Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Zgłaszanie poprawek - przychodzący mail - ulepszenie

Re: Zgłaszanie poprawek - przychodzący mail - ulepszenie

Postprzez ALEX » wtorek, 3 gru 2013, 22:36

@Lukasz NE: czytając to co piszesz nieodparcie dochodzę do wniosku, że nie rozumiesz o czym mówię. Nie wiem czy udajesz, czy jest tak w rzeczywistości. Jakby nie było - to smutne. Jeżeli Ty, będąc pracownikiem NE nie potrafisz odpowiedzieć jak byś się zachował w konkretnych sytuacjach drogowych to nie rozumiem dlaczego oczekujesz (wraz z pozostałymi pracownikami NE) poprawnego zachowania od PRZYPADKOWYCH, NIE UMIEJĄCYCH korzystać z programu ludzi niemających pojęcia co widzą przez szyby samochodów? Każdy postawiony zarzut jestem w stanie udowodnić przykładami a Ty jedynie:
Lukasz NE napisał(a):Tyle w tym temacie z mojej strony.

Tyle czyli NIC. Przeczytaj swój ostatni post w tym wątku. Podpowiem Ci gdyż w swojej ignorancji zbyt wiele zacytowałeś: poprawka tego fotoradaru to jest poprawka do mojej poprawki. Zauważ, że piszę o mapie którą macie (a przynajmniej powinniście mieć) gdzie są szczegółowo opisane wszystkie fotoradary w Szczecinie. Co z tego wynika? Ano to, że zmarnowałem czas ją tworząc. Przykłady fotoradarów #2 i #3 są właśnie ze Szczecina. Może dotrze do Ciebie, że CB w obecnej formie nie ma racji bytu!
Fotoradar#2K.jpg
Fotoradar#2K.jpg (15.57 KiB) Przeglądane 1822 razy

Prawidłowy jest ten najwyżej (i zgłoszony przeze mnie). Co robią pozostałe? Ładnie wyglądają? Raczej nie...

Przejdźmy do trzeciego przykładu. Zaznaczyłem, że jest podchwytliwy. Dałeś się zaskoczyć. To nie jest fotoradar! Skąd masz jednak o tym wiedzieć skoro nie jesteś ze Szczecina? Oczywiście był przeze mnie zgłoszony:
Fotoradar#3-traffipax.jpg
Fotoradar#3-traffipax.jpg (47.76 KiB) Przeglądane 1822 razy

Co na jego temat mówi NE:
Fotoradar#3K.jpg
Fotoradar#3K.jpg (16.56 KiB) Przeglądane 1822 razy

Mógłbym podać całe mnóstwo innych baboli wynikających z niezrozumienia realnego świata. Przez Was. Nie chce mi się już.

Aha, sprawdź w słowniku co znaczy słowo "pretensjonalny", bo użycie go w ostrzeżeniu skierowanym do mnie świadczy, że całkowicie nie znasz jego znaczenia. Mimo wszystko dziękuję, bardzo się tym ubawiłem :)
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez mentos11 » wtorek, 3 gru 2013, 23:20

Alex system CB ma rację bytu jeśli działa ze skutecznością powyżej 90%.
A te błędy można zgłaszać i poprawiać ręcznie.
Łukasz się stara i chce nam pomóc a my starzy wyjadacze na tym forum wyciągamy asy z rękawa i punktujemy ;)

Po ostatniej ankiecie od kiedy używany NE wynika jedno że na forum nie ma nowych użytkowników, czyżby forum się przeżyło, epoka Facebooka nastała i już nie jesteśmy na czasie?
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez ALEX » wtorek, 3 gru 2013, 23:23

mentos11 napisał(a):A te błędy można zgłaszać i poprawiać ręcznie.

Też nie rozumiesz o co chodzi. Czy ja mam okresowo sprawdzać czy zgłoszone przeze mnie fotoradary ciągle są poprawne? Słyszysz się?
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX

Postprzez Qbek » wtorek, 3 gru 2013, 23:46

mentos11 napisał(a):Po ostatniej ankiecie od kiedy używany NE wynika jedno że na forum nie ma nowych użytkowników, czyżby forum się przeżyło, epoka Facebooka nastała i już nie jesteśmy na czasie?

