Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

traffic.naviexpert.pl

Re: traffic.naviexpert.pl

Postprzez Szymon NE » czwartek, 17 wrz 2020, 14:43

Obecnie można w aplikacji włączyć "traffic na mapie" (jeśli dobrze rozumiem pytanie, jeśli nie - popraw mnie). Gdzie go włączyć: w Menu -> Ustawienia -> Wygląd mapy -> Traffic na mapie.

Na stronie internetowej kolory są, póki co, takie jak były.
Szymon NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Michal1983 » piątek, 18 wrz 2020, 05:28

Widząc co dzieje się przy uruchamianiu Map Google to jednak lepszym rozwiązaniem jest lista i pole wyszukiwania, bo czekanie aż ta cała mapa się wczyta sprawia wrażenie, że aplikacja już na starcie się zawiesiła.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Szymon NE » środa, 7 paź 2020, 12:25

Piękne dzięki za sugestię. Rozważymy z pewnością.
Szymon NE

Postprzez Tom » czwartek, 4 mar 2021, 10:46

Proszę sprawdzić czy to nie błąd. Jestem niezalogowany, wyznaczam trasę i chcę ją wysłać do telefonu to klikając zaloguj się trasa się usuwa i trzeba na nowo wyznaczać ale jestem już zalogowany na stronie. Natomiast w takim samym przypadku klikając zapisz trasę a następnie zaloguj się się trasa nie zostaje zresetowana tylko się zapisuje i jest wszystko OK.

Troszkę to wkurza w 1 przypadku. Wtedy najlepiej zapisać sobie a następnie udostępnić do urządzenia.
Tom
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Moto e4 (xt1762)

Postprzez Szymon NE » poniedziałek, 8 mar 2021, 13:29

Działa to w ten sposób, że jeśli chcemy użyć opcji Wyślij trasę -> Wyślij do mojej nawigacji NaviExpert, musimy się zalogować, aby taki proces odbył się poprawnie. Jeśli się najpierw nie zalogujemy - przeglądarka nie zachowa danych w pamięci podręcznej. Jeśli użyjemy Zapisz będąc niezalogowanym, pokaże się komunikat "Zapisałeś tymczasowo trasę. Zaloguj się, żeby dodać zapisane trasy do Twojego konta.". W tej sytuacji takie trasy można znaleźć po zalogowaniu się i wejściu, po prawej stronie, w Moje trasy.
Szymon NE

Postprzez Tom » poniedziałek, 8 mar 2021, 16:52

Może źle to opisałem. Właśnie o to mi chodziło czy to błąd czy tak ma działać :)
Wyślij trasę -> Wyślij do mojej nawigacji NaviExpert - zaloguj się powoduje wyczyszczenie trasy bo jak napisałeś przeglądarka tego nie pamiętam. Jednak również nie będąc niezalogowanym kliknę zapisz trasę => następnie zaloguje się => trasa zostaję zapisana. Czy tutaj można coś poprawić aby w 1 przypadku tej trasy nie czyściło ?
Problem jedynie dotyczy osób które zapomną się zalogować przed wyznaczaniem tras, wtedy muszą albo robić wszystkie od nowa punkty pośrednie alb zapisać ją i dopiero wtedy wysłać :)
Tom

Postprzez Szymon NE » wtorek, 9 mar 2021, 12:51

Co do zasady błąd to nie jest, właśnie celem istnienia przycisku "Zapisz trasę" jest zmuszenie przeglądarki do chwilowego zapamiętania trasy.

Aczkolwiek dzięki za uwagę, że nie jest to do końca jasne :D
Szymon NE

Postprzez Tom » środa, 22 wrz 2021, 20:51

Działa wam wysyłanie tras z strony do aplikacji ? Ostatnio zauważyłem że nie dostaję wysłanych tras. Czy to jakiś błąd w ostatniej wersji NE w sklepie Play ?
Tom

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert