Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Jakie aplikacje na tablet z iOS?

Jakie aplikacje na tablet z iOS?

Postprzez wikariusz » wtorek, 4 mar 2014, 12:55

Kupiłem sobie iPad Air z iOS. Fajny sprzęt - ale nie mogę przyzwyczaić się do tego systemu. Wcześniej tylko Android. Jakie aplikacje (nawigacje, użytkowe, gry i inne warto zainstalować?)
wikariusz
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: 554788745

Re: Jakie aplikacje na tablet z iOS?

Postprzez litek » wtorek, 4 mar 2014, 15:44

Przyzwyczaisz się szybko ;) Sam posiadam I'Pada i uważam, że to bardzo dobry sprzęt. Aplikacji poza tym jest praktycznie tyle samo co na androida (wiele zresztą z nich jest tworzonych pod obie platformy).
Z ciekawszych mogę Ci polecić:
Pics Play Pro - mój tablet ma dość dobry aparat, zdarza się czasem zrobić zdjęcie i to jest ciekawy program do ich edycji.
Twoja Pogoda - najwygodniejszy serwis pogodowy
Adobe reader
Foodpanda - dobra apka do zamawiania jedzenia. Jeśli mieszkasz w większym mieście za jej pomogą można bez problemu znaleźć otwartą restaurację i co nie co sobie zamówić.
Na tej stronie jest baza informacji na temat różnych programów: yourapps.info/aplikacje-na-tablet , które będzie warto sobie zainstalować. Sam często z niej korzystam.
Gier również jest dużo chociaż ja raczej nie gram - moje dzieciaki często sobie pogrywają ale nie wiem jakie gry lubią.
litek

Re: Jakie aplikacje na tablet z iOS?

Postprzez telekrowa » wtorek, 11 mar 2014, 12:38

Bardzo ciekawe informacje. Zainteresowała mnie ta aplikacja do zamawiania jedzenia z restauracji :) Przetestuję na pewno. A może znacie jakieś ciekawe aplikacje muzyczne, odtwarzacze, mixery?
telekrowa

Powrót do Android, Wp, iPhone