Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

Re: Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 12 maja 2014, 11:31

Michal1983 napisał(a):Może powtórzę po kimś to pytanie, ale co będzie gdy wygra stig i inni podstawieni przeciwnicy zajmą premiowane nagrodami miejsca?

Stig nawet jakby bardzo chciał to nie wygra. Podobnie jak prezes, sharry, bernadeta1, dzwonek, kozi, Paula i Katerina, bo to pracownicy NE i chodź by chcieli to nie mogą walczyć o nagrody. Pamiętajcie, że najpierw trzeba ich prześcignąć, aby walczyć o nagrody. I spokojnie, Stig dostał upomnienie, by nie podnosił zbyt mocno poprzeczki ;)
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 12 maja 2014, 11:34

mentos11 napisał(a):Ciekawe czy prezes to prezes NE bo niektóre nicki są znajome i można się domyślić kto jeździ z ekipy NE ale Stiga to nie znam, może to etatowy tester NE. Ciekawe czy ktoś go dogoni?
Mariusz są filtry blokujące trolli więc ja bym się nie martwił, zresztą ekipa NE też obserwuje i może zareagować ;)

Prezes to prezes, jakże mogłoby być inaczej :) A Stig pracuje u nas, ale nikt z nas nie poznał jeszcze jego prawdziwej tożsamości ;)
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 12 maja 2014, 11:50

Edek napisał(a):Miałem pisać o tym bezpośrednio do załogi NE, ale stwierdziłem że na pewno nie jestem pierwszy, który to zauważył i pewnie niejeden "kombinator" nabije sobie w ten sposób parę punkcików, więc postanowiłem się tym podzielić - niech każdy ma równe szanse :) a i może NE szybciej zajmie się tą sprawą, jeśli więcej osób będzie o tym wiedziało ;)

No tak, spryciarze zawsze się znajdą :) Mamy wdrożony mechanizm blokujący nagminne zgłoszenia, ale najwyraźniej jest on zbyt łagodny ;) Trzeba będzie go podrasować :)
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 12 maja 2014, 18:32

Dziwne wydawało mi się, że mam już z 50 punktów a dziś stwierdziłem, że mam mniej niż 50. Czy to możliwe, żeby się odjęły i dlaczego?
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez dipsy007 » sobota, 30 sie 2014, 05:29

Odgrzeję starego kotleta- czy ktoś ze zwycięzców konkursu otrzymał już nagrodę, bo ja jeszcze nie (koszulka plus roczna darmowa NE).
dipsy007

Postprzez lps » niedziela, 31 sie 2014, 01:07

Jak najbardziej, dostałem qbek i miesiąc abonamentu. Chyba jeszcze w lipcu.
lps
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Moto XT1068; Lumia520; SG Tab2

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 10 lis 2016, 15:46

aldona15 napisał(a):Będzie kolejna edycja :D?

Aktualnie nie mamy takich planów, ale nie wykluczamy, że w przyszłości pojawią się nowe konkursy dla użytkowników :)
Lukasz NE
Site Admin

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne