Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 2.1.4 iOS

NaviExpert 2.1.4 iOS

Postprzez MariuszHD » czwartek, 30 sty 2014, 13:01

W App Store jest już do pobrania nowa wersja NE oznaczona numerem 2.1.4 :)
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: HTC One A9s

Re: NaviExpert 2.1.4 iOS

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 30 sty 2014, 13:18

Widzę, że Mariusz mnie uprzedził z założeniem nowego tematu :) Dziś wersja 2.1.4 weszła do App Store, a po szczegóły aktualizacji odsyłam do naszego bloga :)

http://www.blognavi.pl/naviexpert-nawig ... -app-store

Jak zawsze czekam na Wasze opinie i komentarze :)
Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez szkic » czwartek, 30 sty 2014, 18:10

Witam

Czy jest możliwość wyłączenia pojawiania się komunikatu o niebezpiecznym miejscu? Nie wiem czemu ale coraz częściej mi to się pojawia w jakichś IDIOTYCZNYCH miejscach - wjazd na wiadukt, zjazd z wiaduktu, 50 m za zjazdem z wiaduktu. Niedługo będzie pojawiać się na każdym skrzyżowaniu. Nie jest mi to do niczego potrzebne a czasami potrafi zasłonić 1/4 ekranu w najmniej odpowiednim momencie.
szkic
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: iPhone

Postprzez gomi » czwartek, 30 sty 2014, 18:15

A możliwości skorzystania z licencji kupionej poza AppStore nadal nie ma? Chcecie być chyba świętsi od papieża - szkoda, że nie dla nas - użytkowników.

Z kolei Korkosfera od kiedy wszedl iOS 7 jest bezużyteczna :-(
gomi
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: E66

Postprzez Lukasz NE » piątek, 31 sty 2014, 11:55

szkic napisał(a):Witam

Czy jest możliwość wyłączenia pojawiania się komunikatu o niebezpiecznym miejscu? Nie wiem czemu ale coraz częściej mi to się pojawia w jakichś IDIOTYCZNYCH miejscach - wjazd na wiadukt, zjazd z wiaduktu, 50 m za zjazdem z wiaduktu. Niedługo będzie pojawiać się na każdym skrzyżowaniu. Nie jest mi to do niczego potrzebne a czasami potrafi zasłonić 1/4 ekranu w najmniej odpowiednim momencie.

Aktualnie nie ma opcji wyłączenia graficznego ostrzegania przed niebezpiecznymi miejscami. A czy mógłbyś podać nam dokładne współrzędne miejsc, w których takie komunikaty się pojawiają? Pozwoliłoby to nam sprawdzić zasadność ich umieszczenia.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Lukasz NE » piątek, 31 sty 2014, 11:55

gomi napisał(a):A możliwości skorzystania z licencji kupionej poza AppStore nadal nie ma? Chcecie być chyba świętsi od papieża - szkoda, że nie dla nas - użytkowników.

Póki nie zmieni się regulamin Apple, nic z tym nie możemy zrobić :(
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez gomi » piątek, 31 sty 2014, 15:01

Lukasz NE napisał(a):
gomi napisał(a):A możliwości skorzystania z licencji kupionej poza AppStore nadal nie ma? Chcecie być chyba świętsi od papieża - szkoda, że nie dla nas - użytkowników.

Póki nie zmieni się regulamin Apple, nic z tym nie możemy zrobić :(

To regulamin dotyczy tylko nawigacji? Bo np. Vimeo czy Evernote bez problemu umozliwiają korzystanie z abonamentów zakupionych poza Apple.
gomi
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: E66

Postprzez szkic » piątek, 31 sty 2014, 19:04

Lukasz NE napisał(a):
szkic napisał(a):Witam

Aktualnie nie ma opcji wyłączenia graficznego ostrzegania przed niebezpiecznymi miejscami. A czy mógłbyś podać nam dokładne współrzędne miejsc, w których takie komunikaty się pojawiają? Pozwoliłoby to nam sprawdzić zasadność ich umieszczenia.

Np Warszawa - trasa łazienkowska - kierunek Praga, zjazd na Wał w kierunku północnym. Ostrzeżenie jest przed wjazdem na wiadukt, w trakcie jazdy po wiadukcie i po zjeździe z wiaduktu. Jeżdżac po Warszawie zauważyłem jeszcze kilka razy ostrzeżenia na skrzyżowaniach ze światłami, na Łopuszańskiej przy rozwidleniu (prawy pas idzie na aleje jerozolimskie w stronę centrum, 2 pasu idą w lewo na wiadukt w drugą stronę. Nie ma tam żadnego skrzyżowania ani nic niebezpiecznego ale ostrzeżenie się pojawia.
Nie wiem w jaki sposób to się pojawia w nawigacji bo jeżeli użytkownicy sami zaznaczają i tak dalej już to wisi to niedługo na każdym skrzyżowaniu będzie zaznaczone niebezpieczne miejsce
szkic

Telefon: iPhone

Postprzez Lukasz2891 » niedziela, 2 lut 2014, 23:31

No to jest generalnie wersja, która poprawia błędy bety, która została wydana w grudniu. Na razie nie zauważyłem niczego niepokojącego, niemniej niektóre rzeczy dalej nie wyglądają idealnie, choć pisałem o nich już kilka razy.
Lukasz2891

Telefon: iPhone5

Postprzez Lukasz NE » środa, 5 lut 2014, 13:47

szkic napisał(a):Np Warszawa - trasa łazienkowska - kierunek Praga, zjazd na Wał w kierunku północnym. Ostrzeżenie jest przed wjazdem na wiadukt, w trakcie jazdy po wiadukcie i po zjeździe z wiaduktu. Jeżdżac po Warszawie zauważyłem jeszcze kilka razy ostrzeżenia na skrzyżowaniach ze światłami, na Łopuszańskiej przy rozwidleniu (prawy pas idzie na aleje jerozolimskie w stronę centrum, 2 pasu idą w lewo na wiadukt w drugą stronę. Nie ma tam żadnego skrzyżowania ani nic niebezpiecznego ale ostrzeżenie się pojawia.
Nie wiem w jaki sposób to się pojawia w nawigacji bo jeżeli użytkownicy sami zaznaczają i tak dalej już to wisi to niedługo na każdym skrzyżowaniu będzie zaznaczone niebezpieczne miejsce

Szkic, te ostrzeżenia, które opisałeś, pochodzą od zgłoszeń innych użytkowników poprzez funkcję CB. Niebezpieczne miejsca przypisane na stałe możemy usunąć, natomiast tego typu ostrzeżenia zgłaszane przez użytkowników znikają po pewnym czasie, jeżeli nie są potwierdzane/zgłaszane przez kolejnych użytkowników.
Lukasz NE
Site Admin

Następna strona

Powrót do Wersje NaviExpert