Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Przedłuż sobie - druga edycja

Re: Przedłuż sobie - druga edycja

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 28 lis 2013, 14:25

Michal1983 napisał(a):
Lukasz NE napisał(a):Michał, z tego co zauważyliśmy, wykorzystałeś już cały pakiet NaviExpert Extra, który uzbierałeś do tej pory. Miał on najwyższy priorytet aktywacji po zakończeniu poprzedniego abonamentu. Po uruchomieniu kolejnego abonamentu z kolejki, pakiet NaviExpert Extra będzie się naliczał od zera.

Tam był roczny abonament do 20 lipca 2014, który też zniknął. Po za tym nie możliwe abym ot tak wyjeździł 120 godzin, które zbierałem kilka tygodni. Ktoś coś miesza mi na tym koncie. Jeżeli nie należą mi się te godziny to proszę po prostu to powiedzieć.

Michał, sprawdź proszę PW.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Qbek » czwartek, 28 lis 2013, 16:14

Lukasz NE napisał(a):
Qbek napisał(a):Łukasz, a co z moim przypadkiem?

Różnica polega na tym, że w konkursie i w rankingu braliśmy dane przefiltrowane przez serwer. Komputer pokładowy zlicza także postoje czy pozorowane pozycje, stąd ta różnica.

Przejechany dystans ponad 3tys. komputer też pozorował? Czyli wg Was, jeździłem ze średnią prędkością 100 km/h... Chyba pobiłem ogólnonarodowy rekord... Gratuluję mocy obliczeniowych serwerów.
Qbek
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Tukan » piątek, 29 lis 2013, 11:51

Qbek przecież dla wszystkich zasady nalicznia były takie same, a Ty się kłócisz jakbyś był jedynym pokrzywdzonym. Daj już spokój :)
Tukan

Telefon: SGS4 I9505

Postprzez Tygrys55 » piątek, 29 lis 2013, 12:09

A czy nie można by było takiego rankingu umieścić na serwerze. Albo wyszukiwarkę gdzie wpisuje sie swoje ID i wyskakuje miejsce w rankingu??
SAMSUNG GALAXY A5
NAVIEXPERT
10.2.70;9.3.36;9.1(141218)9.1(141218);9.0(141118);8.6(140724);8.5(140319);8.3(130709);8.2(130211);8.2(121204);8.0;7.2.1(120428);6.2.1(110723);6.0(100909);5.2.1(100825)
Tygrys55
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SAMSUNG GALAXY ACE

Postprzez Qbek » piątek, 29 lis 2013, 14:04

Tukan napisał(a):Qbek przecież dla wszystkich zasady nalicznia były takie same, a Ty się kłócisz jakbyś był jedynym pokrzywdzonym. Daj już spokój :)

Chodzi tu o zasady. Udowodniłem, że system ma jakieś luki, ale ekpia NE ma to w pompie... Trudno się mówi.
Qbek

Postprzez MariuszHD » piątek, 29 lis 2013, 14:13

Niestety muszę się z Tobą zgodzić. Też mi się wydaje, że coś jest nie tak.
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: HTC One A9s

Postprzez Qbek » niedziela, 29 gru 2013, 22:14

Qbek napisał(a):Na Andku zainstalowałem NE 25.10 i wtedy przeniosłem konto z Symbiana. Od razu też zrobiłem zgłoszenie do programu. Ponownie upomniałem się o rejestrację i pakiet Extra ruszył. Do tego czasu przejechałem ok 4-5 godzin.

Powracam do tematu, bo coś zje...cie...

Na dzień 29.12.2013 przejechałem z NE 6830 km w prawie 129 godzin.

Obrazek

Za każdą godzinę jazdy powinienem dostać 2 godziny extra, tym samym mój licznik godzin promocyjnych powinien wskazywać 129x2=258 godzin. Po odjęciu 24 godzin gratis wychodzi ok. 234 godzin. Tymczasem system naliczył mi 175 godzin.

Obrazek

Na potwierdzenie prawdziwości moich twierdzeń, poniżej przedstawiam wyciąg z listy moich tankowań w okresie 31.10 - 29.12.2013
Większą wartość "km " w NE można wytłumaczyć jazdą przed rejestracją w programie oraz jazdą między 26 a 29 grudnia.

Obrazek
Obrazek

Tym razem oczekuję rzeczowych wyjaśnień, a nie bzdur w stylu "pozorowanych pozycji" lub zliczania postojów, które w wersji 8.3.2 nie istnieją!
Qbek

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 30 gru 2013, 06:05

Moim zdaniem, tak jak pisałem wcześniej, nie ma fizycznej możliwości aby uzyskać stosunek 2:1 godzin promocyjnych do przejechanych ponieważ z każdej podróży zostają minuty, które sumują się w godziny, które nie są już podwajane. Dodatkowo postoje na stacjach z włączonym programem nie są liczone. Gdyby była na bieżąco informacja o zaliczonych godzinach i godzinach przejechanych nie było by tych niedomówień. Tak nawet obliczenia na podstawie komputera pokładowego nie pokrywają się z tym co zaliczył system.

Ja miałem gorszy przypadek z tym konkursem. Na skutek czyjejś ingerencji w posiadane abonamenty należny abonament, który otrzymałem po przeliczeniu ze zdobytych godzin został od razu aktywowany i skończył się za nim odnotowałem jego obecność. Będąc pewny, że ustawi się w kolejce i będzie czekał na aktywach do 20 lipca 2014 nie sprawdziłem z jakiego abonamentu korzystam. Po stwierdzeniu zniknięcia abonamentu godzinowego i braku tego, który powinienem dostać skontaktowałem się w tej sprawie i wyszła właśnie ta sprawa. Kilkadziesiąt godzin jazdy przepadło nie wiadomo kiedy.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Qbek » poniedziałek, 30 gru 2013, 08:37

Michal1983 napisał(a):Moim zdaniem, tak jak pisałem wcześniej, nie ma fizycznej możliwości aby uzyskać stosunek 2:1 godzin promocyjnych do przejechanych ponieważ z każdej podróży zostają minuty, które sumują się w godziny, które nie są już podwajane.

Łukasz napisał coś innego przy 1.edycji.
Lukasz NE napisał(a):Naliczamy każdą minutę przejechaną z NaviExpert, a jak się z zsumują do pełnej godziny, kolejne dwie lądują w Extra abonamencie :)
Qbek

Postprzez Michal1983 » wtorek, 31 gru 2013, 05:23

Trzeba byłoby skrupulatnie notować po każdym użyciu NE w czasie konkursu każdy odbyty kurs, ale i tak odbiegało by to od tego co system by wymierzył. Lepsza jednak była by informacja "NaviExpert Extra - 120 godzin (235. 90:23)".
Można byłoby też dodać do komputera pokładowego licznik efektywnego czasu jazdy taki na podstawie, którego wyliczane były czasy w tym konkursie.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności