Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

Postprzez Lukasz NE » środa, 7 maja 2014, 09:46

Na premierę Ryśka przygotowaliśmy konkurs z bardzo prostymi zasadami oraz bardzo atrakcyjnymi nagrodami :) Do wygrania m.in. nowiutki HTC One (M8). Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie i zdobyć szansę na nagrody?

Po pierwsze należy pobrać Ryśka z Google Play lub AppStore i zalogować się za pośrednictwem Facebooka lub zarejestrować się w aplikacji podając swój nick, adres e-mail oraz zaznaczyć niezbędne zgody marketingowe w aplikacji. Użytkownicy anonimowi nie biorą udziału w konkursie.

Po drugie, należy prześcignąć w rankingu znajdującym się w aplikacji w menu Statystyki > Ranking > Całość twórców Ryśka, którzy kryją się pod nickami: prezes, stig, sharry, bernadeta1, dzwonek, kozi, Paula, Katerina.

A jak zdobywać punkty? Sprawdźcie na naszym blogu, gdzie znajdziecie także pełny regulamin konkursu :) http://www.blognavi.pl/po-godzinach/442 ... htc-one-m8

To co? W drogę! ;)
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

Postprzez MariuszHD » środa, 7 maja 2014, 11:20

I znowu użytkownicy WP są pokrzywdzeni :(
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: HTC One A9s

Postprzez Michal1983 » czwartek, 8 maja 2014, 14:39

Cierpią też niedzielni kierowcy. Osoby pracujące w transporcie drogowym znów będą górą. Nie ma czego żałować.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez hardtmuth » piątek, 9 maja 2014, 05:55

Najwięcej wnoszą do Ryśka, więc czemu nie mają być nagrodzone? Sam jestem niedzielnym, ale uważam, że jest to sprawiedliwe.
hardtmuth

Telefon: Motorola Moto G

Postprzez Qbek » piątek, 9 maja 2014, 16:14

Michal1983 napisał(a):Cierpią też niedzielni kierowcy. Osoby pracujące w transporcie drogowym znów będą górą. Nie ma czego żałować.

I niech cierpią, skoro niewiele wnoszą ;)
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Michal1983 » piątek, 9 maja 2014, 17:42

Może powtórzę po kimś to pytanie, ale co będzie gdy wygra stig i inni podstawieni przeciwnicy zajmą premiowane nagrodami miejsca?
Dzisiaj podczas nawigacji z NE miałem parę fikcyjnych kontroli i jeden wypadek. Czy na pewno taki konkurs dobrze będzie się odbijał na jakości informacji? Czy oby na pewno nie będzie generował niepotrzebnych ostrzeżeń?
Dla niedzielnego kierowcy to nie interes wyjeździć benzyny za 5 i więcej tysięcy, żeby mieć telefon za 2,5 - 3 tysiące. Lepiej iść do sklepu i po prostu go kupić, będzie taniej.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez Qbek » piątek, 9 maja 2014, 20:07

To zabawa, a nie cel sam w sobie. Ja mógłbym wziąć udział, ale algorytm pewnie znów premiuje km przejechane na trasie, a nie w mieście i korkach. Do tego appka jak dla mnie jest słaba i nie chcę się z nią męczyć. NE jako navi i Y w tle :) Dziś podczas przejechanych blisko 700 km Y ostrzegł mnie przed suszeniem 3 razy, za to NE dostał ode mnie właśnie te 3 zgłoszenia jako nowe.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Michal1983 » piątek, 9 maja 2014, 20:13

Qbek napisał(a):To zabawa, a nie cel sam w sobie. Ja mógłbym wziąć udział, ale algorytm pewnie znów premiuje km przejechane na trasie, a nie w mieście i korkach.

Na trasie przejeżdża się więcej kilometrów niż w mieście w tym samym czasie, a każde przejechane 10 km to jeden dodatkowy punkt. W ciągu godziny na trasie można zdobyć przynajmniej 4 pkt więcej niż w mieście.
Michal1983

Postprzez MariuszHD » piątek, 9 maja 2014, 20:24

Jak stracę moda, to trudno, ale ten konkurs to jedna wielka kicha. Każdy będzie zgłaszał co chce i jak ktoś mu udowodni, że jest źle ? ;)
MariuszHD

Telefon: HTC One A9s

Postprzez mentos11 » piątek, 9 maja 2014, 20:32

Apka promuje nie tylko przejechane km a nawet bardziej zgłoszenia, w mieście jest co zgłaszać chociażby remonty.
Po to jest Rysiek aby zwiększyć ilość zgłoszeń i mieć więcej danych trafikowych.
No i jest zabawa tylko jakoś jeszcze nie otrzymałem podziękowania za zgłoszenie.
Ciekawe czy prezes to prezes NE bo niektóre nicki są znajome i można się domyślić kto jeździ z ekipy NE ale Stiga to nie znam, może to etatowy tester NE. Ciekawe czy ktoś go dogoni?
Mariusz są filtry blokujące trolli więc ja bym się nie martwił, zresztą ekipa NE też obserwuje i może zareagować ;)
mentos11

Telefon: moto g

Następna strona

Powrót do Ogólne