Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Przedłuż sobie - druga edycja

Re: Przedłuż sobie - druga edycja

Postprzez Michal1983 » niedziela, 27 paź 2013, 22:10

Jednak lepiej byłoby prosto przez stronę. Można byłoby sobie sprawdzać ile razy się chce i mieć odpowiedź od ręki. Tak to by wyszło, że się ktoś naprzykrza pytając co chwilę o takie rzeczy a tak nikt nikomu głowy nie zawraca.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 29 paź 2013, 11:31

Półmetek drugiej edycji już niemal za nami, a na stronie pojawił się najnowszy ranking. Sprawdźcie czy tym razem udało Wam się załapać do pierwszej setki ;)

http://www.naviexpert.pl/przedluzsobie/ranking.html
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez mentos11 » środa, 30 paź 2013, 10:50

Nie ma mnie na liście to sam się wrzucę ;)
Połowę tego w sierpniu nabilem, jeszcze na pół trzeba podzielić.
A Wy ile macie?
Załączniki
Screenshot_2013-10-30-10-44-22.png
Screenshot_2013-10-30-10-44-22.png (91.46 KiB) Przeglądane 2042 razy
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: moto g

Postprzez sempik » środa, 30 paź 2013, 23:51

Witam,
Biorę udział w Przedłuż sobie od pierwszej edycji. Wczoraj skończył mi się regularny roczny abonament i jeżdżę już na EXtra (243h:)
Sęk w tym, że nie mam nowego abonamentu Extra ani też nie rośnie mi aktualnie aktywny. W kolejce mam już od dawna zakupiony następny roczny.

Admina proszę o info, czy nie jeżdżę "na darmo" :) Coś mi wygląda na to, że z chwilą aktywacji Extra zakończyłem udział w promocji a w aktualnym rankingu po raz pierwszy znalazłem się w pierwszej setce...

pozdrawiam,
Marek
sempik

Telefon: Samsung Galaxy S3 LTE

Postprzez Tukan » czwartek, 31 paź 2013, 05:54

sempik napisał(a):...Sęk w tym, że nie mam nowego abonamentu Extra ani też nie rośnie mi aktualnie aktywny...

W moim przypadku jak zacząłem jeździć na abonamencie extra, to drugi extra się nie naliczał. Po przejściu na abonament roczny, znowu pojawił się extra naliczany od zera.
Tukan

Telefon: SGS4 I9505

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 31 paź 2013, 08:34

sempik napisał(a):Witam,
Biorę udział w Przedłuż sobie od pierwszej edycji. Wczoraj skończył mi się regularny roczny abonament i jeżdżę już na EXtra (243h:)
Sęk w tym, że nie mam nowego abonamentu Extra ani też nie rośnie mi aktualnie aktywny. W kolejce mam już od dawna zakupiony następny roczny.

Admina proszę o info, czy nie jeżdżę "na darmo" :) Coś mi wygląda na to, że z chwilą aktywacji Extra zakończyłem udział w promocji a w aktualnym rankingu po raz pierwszy znalazłem się w pierwszej setce...

pozdrawiam,
Marek

Marku, w momencie uruchomienia pakietu NaviExpert Extra kolejne godziny nie zliczają się ze względu na to, że jest to abonament, który nie bierze udziału w promocji. W momencie kiedy wszystkie godziny zdobyte do tej pory w programie "Przedłuż sobie!" zostaną wykorzystane i aktywuje się kolejny abonament oczekujący w kolejce, pakiet NaviExpert Extra będzie ponownie się naliczał :)
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Michal1983 » piątek, 1 lis 2013, 05:42

Czy ten ekstra abonament jest/będzie rozliczany na zasadzie każda godzina jazdy to godzina mniej abonamentu, bez przeliczania godzin na dni?
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 4 lis 2013, 12:07

Michal1983 napisał(a):Czy ten ekstra abonament jest/będzie rozliczany na zasadzie każda godzina jazdy to godzina mniej abonamentu, bez przeliczania godzin na dni?

Michał, abonament NaviExpert Extra ma najwyższy priorytet aktywacji wśród oczekujących abonamentów. Po skończeniu ważności abonamentu, z którego aktualnie korzystasz, pakiet NaviExpert Extra uruchomi się automatycznie po pierwszym wytyczeniu trasy. Będzie on ważny przez tyle godzin, ile udało się Tobie uzyskać w programie. Przykładowo jeśli w programie zdobyłeś 50h, od momentu aktywacji pakietu NaviExpert Extra będziesz mógł z nim podróżować przez kolejne 50h. Po upłynięciu tego czasu pakiet NaviExpert Extra nie będzie aktywny.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez mentos11 » wtorek, 5 lis 2013, 08:44

Czyli dwie doby :) Ale bez przerwy.
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: moto g

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 5 lis 2013, 09:30

10 dni. Tyle pozostało do końca wyścigu o nagrody w drugiej edycji "Przedłuż sobie!". Sprawdźcie w zaktualizowanym rankingu, jak obecnie radzi sobie pierwsza setka :)

http://www.naviexpert.pl/przedluzsobie/ranking.html
Lukasz NE
Site Admin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności