Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 2.1.4 iOS

Re: NaviExpert 2.1.4 iOS

Postprzez szkic » czwartek, 6 lut 2014, 12:20

Lukasz NE napisał(a):
szkic napisał(a):Np Warszawa - trasa łazienkowska - kierunek Praga, zjazd na Wał w kierunku północnym. Ostrzeżenie jest przed wjazdem na wiadukt, w trakcie jazdy po wiadukcie i po zjeździe z wiaduktu. Jeżdżac po Warszawie zauważyłem jeszcze kilka razy ostrzeżenia na skrzyżowaniach ze światłami, na Łopuszańskiej przy rozwidleniu (prawy pas idzie na aleje jerozolimskie w stronę centrum, 2 pasu idą w lewo na wiadukt w drugą stronę. Nie ma tam żadnego skrzyżowania ani nic niebezpiecznego ale ostrzeżenie się pojawia.
Nie wiem w jaki sposób to się pojawia w nawigacji bo jeżeli użytkownicy sami zaznaczają i tak dalej już to wisi to niedługo na każdym skrzyżowaniu będzie zaznaczone niebezpieczne miejsce

Szkic, te ostrzeżenia, które opisałeś, pochodzą od zgłoszeń innych użytkowników poprzez funkcję CB. Niebezpieczne miejsca przypisane na stałe możemy usunąć, natomiast tego typu ostrzeżenia zgłaszane przez użytkowników znikają po pewnym czasie, jeżeli nie są potwierdzane/zgłaszane przez kolejnych użytkowników.

No i dlatego właśnie przydała by sie opcja wyłączenia tyg komunikatów bo czasem pojawiają sie w tak idiotycznych miejscach, że głowa boli. Dla niektórych kierowców skrzyżowanie bezkolizyjne jest niebezpiecznym miejscem
szkic
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: iPhone

Postprzez earp » sobota, 15 mar 2014, 16:30

A kiedy (realnie) wersja na Europę?
earp

Postprzez t3ch » sobota, 5 kwi 2014, 15:41

Dwie sprawy:

1) Kiedy wybieram z ekranu głównego Nawiguj a następnie klikam na pole Do żeby wpisać adres to po pierwsze nie widać tego co wpisuje, po drugie jak schowam klawiaturę lub przypadkowo sama sirę schowa to nie ma możliwości żeby coś dalej zrobić bo nie można przywrócić klawiatury, ani wrócić czy iść dalej (na klawiaturze był przycisk gotowe). Pozostaje restart aplikacji i uważanie żeby klawiatura nie schowała się. Ten sam problem na iPadzie 4 jak i iPhone 4.

2) Czy tylko za pomocą opcji Nawiguj można wybrać typ trasy inny niż domyślny przy wyznaczaniu trasy?
t3ch

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 7 kwi 2014, 11:50

t3ch napisał(a):Dwie sprawy:

1) Kiedy wybieram z ekranu głównego Nawiguj a następnie klikam na pole Do żeby wpisać adres to po pierwsze nie widać tego co wpisuje, po drugie jak schowam klawiaturę lub przypadkowo sama sirę schowa to nie ma możliwości żeby coś dalej zrobić bo nie można przywrócić klawiatury, ani wrócić czy iść dalej (na klawiaturze był przycisk gotowe). Pozostaje restart aplikacji i uważanie żeby klawiatura nie schowała się. Ten sam problem na iPadzie 4 jak i iPhone 4.

2) Czy tylko za pomocą opcji Nawiguj można wybrać typ trasy inny niż domyślny przy wyznaczaniu trasy?

t3ch, czy mógłbyś sprawdzić w aplikacji wchodząc w menu Narzędzia -> O programie, którą wersję NaviExpert masz zainstalowaną?
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez t3ch » niedziela, 13 kwi 2014, 20:19

2.1.4 (0, 2014012331618)

Sprawdzałem już przed napisaniem wyżej przeze mnie posta czy nie mam starej wersji, czy nie ma nic do aktualizacji, ale nie.

Zobacz link z nagraniem (sorry za to że poziomo): http://www.barca.pl/WP_20140413_002.mp4
t3ch

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 14 kwi 2014, 08:46

t3ch napisał(a):2.1.4 (0, 2014012331618)

Sprawdzałem już przed napisaniem wyżej przeze mnie posta czy nie mam starej wersji, czy nie ma nic do aktualizacji, ale nie.

Zobacz link z nagraniem (sorry za to że poziomo): http://www.barca.pl/WP_20140413_002.mp4

A jaką masz wersję iOS? Pierwszy raz spotykamy się z takim przypadkiem, będziemy starali się go odtworzyć i zbadać dokładnie czemu tak się u Ciebie dzieje.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez t3ch » poniedziałek, 14 kwi 2014, 12:25

iPhone 4 (MC603LP/A)
iOS 7.1 (11D169)
t3ch

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 14 kwi 2014, 12:34

t3ch napisał(a):iPhone 4 (MC603LP/A)
iOS 7.1 (11D169)

Okazuje się, że ten błąd występuje tylko po aktualizacji iOS do wersji 7.1 :/ Postaramy się możliwie jak najszybciej go wyeliminować.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez t3ch » poniedziałek, 14 kwi 2014, 14:05

Ok świetnie.

Jeszcze jedno pytanie zostało nie rozwiązane :)

Chodzi o to że w oknie głównym wpisuje sobie jakiś adres, i automatycznie mi wybiera domyślnie ustawiony typ trasy. A co gdy chcę zaznaczyć żeby omijał drogi płatne lub inny typ trasy? Czy tylko wybierając adres za pomocą opcji "Nawiguj" jest taka możliwość?
t3ch

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 14 kwi 2014, 15:05

t3ch napisał(a):Ok świetnie.

Jeszcze jedno pytanie zostało nie rozwiązane :)

Chodzi o to że w oknie głównym wpisuje sobie jakiś adres, i automatycznie mi wybiera domyślnie ustawiony typ trasy. A co gdy chcę zaznaczyć żeby omijał drogi płatne lub inny typ trasy? Czy tylko wybierając adres za pomocą opcji "Nawiguj" jest taka możliwość?

Domyślny typ trasy możesz zmienić także wchodząc w Narzędzia > Ustawienia > Trasy > Domyślny typ trasy
Lukasz NE
Site Admin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert