Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wkurzyłem się czyli o marketingu NE

Wkurzyłem się czyli o marketingu NE

Postprzez vtec_z » piątek, 23 maja 2014, 20:22

Właściwie to nie o całym marketingu (na pewno robi kawał dobrej roboty) ale jednym przykładzie tego działania. Co najmniej nie do końca przemyślanym.
Dostałem dziś e-mail z NE. Temat - Nowa jakość zgłoszeń CB w NaviExpert - nowe, promocyjne ceny.
Fajnie - pomyślałem sobie. Nie dość, że NE zareagował na krytykę CB przez użytkowników (p. wątek CB radio - i co dalej?) to jeszcze oferuje tańsze abonamenty :)

Otwieram maila i co widzę?

Po pierwsze - peany na cześć nowego systemu zgłoszeń CB i weryfikacji wszystkich informacji w centrach moderacji. No to koniec z ostrzeżeniami na każdym skrzyżowaniu i czasem pomiędzy nimi - myślę sobie. :)
Zweryfikowałem.
Samodzielnie, bez centrów weryfikacji i moderacji i na własną rękę.
Jest jak było, NE straszy mnie praktycznie bez przerwy i przyprawia o palpitacje i ból palca wskazującego, który dusi wciąż ekran. Fakt, zrobiło się niebezpiecznie, bo przynajmniej połowa mojej uwagi z jezdni został przeniesiona na telefon :shock: .
(Na marginesie - uważasz, ze na jezdni jest niebezpiecznie? Skorzystaj z komunikacji publicznej! :P )

Po drugie - ludzie, ludzie, zwariowałem! Za grosze marne sprzedaję Wam hit tego roku i wszystkich lat następnych! Kupujcie dla siebie, żon, dzieci i dla psa też kupujcie bo zgubić się, bydle biedne, może bez NE. No to kupię - myślę - z samej sympatii do NE. Czytam dalej - dostępne w Google Play - nie dla mnie :( . Dalej - dostępne w App Store - nie dla mnie :? . Dalej - Facebook, Blognavi, LinkedIn. Dalej - Wiadomość została przesłana przez NaviExpert ... :x
A gdzie moje ukochane okienka od MicroNokii? Androidowcy i iPhoniarze będą płacić taniej, a ja jak ten jeleń pod mostem Kierbedzia ze świeżo kupioną Kolumną Zygmunta... :oops:

Wkurzyłem się. :evil:
Na szczęście jest na końcu maila jeszcze jedno zdanie:
Nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości NaviExpert, zrezygnuj

Zrezygnować?... :cry:
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Lumia 640XL LTE

Re: Wkurzyłem się czyli o marketingu NE

Postprzez Qbek » piątek, 23 maja 2014, 20:47

I co Ci to da? I tak o tym przeczytasz na forum ;)
Qbek
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez vtec_z » piątek, 23 maja 2014, 22:54

Oczyszczę skrzynkę z bezwartościowego spamu. Od reklamiarzy mojego kochanego NE chcę dostawać rzeczową informację a nie banialuki.
A forum to już zupełnie inna bajka - tu przynajmniej mogę się powyżalać, skomentować, wyrazić swoją opinie itp.
vtec_z

Postprzez tomusr » sobota, 24 maja 2014, 08:23

Lubię to.... dla vtec_z
tomusr

Telefon: Nokia Lumia 920

Postprzez lchmiel » sobota, 24 maja 2014, 08:37

vtec_z napisał(a):(...) dostępne w Google Play - nie dla mnie :( . Dalej - dostępne w App Store - nie dla mnie :? . Dalej - Facebook, Blognavi, LinkedIn. Dalej - Wiadomość została przesłana przez NaviExpert ... :x
A gdzie moje ukochane okienka od MicroNokii? Androidowcy i iPhoniarze będą płacić taniej, a ja jak ten jeleń pod mostem Kierbedzia ze świeżo kupioną Kolumną Zygmunta... :oops:

Giganty Google, Microsoft itd. mają osobowość psychopatyczną i zmuszają inne firmy do stosowania się do ich reguł. NE, nie dawajcie się, zostawcie własną dystrybucję jak długo się da, nie zachęcajcie nas do porzucenia strony "getne.pl". Dla dobra Waszych klientów.

@vtec_z: Wkurzaj się i "nigdy się nie poddawaj" :D
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez vtec_z » sobota, 24 maja 2014, 09:01

lchmiel napisał(a):@vtec_z: Wkurzaj się i "nigdy się nie poddawaj" :D

Dziękuję :D Wkurzam się i cieszę się jeżeli jest to wkurzanie konstruktywne. Innemu wkurzaniu stanowcze NIE :!:
vtec_z

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 26 maja 2014, 13:12

@vtec_z: Aktualna promocja skierowana jest tylko do użytkowników Google Play oraz App Store i ten mail powinien zostać wysłany tylko do osób, które korzystają z tych marketów. Przez pomyłkę ludzką trafił także do innych osób, za co przepraszam.

Zapewniam, że nie zapominamy o osobach korzystających z NaviExpert na innych systemów operacyjnych. Jeszcze pojawi się promocja :)
Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez vtec_z » poniedziałek, 26 maja 2014, 14:22

Mój "felieton" był skierowany do tych co "zapominają". Mam nadzieję, że trafił do właściwych adresatów..
Łukaszu, dziękuję za odpowiedź.
vtec_z

Powrót do Ogólne