Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wersja 1.5 Windows Phone - NARESZCIE!

Re: Wersja 1.5 Windows Phone - NARESZCIE!

Postprzez jeronimo » środa, 10 lip 2013, 19:30

Witam wszystkich,
Info dotyczy nieszczęsnej Lumii 610.
Dzisiaj reinstalowałem aplikację i po tej operacji wszystko działa jak należy - oczywiście jest to wersja 1.4
Poza tym zgodnie z obietnicą otrzymałem dodatkowe dwa miesiące abonamentu jako rekompensata za problemy z funkcjonowaniem nawigacji.
Cieszę się, że firma NaviExpert poważnie podchodzi do swoich klientów - moim zdaniem to jest najwłaściwszy kierunek, żeby swoich klientów zatrzymać na długo.
Szczególnie chciałbym podziękować KasiD za rzetelne podejście do problemu i informowanie użytkowników takich jak ja o działaniach podejmowanych przez firmę w celu rozwiązania problemu.

pozdrawiam
jeronimo
Użytkownik forum Użytkownik forum

Przeniesienie abonamentu z WP

Postprzez Buri » sobota, 13 lip 2013, 17:52

Niestety nie mogłem założyć nowego wątku dlatego pisze tutaj.
Chciał bym dowiedzieć się czemu jest tak że można przenieść usługi z wersji NE-Android na wersje NE-WP, a w drugą stronę już nie? Czym to jest spowodowane?
Buri

Telefon: Xperia SP

Postprzez jas342 » sobota, 13 lip 2013, 22:11

Buri napisał(a):Niestety nie mogłem założyć nowego wątku dlatego pisze tutaj.
Chciał bym dowiedzieć się czemu jest tak że można przenieść usługi z wersji NE-Android na wersje NE-WP, a w drugą stronę już nie? Czym to jest spowodowane?

Krótko mówiąc był już ten temat poruszany. Powinien się jeszcze wypowiedzieć ktoś z NE, generalnie zgodnie z polityką Microsoft konto aplikacji jest powiązane z kontem Windows Live (w aplikacji jest dostępne ID, ale nie ma hasła), wygląda to tak, że posiadając pobraną aplikację NE na danym koncie np. po wymianie telefonu po zalogowaniu się do Windows Live i pobraniu aplikacji automatycznie wczytywany jest posiadany abonament. Tak to już firma z Redmond wymyśliła, więc niestety wypada albo nie korzystać z ich usług, albo to zaakceptować. Z tego co napisałem wynika iż po przeniesieniu abonamentu prawdopodobnie można by było korzystać z niego na dwóch systemach jednocześnie.
jas342
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: SE C702, N5800, Nokia LUMIA800

Postprzez Buri » wtorek, 16 lip 2013, 06:17

Jakoś całość mi się kupy nie trzyma. Jak by chcieli to by coś wymyślili. Przykładowo, skoro można przenieść się z jednego ID na drugie ID za pomocą formularza to dlaczego nie można zrobić tego samego w drugą stronę na nowo losowy wygenerowane ID , oczywiście przenosząc wraz z zniżkami? Wydaj mi się że firmie poprostu nachce się przenosić ręcznie, a przy okazji więcej zarobi.
Buri

Telefon: Xperia SP

Postprzez jogi1984 » niedziela, 1 wrz 2013, 11:10

Chciałbym się dowiedzieć co z dalszym rozwojem wersji na Windows Phone 8
jogi1984

Telefon: HTC 8S

Postprzez jas342 » wtorek, 3 wrz 2013, 20:59

jogi1984 napisał(a):Chciałbym się dowiedzieć co z dalszym rozwojem wersji na Windows Phone 8

Również jestem zainteresowany co dalej. "Nareszcie" w wątku obecnie brzmi dziwnie :D
jas342
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: SE C702, N5800, Nokia LUMIA800

Postprzez esiek » poniedziałek, 30 wrz 2013, 12:57

Spokojnie, ostatnia aktualizacja była kilka miesięcy temu. To nie Android. Pewnie w przyszłym roku dodadzą jedną z 1000 "androidowych" funkcji. W końcu WP w Polsce to jedynie 16,3 % (*http://wpworld.pl/18151/udzial-windows-phone-w-polskim-rynku-smartfonow-wynosi-az-163-proc/). 8-)
esiek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Lumia 920

Postprzez lps » wtorek, 1 paź 2013, 11:45

Skoro oferowany jest niższy standard niż na androidzie to może by Firma pomyślała o jakimś rabacie ?
Bo 100 za to raczej nie dam.
lps
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Moto XT1068; Lumia520; SG Tab2

Postprzez ukasz123 » piątek, 25 paź 2013, 11:43

Kiedy możemy spodziewać się aktualizacji w Marketplace? Bo już minęły 4 miesiące a tu cisza :)
ukasz123

Telefon: HTC 8s

Postprzez ukasz123 » czwartek, 7 lis 2013, 12:02

Czy do końca roku wyjdzie nowa wersja? :)
ukasz123

Telefon: HTC 8s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert