Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Przedłuż sobie!

Re: Przedłuż sobie!

Postprzez divest » poniedziałek, 20 paź 2014, 07:18

zauważyłem, że trzeba potwierdzić adres mailowy - nie pamiętam czy to wcześniej robiłem.
teraz potwierdziłęm i czekam. (24h)
dzięki
divest
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: insignia 5x

Postprzez vtec_z » środa, 29 paź 2014, 22:01

Skończyła mi się ważność abonamentu NE tuż przed kilkudniowym wyjazdem. Uzbierałem sporo godzin w "Przedłuż sobie", nie byłem jednak pewien czy ich wykorzystywanie ruszy sprawnie i wykupiłem nowy abonament. W efekcie NE wprowadził mnie w duchowe rozterki bowiem:
1. Nowy abonament nie wystartował i nie doliczają mi się ekstra godziny 1:5 :(
2. Nie wystartowało odliczanie wykorzystania uzbieranych godzin :)
Wygląda na to, że jeżdżę z NE za darmo. Mam się cieszyć czy martwić?
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Lumia 640XL LTE

Postprzez StormChaser » czwartek, 30 paź 2014, 00:29

Najprościej to chyba zgłosić adres ponownie...
StormChaser

Telefon: LGE Nexus 5X

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 30 paź 2014, 12:28

vtec_z napisał(a):Skończyła mi się ważność abonamentu NE tuż przed kilkudniowym wyjazdem. Uzbierałem sporo godzin w "Przedłuż sobie", nie byłem jednak pewien czy ich wykorzystywanie ruszy sprawnie i wykupiłem nowy abonament. W efekcie NE wprowadził mnie w duchowe rozterki bowiem:
1. Nowy abonament nie wystartował i nie doliczają mi się ekstra godziny 1:5 :(
2. Nie wystartowało odliczanie wykorzystania uzbieranych godzin :)
Wygląda na to, że jeżdżę z NE za darmo. Mam się cieszyć czy martwić?

Po skończeniu się bieżącego abonamentu priorytet aktywacji ma pakiet NaviExpert Extra z uzbieranych godzin, który jest ważny przez tyle godzin, ile ich uzbierałeś :) W tym czasie nie naliczają się dodatkowe godziny. Dopiero po zakończeniu ważności pakietu NaviExpert Extra będziesz mógł aktywować nowy abonament i wtedy będą od nowa naliczać się darmowe godziny w ramach programu "Przedłuż sobie". Z Twojego opisu wynika, że teraz jeździsz na pakiecie NaviExpert Extra. Jeżeli jednak miałbym się dokładnie upewnić potrzebowałbym na PW Twojego adresu e-mail lub numeru ID zarejestrowanego w NE.
Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez vtec_z » piątek, 31 paź 2014, 15:13

Lukaszu NE,

1. Kolejność wykorzystania pakietu NaviExpert Extra i kolejnego abonamentu tak jak się spodziewałem. Jeżeli akcja "Przedłuż sobie" jest bezterminowa to nie mam uwag, bo kolejne extra godziny będę sobie naliczał w przyszłości. Jeżeli jednak akcja ma ograniczenie czasowe to jest to błąd NE, bowiem obecnie tracę całkowicie zainteresowanie włączaniem NE przy każdej okazji i zaczynam oszczędzanie extra pakietu, by wystarczył na jak najdłużej.
2. Skoro najprawdopodobniej jeżdżę teraz na NaviExpert Extra to albo system NE zapomniał o odliczaniu godzin (w "Moich usługach" mam stale tę samą liczbę godzin) i w gruncie rzeczy oszukuję NE albo godziny są odliczane a ja nie mam o tym żadnej informacji. Tak czy tak jest to wyraźna niedoróbka w oprogramowaniu.
3. Dane szczegółowe na PW.
vtec_z

Postprzez Edek » piątek, 31 paź 2014, 18:47

vtec_z - jedna rzecz mi nie pasuje w Twojej wypowiedzi. Z tego, co mi wiadomo, to zebrane godziny Extra nie zużywamy tylko w czasie jazdy (czyli że w przerwach między kolejnymi użyciami licznik stoi), ale tak jak każdy inny abonament, czyli zebrane np. 96 godzin to nie 96 godzin tylko jazdy (np. w ciągu całego miesiąca), ale po prostu 4 doby od momentu uaktywnienia się pakietu Extra, bez znaczenia czy przez ten czas navi była używana, czy nie.
Zatem to, czy będziesz "oszczędzał" ten pakiet czy nie, to on i tak przeleci.
Edek

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez vtec_z » piątek, 31 paź 2014, 20:41

Zasiałeś mi tu wątpliwości. Może masz rację? A było tak pięknie...
Niestety stojący licznik i brak daty startu lub zakończenia okresu ważności pakietu nie pozwala mi ani potwierdzić ani zaprzeczyć.
vtec_z

Postprzez Michal1983 » sobota, 1 lis 2014, 06:21

Kiedyś miałem przyjemność zużycia jedenego takiego abonamentu i miałem wrażenie, że czas był liczony tylko gdy aplikacja była uruchomiona, albo wtedy gdy korzystało się z funkcji nawiguj. Raczej napewno nie jest tak, że po uaktywnieniu abonamentu te godziny lecą bez znaczenia czy korzysta się z programu czy nie. Lepiej jednak aby ktoś ostatecznie znający dobrze temat się wypowiedział. Mogli przecież coś zmienić. Dalej z uporem maniaka będę powtarzał, że potrzebna jest dokładniejsza prezentacja czasu niż tylko pełne godziny.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Qbek » sobota, 1 lis 2014, 09:03

Edek napisał(a):[...] zebrane godziny Extra nie zużywamy tylko w czasie jazdy (czyli że w przerwach między kolejnymi użyciami licznik stoi), ale tak jak każdy inny abonament, czyli zebrane np. 96 godzin to nie 96 godzin tylko jazdy (np. w ciągu całego miesiąca), ale po prostu 4 doby od momentu uaktywnienia się pakietu Extra, bez znaczenia czy przez ten czas navi była używana, czy nie.

Dokładnie tak jest.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez rosjak » sobota, 1 lis 2014, 10:48

Szczodrość NE ma granice, przy założeniu czasu jazdy -średnio godzinę dziennie w czasie rocznego abonamentu nazbiera się godzin na kolejnych pięć lat, w wersji liczenia tylko czasu jazdy.

W drugim przypadku, godziny zamienią się na dni abonamentu, to wyczerpią się po 76 dniach, co będzie 20% ulgą.
Tak ma działać ta akcja, więcej jeździsz, większy upust, aż do 83%
rosjak

Telefon: SGSII

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności