Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NE 8.3 - poprawki

Re: NE 8.3 - poprawki

Postprzez borek » czwartek, 9 sty 2014, 15:52

Problem niestety jest wtedy (sam się już parę razy z tym spotkałem) jak równolegle do drogi "głównej" jest również droga dla ruchu lokalnego (np. dojazdowa do posesji).

Przykładem może być ulica Łopuszańska w Warszawie.
http://www.korkosfera.pl?ts=s&qs=52.192784,%2020.946153&cp=52.192783375178834,20.946152692416717,17&aml=tp&ai=7313893606759558

Jak się jedzie tą lokalną Łopuszańską z zaznaczonego punktu A w kierunku Al. Jerozolimskich, NE prowadzi mnie tak, jakbym jechał tą główną, szeroką Łopuszańską. W efekcie nie otrzymuję żadnych komunikatów (skręć w lewo), które powinny mnie wyprowadzić na ślad głównej drogi.
borek
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S7

Postprzez Edek » piątek, 10 sty 2014, 00:00

mentos11 napisał(a):To wynika z testów aplikacji, dokładna bezwładność wynosi zapewne mniej niż 100m.
Sam GPS ma dokładność około 50m i pamiętam z beta testów że kiedyś był problem z pokazywaniem naszej pozycji na drodze, wiec wprowadzono przyklejanie do drogi.

50 metrów to chyba w szczególnie złych warunkach. Wbudowane w smartfony odbiorniki potrafią pracować z dokładnością poniżej 5 metrów, więc takie zaokrąglenie, jakie stosuje NE powoduje więcej problemów niż pożytku. Też kiedyś zwracałem na to uwagę, ale wiadomo... NE wie lepiej...
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez zakopiec5 » wtorek, 14 sty 2014, 15:38

Kiedy możemy spodziewać się nowej wersji? Mentos11 zapewniales że ma być wkrótce a trochę czasu już minęło pozatym yanosik zdążył już kilka razy wypuścić aktualizacje i do tego wszystko zawsze działa elegancko aż miło się jeździ. Naviexpert zwleka z czasem. Czym jest to spowodowane? Mimo wszystko jest to dla mnie bezkonkurencyjna navi:) w końcu to expert :P
zakopiec5

Telefon: samsung galaxy note 2

Postprzez mentos11 » wtorek, 14 sty 2014, 19:01

Też nie mogę się doczekać, nie będę pytał w kółko, trzeba poczekać.
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez ALEX » wtorek, 14 sty 2014, 22:19

zakopiec5 napisał(a):Naviexpert zwleka z czasem. Czym jest to spowodowane?

Pewnie szukają nowych ludzi, którzy dadzą radę przekroczyć barierę kompetencji obecnej załogi.
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX

Postprzez zakopiec5 » środa, 15 sty 2014, 01:02

Też mi się tak wydaje bo to jednak dużo czasu minęło a pewnie dużych zmian w nowej wersji nie będzie:) naviexpert pospieszcie się bo yanosik już kilka razy zdążył wypuścić aktualizacje a wy ani jednej. Trzymam kciuki za was
zakopiec5

Postprzez Michal1983 » środa, 15 sty 2014, 05:31

Najdziwniejsze, że zaprzestali wsparcia wersji na Symbiana, Badę i Javę aby przyśpieszyć rozwój wersji dla Androida, a tego przyśpieszenia wcale nie widać.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez zakopiec5 » środa, 15 sty 2014, 12:20

No właśnie a tutaj jest całkowita cisza! Może po prostu mają jakieś problemy dodatkowo i coś im nie wychodzi. Dziwna sytuacja jak dla mnie tym bardziej że forum całkowicie zamilkło. Według mnie próbują coś nowego wdrożyć ale zapewne jest z tym delikatny problem:)
zakopiec5

Postprzez lps » środa, 15 sty 2014, 13:59

zakopiec5 napisał(a):Też mi się tak wydaje bo to jednak dużo czasu minęło a pewnie dużych zmian w nowej wersji nie będzie:) naviexpert pospieszcie się bo yanosik już kilka razy zdążył wypuścić aktualizacje a wy ani jednej. Trzymam kciuki za was

Nikt się na to nie da nabrać. ;)
Powieszony za Ziobrę produkuje często aktualizacje tyle, że mikre.
Chyba w poprzedniej dodali kolorowe pryszcze na przyciskach- po co ? - rozbroili mnie tym zupełnie.
Nawigacji jak tam nie było tak nadal nie ma.
lps

Telefon: Moto XT1068; Lumia520; SG Tab2

Postprzez zakopiec5 » środa, 15 sty 2014, 14:20

Tzn co konkretnie sugerujesz? Brak jakichkolwiek działań? Może w końcu chcą wdrożyć demo nawigacji tak jak było dawniej a teraz mają z tym problem. Dawniej wszystko hulalo elegancko z demo nawigacji ale to za czasów jescze imagis. Emapa całkiem inaczej podchodzi do sprawy. Nie można narzekać Emapa też ma dobre podejście do sprawy tylko czemu tak długo teraz czekamy?
zakopiec5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert