Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest wtorek, 27 lip 2021, 10:11

Najnowsze Najnowsze w Nawigacji GPS w telefonie - forum Użytkowników.

Mapa Nawigacji GPS w telefonie - forum Użytkowników. » Dział : Nawigacji GPS w telefonie - forum Użytkowników.

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika nawigacji NaviExpert.

[Beta Google Play] NaviExpert 12.3.3 - w kierunku 13.0

Cześć Wam!

Przychodzę do Was z tematem nowej nawigacji, na razie w wersji eksperymentalnej.

Od pewnego czasu pracujemy nad tym widokiem w odświeżonej wersji, już na nowej mapie.

Po co robimy nową nawigację?
1. Chcemy w widoku nawigacji pokazywać nową, szybszą i bardziej precyzyjną mapę, którą znacie już z aplikacji z zakładki “Mapa”.
2. Chcemy uspójnić wygląd aplikacji - dostosować widok nawigacji do znanego już Wam widoku mapy.
3. W efekcie powyższych zmian będziemy mogli ...
Czytaj dalej : [Beta Google Play] NaviExpert 12.3.3 - w kierunku 13.0 | Wyświetlone : 4897 | Odpowiedzi : 71 | Dział : Wersje NaviExpert

Funcjonowanie forum

Cześć,
zdaję sobie sporawę, że moderatorzy i admini mają życie prywatne i nie mają zbyt wiele czasu na zajmowanie sie forum. Ale usuwanie spamerów typu https://forum.naviexpert.pl/search.php?author_id=4094&sr=posts trwa moim skromnym zdaniem trochę za długo.
Kilka miesięcy temu zgłosiłem (na swoim profilu) chęc bycia moderatorem społecznym, ale zero odzewu - ani "OK", ani "dziekujemy, zadzwonimy do pana...".
Mam wieloletnie dowiadczenie na jednym z forów hobbystycznych (adres podam na zyczenie - nie chcę go tu reklamować)
Czytaj dalej : Funcjonowanie forum | Wyświetlone : 1627 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Strefa początkujących

[Android] NaviExpert 12.0.1

Cześć wszystkim!
W Google Play jest już dostępna "dwunastka". Główna zmiana: nowa mapa. Na razie dostępna jedynie w widoku samej mapy, kolejnym jest nowy interfejs nawigacji na nowej mapie.

Dodatkowo, gdy obrócicie mapę, w prawym górnym rogu pojawi się przycisk (strzałka północy) który zorientuje mapę na północ.

Na razie wersja mogła nie trafić do wszystkich, ponieważ udostępniamy ją bardzo powoli. Jeżeli jeszcze do Was nie trafiła, możecie zapisać się do naszej bety w Google Play ...
Czytaj dalej : [Android] NaviExpert 12.0.1 | Wyświetlone : 2227 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Wersje NaviExpert

Beta 11.4.309

Cześć!

W Sklepie Play jest już najnowsza wersja beta, a w niej dwie istotne nowości.

Dostępna jest nowa mapa w trybie eksperymentalnym. Mapę włączycie wchodząc w Ustawienia - Wygląd mapy - Pokaż eksperymentalną mapę.
Jest to pierwszy prototyp, czeka nas jeszcze dużo zmian w tym zakresie, ale już teraz chcielibyśmy poznać Waszą opinię. Nowa mapa dostępna jest na razie jedynie w trybie przeglądania, w trybie nawigacji nadal dostępny jest stary widok.
Dajcie znać, co Wam ...
Czytaj dalej : Beta 11.4.309 | Wyświetlone : 3926 | Odpowiedzi : 21 | Dział : Wersje NaviExpert

Jakie okulary do jazdy?

