Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek - temat ogólny

Re: Rysiek - temat ogólny

Postprzez mciesi » sobota, 18 lip 2020, 19:31

Źle się wyraziłem. Są błędy w wyświetlaniu, przynajmniej na moim telefonie. Ponadto Rysiek ma tę samą wadę co NE - gada przez Bluetooth. Przez to muszę grzebać w ustawieniach Bluetooth jak chcę słuchać radia w samochodzie i jednocześnie Ryśka/NE.
Napisałem w tej sprawie zgłoszenie i potwierdziły się moje przypuszczenia. Na razie nie ma żadnych prac nad Ryśkiem. :-(
mciesi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Xiaomi Mi9t pro MIUI 12.5

Postprzez nexxus2 » sobota, 20 lut 2021, 10:20

Witam.
Posiadam telefon Xiaomi Mi 9CC Lite, no i na najnowszej wersji Androida 11 zaczęły się cyrki z wyświetlaniem i powiadomieniami. Bez tego w drodze czuję się jak bez trzeciej ręki :-) Ogarnąłem tylko (przywróciłem), brak pokazywania ograniczeń prędkości (miałem pustą, białą tarczę), ale wyskakujące powiadomienia i potwierdzenia jak na razie są po za moim zasięgiem. Wyskakujące powiadomienia zasłaniają ekran, nie chowają się, sporadycznie pojawiające się potwierdzenia nie da się zaakceptować. Tak to wygląda, żenada, nie do użytku :-( Na poprzednich Androidach było bez najmniejszego problemu, choć program przy instalacji zgłaszał już od wersji 9, że nie jest kompatybilny.
Załączniki
merge_from_ofoct.jpg
merge_from_ofoct.jpg (130.39 KiB) Przeglądane 783 razy
nexxus2
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Redmi 4X

Postprzez Szymon NE » poniedziałek, 22 lut 2021, 12:08

nexxus2 napisał(a):Witam.
Posiadam telefon Xiaomi Mi 9CC Lite, no i na najnowszej wersji Androida 11 zaczęły się cyrki z wyświetlaniem i powiadomieniami. Bez tego w drodze czuję się jak bez trzeciej ręki :-) Ogarnąłem tylko (przywróciłem), brak pokazywania ograniczeń prędkości (miałem pustą, białą tarczę), ale wyskakujące powiadomienia i potwierdzenia jak na razie są po za moim zasięgiem. Wyskakujące powiadomienia zasłaniają ekran, nie chowają się, sporadycznie pojawiające się potwierdzenia nie da się zaakceptować. Tak to wygląda, żenada, nie do użytku :-( Na poprzednich Androidach było bez najmniejszego problemu, choć program przy instalacji zgłaszał już od wersji 9, że nie jest kompatybilny.

Zgodnie z naszą odpowiedzią mailową - Rysiek obecnie nie jest rozwijany ze względu na rozwój pozostałych produktów. Przepraszamy za tę sytuację, jednak obecnie nie będziemy w stanie tego naprawić :/
Szymon NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne