Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Symbian, Bada i Java bez dalszych aktualizacji NaviExpert

Re: Symbian, Bada i Java bez dalszych aktualizacji NaviExper

Postprzez emerce » niedziela, 20 paź 2013, 09:05

Michal1983 napisał(a):Ciekawe, który da mi pieniądze na nowy telefon, bo pewnemu producentowi odechciało się pisać programy na mój model. Jeżdżę 16 letnim samochodem a mam mieć pieniądze na nowy telefon.

Mogłeś bardziej aktywnie brać udział w konkursie ubiegłorocznym z tego co pamiętam były do wygrania telefony HTC :P
Obrazek
emerce
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galxy S4 ; NOKIA C5

Postprzez mentos11 » niedziela, 20 paź 2013, 17:10

Michał czy ty przypadkiem nie jesteś szkotem ;)
Z tym brakiem rozwoju aplikacji to nie jest wcale taka tragedia jak piszesz, mapa będzie aktualizowana i poi, trafik też jest aktualny od wszystkich, możesz spokojnie dalej korzystać z NE :)
A za nowości się płaci i to dużo więc nie ma się co dziwić i narzekać !
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 21 paź 2013, 04:42

Szkotem nie jestem. Pieniądze jednak nie chcą mi z nieba spadać i mam ich tyle ile mam, czasem trafi mi się jakiś grosz, ale nic więcej. Muszę więc nimi jakoś rozsądnie gospodarować.
O tym konkursie z przekonywanie policjanta pisałem kilka razy, że to lipa jest, bo policjanci już dawno przestali reagować na jakiekolwiek wymówki i prośby. Pomysł na ten konkurs jest kiepski. Zamiast promować bezpieczną jazdę organizuje się konkurs na wymówki przy kontroli. Mi w ogóle nic nie przychodziło do głowy, bo staram się jeździć przepisowo i nie mieć kontaktów z policjantami. Żaden powód, poza porodem i potrzebą nagłej pomocy lekarskiej nie jest wystarczający aby usprawiedliwić jakiekolwiek postępowanie niezgodne z przepisami na drodze.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia strona

Powrót do Aktualności