Ja wiem, że teraz nie wolno wyjeżdżać nigdzie bez potrzeby. Ale na cmentarz chyba można, zarażonych tam się nie spotka?!?
Tylko że teraz pogoda jest taka, że mocno daje po oczach. A nawet przy umytej szybie pojawiają się problemy, raz to bym prawie wyleciała z drogi, jak mnie na moment oślepiło... a jazda z opuszczoną półeczką też mi się średnio widzi.
Może jak będę zakładać jakieś okulary, to zmniejszę ryzyko że sama wyląduję na cmentarzu... ...
Czytaj dalej : Jakie okulary do jazdy? | Wyświetlone : 4127 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Strefa początkujących

[Google Play] NaviExpert 11.2.293 (m)

Gdy na pasku powiadomień pojawia się ostrzeżenie o wypadku w pobliżu, a NE jest wyłączony, i kliknę w to ostrzeżenie z tego paska, włącza się NE i pokazuje miejsce wypadku. Gdy go wtedy zamknę naciskając klawisz "powrót" odpowiednią liczbę razy, to na ekranie zostaje pływająca ikona. Jest niepotrzebna, bo NE jest już wyłączony. Nie ma innego sposobu wyłączenia jej, niż ściągnięcie w dół.

Przy okazji - jak się mieszka w centrum miasta, to pożytek z ...
Czytaj dalej : [Google Play] NaviExpert 11.2.293 (m) | Wyświetlone : 4947 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Wersje NaviExpert

[Google Play] NaviExpert 11.4.291

Jest coś nowego. Nowy wygląd na początku. Bezpośrednio udostępnione wyszukiwanie. W tle znana lista 'inteligentnych najczęstszych', którą polubiłem i doceniam (dobrze, że nie mapa).

I znakomity moim zdaniem pomysł udostępnienia bezpośredniej nawigacji do domu i pracy z dłużej przytrzymanej ikony aplikacji. Brawo! Ta funkcja upraszcza korzystanie z nawigacji jednym (dłuższym) dotknięciem, dla tych, którzy nie opanowali skrótów. Ze znanych mi bliżej aplikacji ma to tylko GM.

No to w drogę (jeśli ktoś już naprawdę musi). ...
Czytaj dalej : [Google Play] NaviExpert 11.4.291 | Wyświetlone : 4333 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Wersje NaviExpert

Większa czcionka na nawigacji

Niedawno daliśmy moim rodzicom w prezencie nawigację do auta. A że to ludzie "starej daty", to trudno im ogarnąć wyświetlacze dotykowe i zmieniać sobie rozmiary czy czcionkę. Mam wręcz mówi, że chyba musiałaby mieć podręczną lampę z lupą, żeby to wieczorem odczytać :D Nie wiecie, czy da się na stałe powiększyć ten obraz i czcionkę, czy to za każdym razem wraca do poprzedniego widoku?
Czytaj dalej : Większa czcionka na nawigacji | Wyświetlone : 4362 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Strefa początkujących

Odczytywanie trasy na głos

Witajcie!
Czy jest możliwość, żeby nawigacja nie tylko pokazywała mi trasę na mapie, ale też odczytywała wskazówki co do poruszanie się po drogach na głos? Jak dotąd nie wypróbowywałam żadnego systemu tak na poważnie, więc nie wiem czy akurat NE ma taką funkcjonalność. A jeśli tak, to gdzie się ją włącza :P ?
Swoją drogą to głos powinien być ludzki, a nie jakiś robotyczno-automatyczny - a przynajmniej ...
Czytaj dalej : Odczytywanie trasy na głos | Wyświetlone : 3828 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Strefa początkujących

Beta 11.4.279

Witajcie,

Na Google Play udostępniliśmy nową wersję beta, a wraz z nią dużą zmianę w prezentacji korków w trakcie nawigacji.

Naszym celem było zwiększenie czytelności mapy w trakcie jazdy, dlatego ograniczyliśmy informacje o korkach do trasy i tras alternatywnych. Sama trasa też jest rysowana inaczej - nie ma już podwójnego „torowiska” jak to określaliście.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii! Zapraszam do testów :D
Czytaj dalej : Beta 11.4.279 | Wyświetlone : 5761 | Odpowiedzi : 24 | Dział : Wersje NaviExpert

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 38997 • Liczba wątków: 950 • Liczba użytkowników: 4039

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert