Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Przedłuż sobie

Re: Przedłuż sobie

Postprzez Michal1983 » wtorek, 20 sty 2015, 05:30

rgr napisał(a):Edit: czy to normalne, że wysłane PW lądują w folderze "Do wysłania", a nie "Wysłane"??

Normalne. Ja czekam do 6 lutego i wtedy też będę mógł ocenić ile moje wysiłki były warte. Trochę szkoda, bo w programie lojalnościowym można było mieć pełnowartościową usługę taniej. Zawsze to zachwalałem, a teraz nie wiem co powiedzieć. Tłumaczę się, że zbieram godziny - jak jakiś żebrak.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez MariuszHD » wtorek, 20 sty 2015, 10:03

Edit: czy to normalne, że wysłane PW lądują w folderze "Do wysłania", a nie "Wysłane"??

Dopóki odbiorca nie przeczyta wiadomości, będzie ona w forderze "Do wysłania". Dopiero po przeczytaniu ląduje w forderze "Wysłane" ;)
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: HTC One A9s

Postprzez rgr » środa, 21 sty 2015, 14:15

Teraz już wiem, że Extra rzeczywiście nie przedłuża komunikacji miejskiej - a szkoda.
Rozumiem, że dostarczyciel danych żądałby za to $, ale w ten sposób musiałem ściągnąć ich darmowy program robiący to samo, no i ujawniła się wada tego programu.
rgr

Telefon: ZTE Blade

Postprzez pwlsrs » piątek, 6 lut 2015, 14:09

od kilku dni nie zauważyłem aby przybywało mi godzin ekstra. Majstrowaliście coś?
pwlsrs

Telefon: LG G2

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 9 lut 2015, 12:01

pwlsrs napisał(a):od kilku dni nie zauważyłem aby przybywało mi godzin ekstra. Majstrowaliście coś?

Nie, z tego co zauważyłem aktualnie korzystasz z pakietu NaviExpert Extra. Kiedy jest on aktywny dodatkowe godziny nie naliczają się.
Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Michal1983 » środa, 11 lut 2015, 05:24

6 lutego 2015 roku uaktywnił się u mnie ten extra abonament. Jednak widzę, że 7 lutego 2015 roku uaktywnił się też roczny abonament a w rezerwie rośnie kolejny extra abonament. Jaki jest więc sens tego przedłużenia skoro i tak dzień po, a nie po 808 godzinach uaktywnił się kolejny płatny abonament?
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez Lukasz NE » środa, 11 lut 2015, 10:58

Michal1983 napisał(a):6 lutego 2015 roku uaktywnił się u mnie ten extra abonament. Jednak widzę, że 7 lutego 2015 roku uaktywnił się też roczny abonament a w rezerwie rośnie kolejny extra abonament. Jaki jest więc sens tego przedłużenia skoro i tak dzień po, a nie po 808 godzinach uaktywnił się kolejny płatny abonament?

Michał, podaj mi w PW swoje ID, sprawdzimy czemu tak się stało.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Michal1983 » piątek, 17 lip 2015, 11:14

Znów coś się zacięło w tym systemie i godziny nie zostały doliczone. Pewnie przez ten konkurs link4. Tak serwery są obciążone, że nie wiedzą co mają liczyć i gdzie dodawać.
Michal1983

Postprzez kris72 » poniedziałek, 20 lip 2015, 14:46

a ja mam takie pytanie odnosnie promocjii przedluz sobie,mianowicie mialem abonament na Polske i Europe a w "przedluzeniu "mam tylko godziny i dni na Polske.Szykuje mi sie zagraniczny wyjazd i nie moge pobrac abonamentu na Polske i Europe.Pomocy!
kris72

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 21 lip 2015, 15:01

Michal1983 napisał(a):Znów coś się zacięło w tym systemie i godziny nie zostały doliczone. Pewnie przez ten konkurs link4. Tak serwery są obciążone, że nie wiedzą co mają liczyć i gdzie dodawać.

Ani nic się nie zacięło, ani serwery nie są obciążone :) Po prostu mając aktywną promocję Bezpieczna jazda z Link4 godziny w Przedłuż sobie nie naliczają się.
Lukasz NE
Site Admin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy i promocje