Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Regulamin działu Zgłoszenia

Regulamin działu Zgłoszenia

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 28 lis 2013, 14:47

Otrzymujemy od Was wiele różnych zgłoszeń związanych z NaviExpertem, za co jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni, bowiem pozwalają nam cały czas udoskonalać mapy oraz nawigację. W związku z Waszym dużym zaangażowaniem w tym wątku postanowiliśmy go uporządkować oraz usystematyzować tak, by wszystkim żyło się lepiej ;)

Pamiętajcie, że najlepszą metodą na zgłaszanie większości poprawek jest formularz znajdujący się w zakładce „Zgłoś poprawkę” na stronie http://traffic.naviexpert.pl/. To z tego miejsca Wasze zgłoszenia trafiają bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za wdrażanie poprawek, dzięki czemu skraca się czas oczekiwania na wprowadzenie zmian. Im dokładniejszy opis zamieszczacie w formularzu, tym łatwiej i szybciej jest nam reagować na Wasze zgłoszenia. Dlatego też prosimy Was o korzystanie z pisaków oraz informację czy zmiana jest stała czy czasowa. Pamiętajcie też, że zgłoszenia ze zmianami, których nie możemy nanieść sami przesyłamy do producenta map, wówczas czas ich wprowadzenia wydłuża się do momentu wdrożenia kolejnej aktualizacji map.

Wiemy jednak, że nie wszystko można zgłosić przez korkosferę, dlatego też jest specjalny wątek na tym forum ze zgłoszeniami :) Dla każdego typu zgłoszenia istnieje osobny temat:

Zgłaszamy remonty i błędy na mapach – widziałeś remont, którego nie uwzględnia NaviExpert? Zauważyłeś na naszej mapie błędne informacje? To jest temat dla Ciebie. Opisz nam możliwie jak najdokładniej czego dotyczy zgłoszenie, a my przekażemy je do odpowiednich osób odpowiedzialnych za mapy. Masz screena lub narysowałeś mapkę? Super! Zamieść obrazki w poście, to naprawdę ułatwia nam pracę. Ale przede wszystkim pamiętaj, że remonty i błędy na mapach najłatwiej zgłosić poprzez korkosferę.

Zgłaszamy nowe odcinki najważniejszych dróg – masz informacje o planowanych inwestycjach lub wiesz o otwartych nowych odcinkach dróg, których dziwnym trafem nie ma na naszej mapie? Koniecznie daj nam znać w tym wątku! Będziemy także wdzięczni za podanie źródła informacji :)

Błędy w nawigowaniu, niepoprawne komunikaty – NaviExpert pokazuje, że masz jechać prosto, a tu nagle odzywa się, że masz skręcić w prawo? Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, dlatego zgłoś nam taki błąd w tym wątku, byśmy mogli go jak najszybciej wyeliminować. Dodatkowy screen oraz opis sytuacji wraz z miejscem, datą i godziną błędu w nawigowaniu lub niepoprawnego komunikatu pomoże nam zlokalizować problem.

Błędy Asystenta Pasa Ruchu – NaviExpert wskazał zły pas lub nie zgadzają się strzałki w APR? Mamy nadzieję, że nie, ale jeśli zauważyłeś tego typu błąd zgłoś go nam wraz z możliwie dokładnym opisem w tym temacie.

Błędy w informacjach o POI – zauważyłeś, że opis wybranego punktu POI się nie zgadza lub sam punkt POI położony jest w złym miejscu? Koniecznie w takim razie zajrzyj na korkosferę i skorzystaj z formularza „Zgłoś poprawkę”. Będziemy wspólnie z naszymi dostawcami punktów POI możliwie jak najszybciej wprowadzać poprawki dotyczące Twojego zgłoszenia.

Zgłaszamy błędy i braki ograniczeń prędkości – Informacja o ograniczeniu prędkości prezentowana w NaviExpert nie zgadza się z oznakowaniem na drogach? Daj nam o tym znać w tym wątku lub wypełniając formularz na korkosferze zaznaczając jakiego odcinka dane ograniczenie prędkości dotyczy. Wspólnie z naszym dostawcą map będziemy eliminować niepoprawne oznaczenia.

Zmiany organizacji ruchu – szykuje się marsz, koncert, a może biegnie maraton i władze zapowiadają tymczasowe zmiany w organizacji ruchu? Daj nam znać w tym wątku, będziemy monitorować sytuację na drogach dzięki czemu NaviExpert będzie omijał tymczasowo zamknięte odcinki.

Pamiętajcie, że możecie także przez korkosferę zgłaszać poprawki dotyczące zmiany obowiązującego kierunku ruchu, restrykcji czyli nakazów i zakazów jazdy oraz zmiany kategorii drogi, tj. określenia czy na przykład droga jest asfaltowa czy też gruntowa.
Lukasz NE
Użytkownik forum Użytkownik forum
 
Posty: 1334
Dołączył(a): wtorek, 18 cze 2013, 12:37
Telefon: Nexus 5

Powrót do Zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron
Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert