, że podpinam się do starego tematu ale nie mogę założyć nowego wątku. Mam Samsunga Wave 8500 z Ery. Kupiony 2 tyg temu i cierpliwie rozgryzany ;) , z racji wieku ciężko przyswajam te wszystkie nowinki. Odważyłem się wreszcie uruchomić NE, który był już w telefonie, przeszedłem przez rejestrację, aktualizację itd, wszystko działa jak należy (tak mi się wydaje ...
Czytaj dalej : Problemy nowego użytkownika | Wyświetlone : 17469 | Odpowiedzi : 131

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 38419 • Liczba wątków: 935 • Liczba użytkowników: 3677

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert