Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 2.1.1 iOS

NaviExpert 2.1.1 iOS

Postprzez Lukasz NE » piątek, 20 gru 2013, 15:59

Cześć,

Dziś wydaliśmy w App Store wersję 2.1.1, możecie ją już pobrać z https://itunes.apple.com/pl/app/naviexp ... 17224?mt=8. Co nowego?

- możliwość wyciszenia dźwięków nawigacji
- możliwość ustawienia poziomu głośności komunikatów dźwiękowych
- możliwość wyłączenia dźwięku zwolnij
- informacja na pasku statusu o pracy w tle
- usuwanie punktów ulubionych
- poprawki przy kończeniu trasy poprzez popup "Zakończ trasę"
- poprawki dla iOS7
- poprawki w czyszczeniu komputera pokładowego
- poprawki w działaniu iCloud
- poprawki aktywnych linków w opisach punktów POI

Jest to wersja bugfixowa. Zdajemy sobie sprawę, że są w niej rzeczy, które jeszcze wymagają poprawek (ogromne dzięki za feedback z bety!), dlatego też w styczniu wydamy kolejną wersję 2.1.2 z kolejnymi poprawkami. Obecnie przystosowanie do poprawnego działania pod iOS7 było naszym najwyższym priorytetem.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: NaviExpert 2.1.1 iOS

Postprzez Lukasz2891 » poniedziałek, 23 gru 2013, 14:30

Ja mam jeszcze jedno pytanie: czy aplikacja potrafi więcej niż raz zrobić "sytuacja drogowa przed tobą uległa zmianie, aktualizuję trasę". Bo jakoś nigdy tego nie słyszałem więcej niż raz - wydaje mi się, że może tu być też bug.
Lukasz2891
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: iPhone5

Postprzez Lukasz2891 » poniedziałek, 23 gru 2013, 18:20

Troche smutne ze wersja, która jest teoretycznie beta, pojawia sie jako release w sklepie :( ale moze w styczniu te kilka uwag z bety zostanie uwzgledbionych. Ps czasem znika napis km/h, nie wiem od czego to zależy :/
Lukasz2891

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 30 gru 2013, 12:08

Lukasz2891 napisał(a):Ja mam jeszcze jedno pytanie: czy aplikacja potrafi więcej niż raz zrobić "sytuacja drogowa przed tobą uległa zmianie, aktualizuję trasę". Bo jakoś nigdy tego nie słyszałem więcej niż raz - wydaje mi się, że może tu być też bug.

Lukasz, a czy przy ponownym automatycznym przeliczeniu trasy ten komunikat głosowy się nie pojawia czy po prostu tylko raz w trakcie jazdy nawigacja zmieniła trasę ze względu na zmianę sytuacji drogowej?
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Lukasz2891 » wtorek, 31 gru 2013, 00:43

Właśnie najcześciej zmienia trasę tylko raz. Nie pamietam przypadku zeby zmuenila sie wiecej niz raz :/:/
Lukasz2891

Postprzez Lukasz2891 » niedziela, 5 sty 2014, 00:19

Czy jak po wskoczeniu "ocen naviexpert" tapne "pozniej", to musi to oznaczać "za każdym razem pozniej"?
Lukasz2891

Postprzez Lukasz2891 » piątek, 10 sty 2014, 00:36

To juz było, ale jest powtarzalne. Jedziemy do
Miejsca x. Kończy sie trasa, tapiemy [tak].
Jedziemy dalej. Po losowym czasie, raz dłuższym, raz krótszym, czasem kilka razy słychać: jedziesz w złym kierunku.
Lukasz2891

Postprzez Lukasz2891 » środa, 22 sty 2014, 22:22

Lukasz NE napisał(a):dlatego też w styczniu wydamy kolejną wersję 2.1.2 z kolejnymi poprawkami. Obecnie przystosowanie do poprawnego działania pod iOS7 było naszym najwyższym priorytetem.

Jak tam nowa wersja? Już w zasadzie pora by było ją pokazać, jeśli ma być w styczniu :>?

Mam też pytanie: czy zmienialiście coś w kwestii pokazywania prędkości?
Bo albo w tej wersji pokazywana prędkość jest mało stabilna (rzadkie odświeżanie, duże skoki),
albo moje urządzenie słabo działa.
Lukasz2891

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 23 sty 2014, 10:02

Lukasz2891 napisał(a):
Lukasz NE napisał(a):dlatego też w styczniu wydamy kolejną wersję 2.1.2 z kolejnymi poprawkami. Obecnie przystosowanie do poprawnego działania pod iOS7 było naszym najwyższym priorytetem.

Jak tam nowa wersja? Już w zasadzie pora by było ją pokazać, jeśli ma być w styczniu :>?

Mam też pytanie: czy zmienialiście coś w kwestii pokazywania prędkości?
Bo albo w tej wersji pokazywana prędkość jest mało stabilna (rzadkie odświeżanie, duże skoki),
albo moje urządzenie słabo działa.

Aktualizacja jest już prawie na ukończeniu, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, powinna pojawić się w App Store w przyszłym tygodniu. Co do pokazywania prędkości, to aplikacja odczytuje ją na podstawie danych z GPSa wmontowanego w telefon, nie ingerowaliśmy tu w żaden sposób.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 23 sty 2014, 10:05

Lukasz2891 napisał(a):Właśnie najcześciej zmienia trasę tylko raz. Nie pamietam przypadku zeby zmuenila sie wiecej niz raz :/:/

Tylko za pierwszym razem po zmianie sytuacji na drodze pojawia się długi komunikat "sytuacja drogowa przed tobą uległa zmianie, aktualizuję trasę". Później, nie zbaczając z wytyczonej trasy, w przypadku aktualizacji ze względu na zdarzenia drogowe pojawia się krótszy komunikat "przeliczam trasę" by za każdym razem aplikacja nie wygłaszała tej dość długiej formuły :)
Lukasz NE
Site Admin

Następna strona

Powrót do Wersje NaviExpert