Mentos, zapewne zauważyłeś, że nasze forum to nie miejsce na pogaduszki o niczym. To bardzo specyficzna przestrzeń, w której swojego czasu żyło kilkunastu pasjonatów, którzy łudzili się, że ich pomysły, uwagi dot. produktu oraz ponadprzeciętne zaangażowanie zostaną docenione, a najlepiej znajdą zastosowanie w praktyce. Jak sam widzisz, bicie głową w mur ma zawsze ten sam finał... doprowadza do wyprowadzki z forum lub ograniczenia aktywności tylko do czytania.
Ekipa wie swoje, zawsze najlepiej, i stąd zanik życia na forum. Ciekawe czy o to właśnie chodziło twórcom forum w momencie powstawania idei tego miejsca.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Michal1983 » środa, 4 gru 2013, 05:38

Kiedyś przynajmniej dwukrotnie zglaszałem niebezpieczne miejsce na Ząbkowskiej ponieważ piesi odcinek między Targową a Brzeską trochę z racji wyłożenia go kostką brukową traktują jak chodnik i pojawiają się czasem niespodziewanie na drodze. Drugim miejscem było skrzyżowanie Ratuszowej z Targową gdzie nadal mimo upływu dwóch lat od zmiany organizacji ruchu tramwaje wymuszają pierwszeństwo. Niektórzy niedouczeni kierowcy widząc nadjeżdżający z Targowej tramwaj potrafią zahamować i go przepuścić. Te miejsca mają się nijak do niektórych już naniesionych.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Qbek » czwartek, 12 gru 2013, 21:49

Tak, tak, pamiętam... że algorytm CB jest najlepszy pod słońcem i nie ma niczego lepszego... Mnie to tam dynda, czy FR jest, czy go nie ma, ale może innym się przydaje, nie wiem, raczej NIE w obecnej formie...
Do rzeczy, żeby nie było, że jestem gołosłowny.

Nigdy nie było i nie ma w tym miejscu FR, że o liczbie mnogiej nie wspomnę... Są przed tunelem co prawda tabliczki, których żadne rozporządzenie na oczy nie widziało, ale czy oznacza to, że można bezkarnie straszyć niewinnych ludzi...
ObrazekObrazek

Jaką ja z Wami batalię przeszedłem o ten FR...! Zdjęcia, grafiki, nawet PW! I co? I gó... chciałoby się rzec. Znów zaje...ty pomysł zgłaszania stacjonarnych FR via CBradio dał o sobie znać.
Obrazek

Nie wiem skąd u ludzi pomysł na FR w tym miejscu... Pusto aż miło...
Obrazek

W tym zaś miejscu, FR foci w kierunku południowym, nie północnym. Jego obecność przy poboczu wyklucza focenie na przeciwległym pasie, przez barierki...
Obrazek

A tu, to mi nogi opadły, bo ręce miałem na kierownicy... Kocham CBradio!!!
Obrazek
Qbek

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 21 sty 2014, 11:12

Qbek napisał(a):Tak, tak, pamiętam... że algorytm CB jest najlepszy pod słońcem i nie ma niczego lepszego... Mnie to tam dynda, czy FR jest, czy go nie ma, ale może innym się przydaje, nie wiem, raczej NIE w obecnej formie...

Qbek, część z tych fotoradarów automatycznie została odwołana przez użytkowników, część musieliśmy poddać ręcznej moderacji - najpóźniej jutro zmiany będą widoczne na mapach. Dziękuję za zgłoszenia.
Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Qbek » wtorek, 21 sty 2014, 13:53

Łukasz, tu trzeba rozwiązania "manualnego", jak było kiedyś. Nie powinno być opcji w CB zgłaszania FR stacjonarnego lub jego odwoływania, bo jak sam widzisz system tego nie ogarnia.
Qbek

Postprzez mentos11 » wtorek, 21 sty 2014, 14:45

W Warszawie też można znaleźć wysyp fotoradarów, istne paparazzi :lol:
Zgaduj zgadula który jest prawdziwy :)
Załączniki
fotoradary.jpg
fotoradary.jpg (146.54 KiB) Przeglądane 1196 razy
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: moto g

Postprzez rgr » wtorek, 21 sty 2014, 15:43

Mam pytanie odnośnie tego nowego emaila, a raczej mapy pokazującej się po kliknięciu w link.

Do tej pory wyświetlał mi się jeden punkt - z miejsca w którym wysłałem zgłoszenie.

Teraz przychodzą dwa punkty A i B, ale jak dla mnie to jakoś niespecjalnie (ani A, ani B) są z miejsca zgłoszenia.
Mam jakieś błędy/odchyłki GPS czy te punkty są gdzieś w okolicach zgłoszenia wstawiane?
rgr

Telefon: ZTE Blade

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne