Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Aktywacja kodu ze zdrapki - Lotos Navigator

Re: Aktywacja kodu ze zdrapki - Lotos Navigator

Postprzez spineer » czwartek, 20 lis 2014, 16:07

Tylko, że w Lotosie Navigator chyba już oferty NE nie ma. Przynajmniej w katalogu się nie pokazuje. A szkoda.
spineer
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: HTC Desire HD

Postprzez Michal1983 » piątek, 21 lis 2014, 06:18

hardtmuth napisał(a):W shellu trzeba wydać ponad 1500 zł złotych (dla standardowych paliw), by otrzymać 1 miesiąc nawigacji. Niestety, ale większość stacji benzynowych i ich systemy lojalnościowe to śmiech na sali. Wydaj 20 tyś. na paliwo, by dostać czajnik, poozstawiam bez komentarza.

W maju i czerwcu była akcja podwajania punktów. Tankując 25 litrów zwykłej Pb95 otrzymywało się 50 pkt. Były też okazje do zdobycia dodatkowych 100 pkt za zatankowanie ponad 25 litrów. Jak się okazało punkty promocyjne zostały dodane nawet jak zatankowałem dwa razy (17l i 14l). Tak więc nie zawsze potrzeba tyle płacić aby mieć abonament za 29 zł.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez spineer » czwartek, 18 gru 2014, 01:47

Taka promocja to żadna frajda. W Lotos Navigator roczny abonament był za 40 pkt + 1 gr, a 40 pkt można było nabić kupując 2 czteropaki jakiegoś napoju energetycznego za jakieś 30 zł, nie wspominając o paliwie i innych promocjach Lotos Navigator. A więc miło się skończyło... Żałuję tylko, że nie wziąłem więcej rocznych licencji - miałbym abonament na jakieś 3, może 4 latka.
spineer

Telefon: HTC Desire HD

Postprzez Piotrek » czwartek, 18 gru 2014, 09:19

A są teraz jakieś fajne promocje? Najlepiej na pl+eu
Piotrek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy S3

Poprzednia strona