Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Kupony w NE

Re: Kupony w NE

Postprzez lchmiel » środa, 11 wrz 2013, 01:09

McDonalda nie cierpię. Potrzebuję mapy, tylko mapy. Nie szewca, krawca, kwiaciarni nocnej, rehabilitacji na bóle kręgosłupa.

W NaviWiadomości nie było dokładnie nic ani o kuponach, ani o niejawnej nocnej promocji. Ot, zwykła bezczelna reklama, jak przez telefon.

Konkretne pytanie: jak to zablokować?
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S10+ SM-G975F Orange

Postprzez Laputa » środa, 11 wrz 2013, 14:05

Wystarczy wejść w ustawienia mapy i w Kategoriach POI wyłączyć wyświetlanie na mapie kategorii Gastronomia/McDonalds. Wówczas ikonki McD nie będą domyślnie wyświetlane na mapie. Logotyp McDonalds, dzięki zgodzie McD, będzie już zawsze wyświetlał się na mapie. Pytanie o POI McD jest najczęściej zadawanym zapytaniem przez naszych użytkowników, dlatego postanowiliśmy je wyróżnić logotypem i umieścić również ikonkę skrótu w szybkim wyszukiwaniu.
Laputa

Postprzez buzuma » środa, 11 wrz 2013, 20:44

Fajnie. A czy planujecie wyróżniać logotypami sieci stacji benzynowych? Dla osób z kartami paliwowymi to byłoby duże ułatwienie.
buzuma

Telefon: Samsung Galaxy S3

Postprzez ALEX » czwartek, 12 wrz 2013, 07:32

Laputa napisał(a):Wystarczy wejść w ustawienia mapy i w Kategoriach POI wyłączyć wyświetlanie

Czy dzięki temu przestaną przychodzić reklamy w NaviWiadomościach?
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX

Postprzez ALEX » czwartek, 12 wrz 2013, 07:36

buzuma napisał(a):Dla osób z kartami paliwowymi to byłoby duże ułatwienie.

Proponowałem lepsze rozwiązanie dawno temu. Chodzi o to, aby wyszukiwać grupy stacji (dla przykładu: Flota->Orlen lub Bliska).
Analogicznie proponowałem z fastfood-ami. Powiem więcej, proponowałem aby informacja o ulubionych POI wzdłuż trasy była wyświetlana cały czas na ekranie. Wtedy bez wykonywania jakichkolwiek ruchów wiedział bym ile kilometrów mam do najbliższej stacji będącej na mojej trasie. Szkoda, że tylko ja potrzebuję taką funkcjonalność...
ALEX

Postprzez Marian » czwartek, 12 wrz 2013, 08:02

ALEX napisał(a): ...proponowałem aby informacja o ulubionych POI wzdłuż trasy była wyświetlana cały czas na ekranie. Wtedy bez wykonywania jakichkolwiek ruchów wiedział bym ile kilometrów mam do najbliższej stacji będącej na mojej trasie. Szkoda, że tylko ja potrzebuję taką funkcjonalność...
Sądzę, że przydałoby się to bardziej niż obecne wyszukiwanie wzdłuż trasy, które po pierwsze nawet w sytuacjach oczywistych nie wyszukuje topic1022.html#p31593, a po drugie decyzje należy podjąć przed wyruszeniem w drogę. No i oczywiście nie ma gwarancji, że wskutek tego droga się nie zmieni. Czyli POI będziemy mieli wprawdzie po drodze, ale po innej niż pierwotna.
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Postprzez Qbek » czwartek, 12 wrz 2013, 08:32

ALEX napisał(a):Powiem więcej, proponowałem aby informacja o ulubionych POI wzdłuż trasy była wyświetlana cały czas na ekranie. Wtedy bez wykonywania jakichkolwiek ruchów wiedział bym ile kilometrów mam do najbliższej stacji będącej na mojej trasie. Szkoda, że tylko ja potrzebuję taką funkcjonalność...

Doskonały pomysł, ale jak dla mnie realisty, nie do zrealizowania przez znaną nam ekipę :(
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez lchmiel » czwartek, 12 wrz 2013, 10:21

Laputa napisał(a):Wystarczy wejść w ustawienia mapy i w Kategoriach POI wyłączyć wyświetlanie na mapie kategorii Gastronomia/McDonalds. (...) Pytanie o POI McD jest najczęściej zadawanym zapytaniem przez naszych użytkowników.

Taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje. Dziękuję!

Nietypowy zawsze ma trudniej. Ale, co go nie zabije, to go wzmocni ;)

PS. A gdyby tak planować trasę omijającą wybrane obiekty z daleka? :lol: ;) 8-)
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S10+ SM-G975F Orange

Postprzez ALEX » czwartek, 12 wrz 2013, 11:42

Qbek napisał(a):Doskonały pomysł, ale jak dla mnie realisty, nie do zrealizowania przez znaną nam ekipę :(

Skoro jesteśmy przy jedzeniu (kupony) to przypomnę, że w oryginale mojej propozycji odległość do POI typu "jedzenie" była podawana w czasie do dotarcia (w odróżnieniu od odległości do "paliwa" w kilometrach).
A co do znanej nam ekipy NE... ciągle powtarzam, że nie pisze programu dla użytkowników a wyłącznie dla siebie. Przykłady na forum.
ALEX

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne